Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 21.

Használható normál, dúsító spirálként, fedőrétegként vagy akár a hajra színezőként is

5 árnyalatban kapható: smaragdzöld, világos kék, petrolkék, lila és rózsaszín

Teszt: Essence Colour Flash dúsító szempillaspirál

Dalmayr

2015. július 22.

A zöldet, a világoskéket és a rózsaszínt vettem meg darabját 350 forintért.a rózsaszín nem tetszik, a kékből jobb lett volna a sötét de az nem volt, viszont a zöld csodaszép. Ennyi pénzért abszolút megérte, még volt pár db az aréna rossmannban ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

sugarplumhellie

2015. június 29.

A petrolkék és türkiz árnyalat van meg belőlük - nyárra, alsó szempillára imádom őket használni. Két-három rétegben fednek teljesen, nem csomósodnak - nem dúsít és nem is nagyon hosszabbít, de ezt nem is ígéri. A keféje oké, a kiárusításban levő ára meg még barátibb, őszintén szólva én csak ajánlani tudom ennyi pénzért, ha valaki kacérkodik vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

okroseva

2015. június 5.

345 Ft-ért vettem meg egy kéket és egy rózsaszínt. Nem peregnek, és szerencsére nem fednek 100%-osan, különben én is megijednék a tükörképemtől, éppen csak adnak egy kis színt. A kék telitalálat, a rózsaszíntől lázasnak látszik a szemem. Játéknak tényleg jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

ylexe

2015. június 3.

Kicsit keményíti a pillákat, de ezért nem fogom lepontozni, mert szép, intenzív színe van (sötétebb kék) és a keféjét is egész jól lehet használni. Lehet, hogy veszek zöldet is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Odil

2015. május 17.

Bejön ez a kilencvenes évek retro a divatban, örülök, hogy sok szép pocakot láthatok az utcán brutálisan ízléstelen kiegészítőkkel, cipőkkel. Legitimálták újra a nőknek a bátorságot és az idétlenséget, s úgy látom, boldogan viselik, viseljük.
Ebből is úgy szeretem a lilámat, mint a gyermekkori(! 8 éves lehettem) kékemet szerettem, azonban nem elkövetve ugyanazt a hibát az alsó pillasoromra kenem csak, amikor azúrkék szemhéjpúdert festek a szemem alá. Apró, érdekes 'kick', ami kihozza a szemem összes zöldjét és sárgáját, amit csak szeretek. A minőséget is eltalálták, kicsi vacakolással (a csomómentességért) tartós, nem potyogós a kis részletem.
Éppen kiszórják a Rossmanban, tessék elmenni egy kis olcsó, édes játékért, amíg tart a nyár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Virág-os

2015. május 15.

Akciósan vettem meg, elsőre a színe meglepett, hogy tényleg ennyire látszik a szempillámon. Azt hittem haloványabb lesz, elsőre önmagában teszteltem csak. Azt hittem nem fog ennyire látszódni, barátnőmtől pozitív visszajelzést kaptam, szóval nem voltam vele túl ijesztő. :D De jókat nevettünk.
Nekem maszatolódott, felkenődött több órával a felvitel után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Nekem maszatolódott, felkenődött több órával a felvitel után.

pampuska

2015. április 22.

A lilát vettem meg akciósan. Szeretem használni, nem túl intenzív a színe, általában feketére használom, önmagában kevés. Játékossá teszi a sminket, tetszik az összhatás. Nem maszatolódik, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

vador

2015. április 21.

Szép, élénk színek, még az én fekete pilláimon is (most irigykedve elképzelem mekkora móka lehet ez szösziknek), aki talál ízlésének megfelelőt, jól szórakozhat vele. A sötétkék nagyon idegenül fest rajtam, de a zöld isteni ötlet volt vörös hajamhoz. :3
Amúgy átlagos spirál, csíkszememhez hangyányit vaskos fejjel, de nem potyog vagy csomósít különösebben.
Elvben hajra is lehet kenni, ne tegyétek, én helyettetek is elkövettem és fájdalmas felismerésekre jutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

boglarka88849

2015. április 19.

Hűha, ez aztán befogja a szempillám! Zöldet vettem meg és sötétkéket,de eddig csak a zöldet próbáltam. Nagyon látványosan befogja a pilláim, őszintén szólva álmomban sem gondoltam volna, h látszódni is fog a szín, mert se az Avon se az Yves Rocher színes spiráljai nem látszódnak színesnek. De most nagyon örülök! Mások is végre észreveszik! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

trudee

2015. április 11.

Akciósan vettem zöldet és kéket a kifutó készletből, nagyon megérte, ritkán találni jó színes szempillaspirált, ezért nagyon örültem neki. Ha nem is ebben a csomagolásban, de szerintem vissza fog térni a polcokra, mert szerintem sokan meg vannak vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.