Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ella

2013. október 31.

Boys are back in town - It's just a little crush duó van meg nekem. Szép szürkéskék lakk, gyöngyházfényű csillogós fedőlakkal. Ez utóbbi önmagában nem látszik, de fedőlakként meg vagyok elégedve vele. Az alaplakk másfél nap után már pattogzik. Egymáson max. 3 napot bírnak ki, de nem bánom, hogy megvettem, mert tetszik a csomagolás és szépek a színek, olyan őszi-téli. A száradási ideje átlagos. Csak az elgondolás miatt kap négyest, amúgy 3-3,5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

pottykeh

2013. október 31.

Leárazáson vettem meg a rózsaszínt és a zöldet. Nagyon szép színűk van, már egy rétegben is szépen mutatnak. Viszont nekem kicsit hosszú ideig száradnak, illetve hamar kopnak. De nekem amúgy sem maradnak fent sokáig a lakkok, ezért megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

jubileum

2013. szeptember 30.

Szintén a kék vna meg, az alap lakk fedése remek, többször használtam magában is, mert apró kék csillámokkal van tele az is...sajnos az a fele már majdnem kifogoytt. a Fedőlakk apró zöldes csillámai a lila alapban nagyszerűek. Jó hogy két szín van benne gyárilag összehangolva, tetszik:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Egyedül a rózsaszín változata nincs meg, a többit előszeretettel használom. Az alapszínek nem rosszak, de a fedőlakk részei a legszuperebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Ohlin

2013. július 18.

Nekem a sötét barna van meg. Nagyon szép árnyalat, tartós és jól fed, csak a tégelye nemtúl praktikus...:|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 18.

Bellala

2013. június 27.

Három változatban van meg, az alapszínek és a fedők is nagyon szépek, alaplakkal viszonylag tartósak is. A kiszerelése bár praktikusnak tűnik, nekem annyira nem tetszik, elég nehézkes a használata, mivel az egyik szín felkenéséhez muszáj új tartani az üveget, hogy a végén ott a másik lakk... emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

godori

2013. május 27.

A kiszerelés nekem se tetszik és a száradása is kissé lassúnak tűnt, de a színe tényleg szép és az ára is baráti volt így kiárusítva szóval 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Hime

2013. május 27.

Nekem is a kék van meg, 1 hete végre megleltem az utolsó darabot az egyik Tescoban, hihetetlen nagy öröm fogott el, mivel ez életem első kék lakkja és van benne pehely is. A felkenés érdekes volt, sötét lakkoknál valahogy jobban bénázom :) Nem volt sajnos túl tartós, alap és fedőlakk nélkül másnap kopni kezdett és a 3. nap olyan könnyen húztam le a lakkot az ujjaimról, hogy élvezet volt nézni. Legszívesebben 3,5 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

bandita

2013. május 26.

Női magazin mellé dobva birtoklom a jobb szélső kékes verziót.
Frusztráló egy termék, annyit mondhatok!
Nagyon-nagyon szép ez a két szín, akár egymás tetején, akár önmagukban használva, de a kivitelezés és az ecsetke borzalmas.
Halálra ítélt kísérlet úgy lakkozni, hogy a bűvészkedő kezemben egy másik lakkos üvegcsével egyensúlyozok.
A kész művet megfelelő korrigálással viszont érdemes a nagyérdemű színe elé vinni, mégpedig ezüstpántos szandálban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 26.

Női magazin mellé dobva birtoklom a jobb szélső kékes verziót.
Frusztráló egy termék, annyit mondhatok!

vivien92

2013. május 26.

nekem a kék van meg belőle, és nagyon bejön :) sokáig tart, szép a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

nekem a kék van meg belőle, és nagyon bejön :) sokáig tart, szép a színe.