Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. április 21.

Használható normál, dúsító spirálként, fedőrétegként vagy akár a hajra színezőként is

5 árnyalatban kapható: smaragdzöld, világos kék, petrolkék, lila és rózsaszín

Teszt: Essence Colour Flash dúsító szempillaspirál

Kimi

2014. június 3.

Régóta kerestem lila spirált és örömmel olvastam itt a blogon, hogy az essence-nek van.
Az eredménnyel maximálisan elégedett vagyok egész nap a helyén maradt, nem pergett viszont több rétegben fed csak igazán. Imádom, de nem tudom megszokni és eléggé kihasználni. "Sajnos" a fekete spirálok rabja vagyok. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

quika

2014. május 21.

Még évekkel ezelőtt próbáltam egy Avonos lila szempillaspirált, ami gyakorlatilag a semmit csinálta, ő volt a viszonyítási alapom. De ez....:D 2 rétegben TÖKÉLETESEN fed, de csak ha nincs alatta más (fekete) spirál. Azon is látszódik, de nyilván messze nem olyan a hatás.
Kifejezetten tartós, ezenkívül mint spirál sem rossz, mert egyáltalán nem csak beszínez, mellette azért formát is ad, szóval tök jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

terke29

2014. május 20.

A magenta-pink jött velem haza..Mikor hazaért az Drágám,az volt az első kérdése,hogy miért sírtam?Miután mondtam,hogy ez pillaspirál,akkor meg arra asszociált,hogy biztosan allergiás reakció.. Nah,ennyit a pink pillafestésről... :)
Alsó pilla sort színeztem vele,és nekem fenemód tetszik a barna szememhez,és a magenta nyári holmijaimhoz kiegészítésként,mert bár a lelkem nem rózsaszín,de valamiért szinte minden nyári holmimban van egy kis magenta.A spirál egyébként semmi extra,nem dúsít,nem hosszít,ellenben nem pereg,és nem kenődik.És különben is!Ez színező spirál,amit szépen teljesít,és nekem ennyi elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 20.

masnis

2014. május 19.

Sok epekedő pillantás után végre a kosaramban landolt a petrolkék, tudom, hogy a halványzöld szememhez a lila dukálna, de ezt az orgonaszínt nem tudtam elképzelni, viszont ez a sötétkék megvett kilóra. Cseppet sem bántam meg. Első kísérlet gyanánt az alsó&felső szempillákat is kifestettem vele, de felső szempillasoron nem produkált olyan jó eredményt, mint a nagy kedvencem, az új vízálló colossal (amin nem is lepődtem meg, mert árban is van azért különbség és egy essence spirállal kapcsolatban aztán pláne nem voltak irrealis elvárásaim.) Így onnantól fogva az alsó szempilláimra használom csak, két rétegben, építgetve, és ez a kis plusz szerintem nagyon szépen feldobja a mindennapi púder,szemöldök, pirosító, spirál és ready to go típusú rapid 'sminkemet'. Szerencsére a környezetem is így vélekedik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

BNicol

2014. május 15.

A barátnőmmel vettünk 1-1-et. Egy zöldet és egy világos kéket. Nagyon szépek!!! Tartósak, nem peregnek. A fekete szempillákat is szépen, teljesen befogják, pedig attól féltem, hogy nem fog sikerülni neki. Az ára azért nem olyan vészes, mert jó minőséget kapunk érte. Én hétköznapra is hordtam. A zöld szememet a kék szépen kiemelte. Tervben van a lila beszerzése is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

TijuMK

2014. május 15.

Bevállaltam a pinket, a "mocsár zöld" szemeimhez. Ééééérdekes, az a baj, hogy nekem fekete a szempillám alapból úgyhogy túl sok nem látszik az első húzásnál, meg nem is vesz fel sokat a kefe a festékből. De 2-3 rétegben már nagyon ott van, nem néz ki rosszul, csak olyan rózsaszínes karakteres hogy szerintem semmilyen szemfesték nem illik hozzá, mert giccses és bazári hatást fog kelteni. Így ha ezt használom akkor nem is festem ki a szemem. Én se hordanám minden nap, de buliba tökéletes figyelemfelkeltés. 995,- kicsit sok érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

wishes

2014. május 12.

Jajjj, ezek olyan jók! :)
Én egy lilát vettem, és natúr szemhéjfestésnél használom az alsó pillasorra. Szuperül felfrissíti a tekintetem!
Még gondolkodom a türkiz és a pink verzióján is, bár szerintem nem várok sokat a tettek mezejére való lépéssel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Jajjj, ezek olyan jók! :)

petrevici

2014. május 1.

A zöld jött velem haza, sok hezitálás után, mert a v. kéket is akartam (meg a lilátis ). Meg vagyok elégedve, eddig kétszer használtam, de szépen fel lehet vinni, nekem nem csomós két rétegben sem.Sajna nem dúsít és nem hosszít, de a szín szépen látszik.Nem pereg, nem mászik el - nekem nagyon tetszik.

UP:: Megvettem a v.kéket is.Az is szuper! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

UP:: Megvettem a v.kéket is.Az is szuper! :)

katacita

2014. április 14.

Tinikoromban volt utoljára színes spirálom, de annyira kedvet kaptam valamiért, hogy beszereztem a sötétkéket, és aztán ettől még a többi színhez is kedvet kaptam. Szuper spirál, ha lenne feketében, lehet, hogy azt is megvenném, mert nem csak a színe nagyszerű, hanem a látvány is, tehát dúsít, hosszabbít, ível, mindent tud, amit kell. A pasim is egyből kiszúrta a kéket a szempillámon, pedig nem olyan fajta :) Nagyon kellemes csalódás az essence-től. A hajamra azért szerintem nem kenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

csillu

2014. április 4.

A sötétkéket vettem meg először, már kb 4x-5x használtam. Az igaz, hogy többször át kell menni vele a pillákon, építeni szépen, de utána nekem hosszít is, dúsít is. Igazi ütős kis szín lesz, ami messziről látszik. Nagyon jól a helyén marad egész nap, eltávolítása teljesen megfelelő. Amikor ezzel vagyok kifestve, mindenki mond 1-2 elismerő megjegyzést:)
A zöldet most vettem meg, arról nem tudok nyilatkozni még, de remélem, hogy hasonló tapasztalataim lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.