Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 21.

Használható normál, dúsító spirálként, fedőrétegként vagy akár a hajra színezőként is

5 árnyalatban kapható: smaragdzöld, világos kék, petrolkék, lila és rózsaszín

Teszt: Essence Colour Flash dúsító szempillaspirál

nadalandy

2014. december 3.

A kék van meg, nem rossz. Csak sajna nem elég tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

A kék van meg, nem rossz. Csak sajna nem elég tartós

arcoiris

2014. november 10.

a világosabbik kék szépen muzsikál, de könnyen elkenődik.

a lila már korántsem ilyen élénk, de nem kenődik....

talán ezért árusították ki???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

a világosabbik kék szépen muzsikál, de könnyen elkenődik.

a lila már korántsem ilyen élénk, de nem kenődik....

talán ezért árusították ki???

t.magashazytimi

2014. október 28.

A lila van meg ,én is a kiárusításon csaptam le rá. Azóta nem sokat használtam ,de ez nem az ő hibája ,mert tartós, jól pigmentált. Úgyhogy jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

WaterLily

2014. szeptember 30.

A lilára csaptam le a kiárusítás alkalmával és imádom :) Idegenkedtem pedig a színes spiráloktól de gondoltam ennyi pénzért teszek egy próbát. Kár, hogy nem voltam merészebb ezelőtt, mert nagyon jó! :) Szolidan indít, de az idő múlásával egyre erősebb, fényképen meg amúgy is brutál látványos. Dúsít, hosszabbít is, ilyenre nem is igazán számítottam :) Egyetlen hibájaként a potyogást tudom megemlíteni, de jószívű vagyok és a fentiek miatt ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

necra

2014. szeptember 21.

Ma vettem meg a zöldet a barna szememhez és a zöld Desigual ruhámhoz és jesszus imádom!!!!Csodás, erősen lefedi a szénfekete pilláim. Kell az összes!

up. megvettem a sötétkéket és közel sem hozza a zöld színvonalát, de azt remélem sose vonják ki, annyira szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Kodi

2014. augusztus 21.

Nem mindegyik szín jó. A lila egy rétegben nem is látszik szőke(!) pilláimon, több rétegben pedig világít, ami nálam súrolja a gáz határát. A zöldet Isten őrizz, hogy könny vagy víz érje, mert szép élénkzöld monoklit varázsol szemünkre. A királykék és a türkiz viszont jó, (ha lesz jövőre újraveszem őket az biztos), nyári minimál sminkhez kiváló, ugyanilyen színű IsaDora szemceruzákkal. A kéket egyébként egész nyáron használtam, mostanság ment a kukába a kezdődő pergés miatt. A 2 fent említett színfiaskó (ja, és a pink szóba sem jöhet) miatt kap 4-est, mert az a két szín nálam csak 3-ast érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

kalmaniki

2014. augusztus 13.

A lila színűt szereztem be leértékelve, 350 Ft-ért. Nagyon örültem neki, mert teljes áron nem éreztem rá késztetést, hogy megvegyem, viszont így szívesen kipróbáltam. Jól fed már 1-2 réteg felvitele után, hosszabbítja a szempillákat, nem tapasztja össze őket. Elég látványos a végeredmény, tetszik, de nem használnám mindennap, max. az alsó szempillák kiemelésére. Tartós, rajtam egész nap hibátlanul megmaradt, nem potyogott le a szemem alá, pedig igazán meleg volt ma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

liszka

2014. augusztus 12.

Nagyon megszerettem a lila spirált, nekem egy réteg elég és nem használok alá semmilyen más szempillaspirált, tartóssága átlagos és imádom az élénk színét. Mindenkinek bátran ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Lina14

2014. augusztus 9.

nekem is a lila van meg. nem kell alá másik spirál, önmagában is szépen, egyenletesen fed, kicsit dúsít is. sok alkalmazási lehetősége van - csak alulra, csak felülre, szempillák tövére, csak a végére - ezért hétköznapokon és partin is használható. nagyon tartós, nekem este 7-től reggel ébredésig hibátlanul, potyogás és maszatolódás nélkül fennmaradt. feltűnő és szolid is lehet. imádom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Bendőke

2014. augusztus 7.

Köröztem a szempillaspirál felett mint a légy, hogy meg vegyem -e, vagy sem. Majd megláttam leárazva a lilát 350-ért. Na egy próbát megér, és nem is csalódtam. Szép a színe, nem az egész szempillámra viszem fel csak egy részére, és már mások is rácsodálkoztak, hogy milyen szép lila szemhéjpúdert használok.... Azóta, majd mindennap használom, nálam tartós, két rétegben fed, és nagyon szép diszkrét, nem igazán feltűnő színű. Azóta vettem még egy lilát, mert nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.