Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 21.

Használható normál, dúsító spirálként, fedőrétegként vagy akár a hajra színezőként is

5 árnyalatban kapható: smaragdzöld, világos kék, petrolkék, lila és rózsaszín

Teszt: Essence Colour Flash dúsító szempillaspirál

fgyongyi82

2015. március 25.

Akcióban vettem hármat: lila - nagyon kevéssé pigmentált, nem éri meg; világoskék - jól pigmentált, de nekem a kobalt kék az igazi (barna szemhez). Képeken visszanézve azért nekem furán hatott, a fekete jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

vonkavilmos

2015. március 19.

Még nyáron a világoskék spirált vettem meg. Szinte minden nap vele sminkeltem, nekem nagyon tartós volt, és az ára is baráti. Szívesen megvenném többször még. Vajon kapható még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 19.

pmarcsi

2015. március 11.

Szupi jó kis termék! Eleinte egyáltalán nem érdekelt ez a spirál, de most a leárazások alkalmával úgy gondoltam, ennyiért teszek egy próbát. A világos kék színűt vettem meg, és a másnapi sminkemben már szerepelt is. Az alsó pillákra tettem fel, és elkepesztő mennyire feldobta, az amúgy egyszerű hétköznapi szemsminkem. Nagyon tetszik. Gyors siettem vissza, hogy vegyek még pár árnyalatot. Már csak egy smaragdzöld árválkodott ott, jött is velem haza.
A tartósságára sem panaszkodhatom. Pityeregtem egy bő órát, de egyáltalán nem maszatolódott el. Elkepesztő! Mindenképp 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

aukszflora

2015. március 1.

Én is 350 forintért jutottam hozzá a zöld és a kék színekhez. A zöld az egy álom, olyan jó krémes a textúrája, hogy még az én fekete pilláimat is befogta, a kék viszont nem nagyon látszott (tényleg nagyon sötétek a pilláim), és annak az állaga is hígabb, vizesebb hatású. Egyik nap a kéket kipróbáltam, mert az a szolidabb (a zöldet majd nyáron), és nagyon tetszett az eredmény. Nem maszatolódott, nem fájt tőle a szemem, és tényleg csak akkor látszott feltűnőbben, ha úgy esett rá a fény. Szóval egyelőre elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

aalexaa

2015. február 24.

Én a világosabb kéket és a zöldet szereztem be nemrég, nem tudtam dönteni, de mivel akciósan csak 350 forint volt, velem jött mindkettő:) Eléggé ódzkodtam eleinte a színes spiráloktól, de az utóbbi időben nagyon birizgálta a fantáziámat, így nagyon örültem ennek az akciónak. Még csak a kéket próbáltam, eszméletlenül szép színe van, nem túl feltűnő, de nagyon látványos és különleges, nagyon könnyen egyedi bulisminkké tudom vele alakítani a napközbeni sminkemet. Használtam már alsó-felső szempillákra is, úgy is nagyon szép volt (a felső szempilláimon volt alatta fekete spirál, így nem is fogta be túl erősen, de nekem éppen jó volt, nagyon különleges:)), és csak az alsó szempilláimra is. Nagyon imádom, egyetlen problémám vele, hogy elég könnyen maszatolódik, fél óra alatt lemászik a kék szín a szemem alá. Egyelőre annyira szeretem, hogy hajlandó vagyok fél óránként igazgatni, de azért nem örülök túlzottan. A másik gond, hogy a múltkor nem mostam le a sminkem buli után,és úgy keltem, hogy csupa kék volt az egész arcom, a párna, minden, az arcomról kitartó dörgöléssel sem tudtam megszabadulni tőle (lehet, hogy sminklemosóval lejön, de én nem szoktam külön sminklemosót használni, az arctisztítóm eddig mindennel boldogult). Összességében 4 csillag, nem bántam meg ennyi pénzért, de a teljes árát sajnáltam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

medgirl

2015. február 20.

Én a sötétkék spirált szereztem be nemrégen 350 Ft-ért. Nekem tetszik, a tükör előtt ugyan nem valami látványos a végeredmény, viszont a nap folyamán többen is megdicsérték a kék pilláimat. :)) Természetes fényben nézve egyébként tényleg feltűnőbb, de mégsem annyira, hogy kihívó legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Adnilem

2015. február 19.

Update: Megvettem a zöldet is, a Rossmann kemény 349 Ft-ért adta. Nagyon jóóóó! :) Szuperul néz ki. Nem is értem eddig miért nem találtam rá. A lila pedig egész nap jól teljesített, nem potyogott. Ma a zöld van rajtam, ez is jól bírja. Nem túl feltűnő, de mégis látszik. Az árért, a minőségért és az intenzív élményért amit adott 5* :D

495-ért vettem a Müllerben a lilát. Hazaérve felkentem a fekete spirál fölé, tök jól nézett ki. :) Kicsit visszahozta a tinikoromat. :D Ha egy zöldet ki tudnék fogni még valahol... <3

Egyelőre 4*, majd ha egy egész napot eltöltök vele kiderül, hogy mit tud a kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Black Fairy

2015. február 8.

Nekem a rózsaszínes van meg...
Fekete spirálra téve nagyon szép visszafogott, de mégis hangsúlyos pillákat kapunk, önmagában kicsit bevert hatása van...
Nekem nem pergett le, de póklábszerűvé tapasztotta a pilláimat, és a lemosás kínszenvedés volt...
Ennek ellenére olcsósága miatt szeretnék majd beszerezni egy zöldet is, hogy összehasonlíthassam az avonéval...

Kíváncsiságból felkentem a hajamra, hát az valami borzasztó, szép színe lett (ironikus módon a vörös részemen teljesen beleolvadt az eredeti hajfestésbe - ibolyavörös vagyok, a feketét fogta be és a hajtöveimet) de szörnyen ragacsos, kényelmetlen érzés, és még felvitel közben is "kitépte" a hajamat...erre alkalmatlan, de szempillaspirálként megérdemli a négy csillagot...:)

UPDATE!
Megvettem leárazva a zöldet is - igazából a zöld eleve jobban tetszett, mint a pink, de volt egy avonos zöldem, aminek egyébként a minősége messze üti ezt (bocsi essence) - és nagyon szeretem...A színe csodálatos, a minősége megfelel, a tartóssága közepes, leárazva szerintem érdemes beszerezni belőle, hogy próbálgassa az ember magán a színeket - mielőtt elhatározza magát egy drágább színes spirál megvásárlására...
Én ezt jobban szeretem, mint az előzőt, de marad a négy csillag akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Nekem a rózsaszínes van meg...

UPDATE!
Én ezt jobban szeretem, mint az előzőt, de marad a négy csillag akkor is...

Ildie

2014. december 26.

Azért vettem ezt az általam nem sokra tartott márkát, mert egy ritkán használt dologra nem akartam sokat költeni. Olyan is. Ha 2-3 rétegben használom akkor látszik, hogy, kék, de egy méterről már nem. Egyáltalán nem nagyobbí, nem hosszabbít. Ha egy jó minőségű feketére teszem rá, akkor még ennyi színe sincs. Nem volt egy jó döntés, többet nem is kísérletezek gagyi cuccokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

seasnail

2014. december 17.

Nyár óta használgatom időnként a sötétkéket. Nagyon szeretem, tartósnak találom, nem pereg, nem ragasztja össze a szempillákat, de csak nagyon kicsit dúsít és hosszabbít, inkább csak színez. Azt is minimum két rétegben, viszont nagyon szép végeredményt lehet elérni vele, meg is dicsértek érte többen is. Elvileg lehetne valamilyen alap dúsító-hosszabbító spirált követően használni, de ez nekem nem jött be, úgy még kevésbé fogta be a szempilláim. Viszont jól el lehet játszani vele, hogy alul vagy felül használjuk, és nagyon frissít, szép, különleges hatása van. Teljes áron is csak 1000 Ft. Fogom még sokszor használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.