Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 21.

Használható normál, dúsító spirálként, fedőrétegként vagy akár a hajra színezőként is

5 árnyalatban kapható: smaragdzöld, világos kék, petrolkék, lila és rózsaszín

Teszt: Essence Colour Flash dúsító szempillaspirál

Szaszmancs

2014. augusztus 5.

A türkiz és a lila van meg és naaagyon szeretem őket. Annyira örülök, hogy divatba jött a színes spirál, öröm őket használni. Kicsit ugyan féltem a nagy hőségben használni őket, de nem volt velük gond, pedig főleg az alsó pilláimon használom. Én nem szoktam alá feketét kenni, 2 rétegben teljesen jól fednek, nyilván a türkiz erőteljesebb azért. Szerencsére nem tapasztja össze a pillákat, nem pereg, nem maszatol különösebben, bár 1x-1x amikor nagyon megizzadtam visszaköszönt a szemem alatt néhány foltocska, de nem durván és tényleg csak extrém esetben. Viszont a könnyezést nagyon rosszul tűri! Kerüljük a hagymapucolást és/vagy a sírást, mert horrorisztikus eredményt kapunk. Én mindkettőt elkövettem a türkiz szín ellen és erősen sokkoló volt a tükörképem utána :D Szóval ne sírjatok és minden rendben lesz! Ezt még én is tanulom, de a sminkem érdekében mindent, ugye.
Aki érdekelt a lila árnyalatban, az fusson, mert elkezdődött a kiárusítás és kiszórják a kicsikét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

bizsuka

2014. augusztus 5.

Nekem a sötétkék teljesen bevált, igaz tobbszor is átmentem vele a szempilláimon, mire elérte a kívánt színt, nagyon szép pillákat csinál, hosszít, dúsít, csak egy nagyon minimalisan pergett le nap végére, szóval tőlem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

nemethanna1

2014. augusztus 5.

A mostani kiárusításon vettem meg a lila színű spriált. Első használat után beleszerettem. Elsőre kicsit komolytalannak tűnhet, de nagyon jól ki lehet használni, egy egyszerű hétköznapi sminket feldobhatunk vele, a bulizós makeupot pedig még látványosabbá tehetjük. Hétköznapi sminkhez önmagában használtam, két rétegben vittem fel. A felső vízvonalat az Essence Long Lasting szemceruzák a 16-os "Coolest Chic" árnyalatával, az alsót pedig a fekete Maybelline khol kajal-lal húztam ki. Imádom, sokan megdicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

MayaBaba

2014. augusztus 1.

Nekem a világosabb kék van meg. Kipróbáltam fekete spirál felé és önmagában is. Ha kenek alá 1 réteg fekete szempillaspirált, majd arra 2 réteg kéket, akkor érvényesül a legjobban a színe, bár önmagában sem rossz. Szép nagy szempillákat csinál. Még egy picit lehetne pigmentáltabb, ezért a 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

roni07

2014. július 30.

A világosabb kéket szerettem volna megvenni, de itt olyan sokan írtátok, hogy az nem túl jó minőségű, így a sötétebb kék mellett döntöttem. Vettem hozzá 1 kék szemcerkát is, csak hogy tökéletes legyen az összhang. Nekem nagyon tetszik, tini koromban volt utoljára ilyen színes cuccom, most azt élem újra.:) Én is csak az alsó pilláimra tettem, de jól mutat és így azért nem olyan kihívó. Azért még teljesen nem mondtam le a világosabb kékről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Hoagirl

2014. július 23.

A világosabb kék boldog tulajdonosa vagyok, és imádok az lenni! :) Csak az alsó pilláimra használom, felső szemhéjra gyorsan fekete cicatusvonal és fekete spirál, alulra kék ceruza és kék spirál és már indulok is. Kb. öt perces meló van vele, és estig tipp-topp a sminkem. Tartós, szépen szétválasztja a pillákat, jól pigmentált, nem potyog, egyszóval: szuper! :) Sokkal-sokkal jobb, mint a Brazil trendkiadásos változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Natalka

2014. július 14.

Sötétkék és smaragdzöld van meg, de a többit is megvettem volna legszívesebben, ha hangyányi esély lett volna rá, h jól fog állni :)) Kolléganőm így is elcsodálkozott: "Neked tényleg kééééék a szempillád???" Bezony! :D és nagyon élvezem.
Semmi bajom vele: nem pereg le, nem maszatolódik, szépen befogja a pillákat, nagyon jól dúsít és hosszabbít (bár a sima szempillaspirálom lenne ilyen jó). Az egyetlen kis aprócska "gubanc", h az alsó pillákat nehezen tudom befesteni vele, mert túl duci a kefe az én kis gyatra, és kósza száljaimhoz, de ha nagyon akarom, az is megy :) Ennél többet nem is várhatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

valandil

2014. július 10.

nem értem egy jó ötletet miért kell mindig elgagyizni. olyan szépek a színek hogy alig bírtam választani, végül a zöld mellett döntöttem. lepereg nekem is, nagyon nehezen mosható le a maradvány és össze vissza mászik a szememen, így olyan mintha szemfesték maradvány ülne a szempilláimon. hosszít, ez viszont pozitív, bár inkább dúsíthatna. lehet én vagyok a problémás:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

beeszti90

2014. július 7.

A világoskék árnyalatot vettem meg. A színe szép, nagyon szeretem, általában az alsó pillasoron használom csak simán, de próbáltam már fekete spirál felett, nekem úgy is tetszett, de akkor csak éppen látszik, hogy valami szín van rajta. Sajnos nekem is lepereg a szemem alá, viszont onnan meg alíg akar lejönni. Lehet kipróbálok még egy másik színt, mert itt olvastam, hogy szinte mindenkinek a világoskékkel volt problémája... A lepergés miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Szimica

2014. július 2.

Petrolkék jött velem, -1 csillag, mert csak természetes fényben, szolidan ha közelebb másznak az arcomban akkor látszik hogy kékes színű. Első essence spirál amit kipróbáltam, szépen hosszít, ezért jár a 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.