Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 21.

Használható normál, dúsító spirálként, fedőrétegként vagy akár a hajra színezőként is

5 árnyalatban kapható: smaragdzöld, világos kék, petrolkék, lila és rózsaszín

Teszt: Essence Colour Flash dúsító szempillaspirál

Kati04

2014. július 2.

A rózsaszínes árnyalatot vettem meg. Nagyon szép színe van és brutálisan hosszú pillákat csinál!
Ilyen szempontból nekem nagyon-nagyon bevált, eszméletlenül meghosszabbította a pilláimat.
Egy kicsit bánom, hogy ezt a színt választottam, mert ügyelni kell rá, hogy ne tűnjön betegnek tőle az ember szeme, mint általában a pirosas-rózsaszínes színektől. De maga a termék szuper, jól fed, szépen hosszít, nem csomósít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

soiree

2014. július 2.

Nekem is a türkiz kék van meg, nagy reményeket fűztem hozzá.. Nem vagyok problémás eset, ami a legtöbb embernek beválik az nálam is jól szokott szerepelni, ezt reméltem ettől a spiráltól is, de nekem is 5 perc után lepereg a szemem alá! Borzasztó. Tényleg szép a színe, rá is kerül az a szín a pillákra de nem marad ott, így nem tudok más pontot adni neki. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Angie1988

2014. június 28.

A királykék és a türkiz árnyalatot próbáltam és nagyon meggyőző, tényleg dúsít és remek színt lehet vele varázsolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Tyuki

2014. június 25.

Hosszas válogatás után a zöld mellett döntöttem. Az alsó pillák végeire használom, teljesen szolid hatású, ahhoz képest, hogy színes :) Munkahelyre is simán bevállalom, tényleg nem durva.
Fekete spirálra szoktam felvinni, így a tartóssága nem a legjobb (kb. 4-5 óra) és lefolyik kicsit a nap végére. Olvasom, hogy ha nem teszünk alá feketét, tartósabb. Majd kipróbálom, és még visszatérek :)

Hajra még nem próbáltam (nem is tervezem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Hajra még nem próbáltam (nem is tervezem).

pinkcseresznye2030

2014. június 24.

Hosszas gondolkozás után végül a világos kék jött velem haza, a barna szemeimhez szerintem ez passzol legjobban. Nem gondoltam volna, hogy ennyire szépen beszínezi a pillákat, de tényleg szuper jól pigmentált. Általában csak az alsó pillasorra használom, igazán felfrissíti a tekintetet. Valóban csak egy gondom van vele, hogy nem vízálló, de ezen egy átlátszó fedőspirállal könnyen lehet segíteni. Nem mondom, hogy csodaszer, de arra jó, hogy egy kis színt vigyen a hétköznapokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

hanami21

2014. június 21.

Egy nagy hibája van, hogy nem vízálló. Így sajnos könnyen lejön. Pl amikor belement valami a szemembe és könnyeztem, szinte az egész lejött. Lemosni is nagyon egyszerű.
Mivel több rétegben kell felvinni, ezért csomósít, de nem vészes. Alkalmakra teljesen megfelel, nem mindennapos használatra való! (persze lehet, de én általában a kedvemhez/ruhámhoz/sminkemhez igazítom a színválasztást)
Mindegyik árnyalatot megvettem, a spirálok a gyengéim. :)

UP:
Nem értem, hogy sokatok írja a bandamaci effektet. Én felkentem reggel 9kor, és este 6kor szedtem le. Gyönyörűen a pilláimon maradt, talán egy nagyon picit fakult, de nem pergett le a szemem alá, pedig alsó és felső pillákra is tettem! Egész nap járkáltam, szóval érte szél, nap, meleg, légkondi...

Én amúgy a sötétkék és rózsaszín árnyalatokat próbáltam eddig ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

Mindegyik árnyalatot megvettem, a spirálok a gyengéim. :)

UP:

Én amúgy a sötétkék és rózsaszín árnyalatokat próbáltam eddig ki.

mstindigo

2014. június 21.

Nekem nem nagyon vált be. :S A türkíz van meg, lévén, hogy most amúgy is türkíz mániában szenvedek. A pandamaci effekt durva, de tényleg. Az egész a szemem alá kenődött, ott szépen beleült a ráncaimba is. Mikor megláttam magamat a női mosdóba, kétségbeesetten próbáltam letörölgetni egy vizes zsepivel, de nem sikerült azzal maradéktalanul. A felső szempillákra megpróbálom még, de nagyon kiábrándultam ebből, nem jártam még így szempillaspirállal soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 21.

elfi777

2014. június 17.

Ahhhhh 20 év után végre beteljesült egy álom :))
Na kérem, vettem ebből sötétebb kéket és pirosast, a brasil-ból lilát, és szintén lilát az avon-tól.
K.O. val ez nyert!!!
A brasil-hoz már írtam, nem rossz, de nekem nem elég erős a szín.
Az avonos kefe szuper, de szintén nem erős a szín, ezek után a lilák nálam kilőve, úgy látszik, az alapból nem feltűnő pilláim túl sötétek a lilához.
Ez a kék valami eszméletlen brutális szerelmem lett, nyugodtan legyetek bátrak, naponta használom, két rétegben atom látványos, ha fény éri, de normál fénynél is látszik, ujjééé!
A pirosat nem használnám naponta, nagyon szép az is, de valóban kicsit erős (még a végén tvájlájt őrültnek néznek), viszont alkalmanként szívesen kenem magamra. Feketével, lilával kombózom a szemem, és vigyorgok egész nap :))
Kedves család:
- pár: (kék) izé.. elkentél valami színt a szemeden...érdekes... nem, nem rossz....mindegy, úgyse mondhatnék ilyet...ja, de? neeeeeem, tényleg jó... (piros) látom, ja, szééééép piros a szemed.. mire is jó ez?
- gyerek: (rajtam van a kék egy órája, nem szúrja ki) vacsizunk.. anyu, valami fura van veled, de nem tudom mi.. jéééé kék, de jóóóóóó:D másnap, piros: fura, de jó.. na, annyira nem..de, igaziból, ahogy nézem, egyre jobb :D

Használom, mert tetszik, eszméletlen buli, ami a legfurább, hogy nem lepődnek meg, csak dicsérték, vagy nem vették észre, vagy nem szóltak. A legszókimondóbb barinőm szerint iszonyat módon jól áll (szerintem is:)))))) ), Csak lázítani tudok mindenkit, nem, nem korfüggő, amilyen lüke vagyok, 60 évesen is bevállalom, mert hiszem, ha valamit szívből és szívesen viselek, az jól áll, így vagyok a ruhákkal is.
Bár csóró vagyok jó ideje, ebből tuti betárazok, télen-nyáron jó móka, és egy kis mosolyt, ha kapok, már megérte :))
LÁZADJUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps: pici hátránya, hogy mivel rétegezni kell, tapasztja a pillákat, így több idő, mire kiigazgatom a szálakat; sajnos egyáltalán nem bírja a hagymavágást a galád; és max fél nap után kissé pereg - mindezek mellett sem tudom 5 alá vinni, mert ennyi simán belefér a remek színekért cserébe

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

Ahhhhh 20 év után végre beteljesült egy álom :))
K.O. val ez nyert!!!
A brasil-hoz már írtam, nem rossz, de nekem nem elég erős a szín.
Kedves család:

LÁZADJUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melanie500

2014. június 16.

Ez a spirál nagyon jó valóban... Kb 5 percig! Nos, vagy nekem vannak selejt pilláim, vagy ti tudtok valamit nagyon jól. Nekem sehogyse marad meg a pilláimon. Egy idő után szépen elkezd leperegni és gyönyörű türkiz színben pompázik a szemem alja. Ha pedig feketére kenem rá, egyáltalán nem is látszik. Csomósodik és összetapasztja a pilláimat. A színe tényleg nagyon tetszik, kiemeli a barna szemem és abszolúte felfrissíti a tekintetem, de ez, hogy mire kiérek a lakásból és már nincs rajtam... Ráadásként a már-ami-megmaradt-maradék rákeményedik a pillákra és iszonyú nehéz lemosni. Lehet, hogy csak a türkiz viselkedik így, de nekem elvette a kedvem a további színek beszerzesétől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

husiii14

2014. június 16.

Nekem is a szemem alá pereg az egész, és lemosni sem tudom onnan....szóval miután használom, másnap vakarhatom le a szemem alól a kék színt :D ráadásul a színe sem elég intenzív (világosabb kék van meg)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.