Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

toll6565

2013. február 22.

Elég drága volt eredetileg. Aztán sárga akció során elég olcsó lett, de akkor nem tetszett annyira, meg különösebben nem néztem meg. Aztán jött egy újítás, és le lett árazva az összes még jó pár termékkel, akkor átnéztem őket, és a lila-fehér bevolt száradva a zöld nem tetszett, meg a többi se. Így a kéknél maradtam. A sötét midnight date elképesztően szép, csak nehéz fölvinni egy másik lakkal a végén :) a city that never sleeps külön nem tetszett. Ragadós csúnya volt. Aztán egymásra tettem, és tetszett. 200 ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 22.

Hoagirl

2013. február 21.

A mostani leárazások alkalmával vettem egyet próbaként, nekem nem volt szimpatikus ez a kiszerelés, mondhatni ódivatú vagyok ilyen téren, mert egy körömlakk legyen normális körömlakk üvegben. Elsőként a pink jött velem haza, amit nagy duzzogva ki is próbáltam azonnal. :) Egyrészt meglepett hogy a lakk felvitele a fura forma ellenére sem volt nehézkes, aztán meglepett hogy milyen csodálatos a színe és hogy milyen remekül fed, egy réteg elég belőle, elképesztő! Az alapszín magában is nagyon szép, de a csillámossal még inkább feldobható. Imádom a fantázianevüket is, tudom lükeség, de én elmorzsolok a boldogságtól egy könnycseppet az ilyen dolgoktól (is). Szóval töredelmesen be kell vallanom, hogy azóta az összes színt megvettem, és imádom mindegyiket! Most éppen az "össze-vissza kísérletezek a csillámos lakkokkal" korszakomat élem, mindegyiket mixelem mindegyikkel. :) Imádnivalóak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

egifeny

2013. február 20.

nekem ez lett a kedvenc lakkom :) a kiarusitason vettem meg a pirosat es pinket, sajnalom h a tobbi szinnel nem tudok megbaratkozni :D az alapszin 1 retegben is fed, nekem ilyenem meg nem volt, a csillamos fedolakkal pedig kulonleges szinu es fenyes lesz! (amiota raszoktam az essence gyorsszarito lakkra, nem tudok meglenni nelkule, egyszeruen mattnak latom magaban a lakkot, ennel nem :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

viktoriacsoke

2013. február 18.

szeretem, két színben van meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 18.

szeretem, két színben van meg

pink sunrise

2013. február 18.

Krémmánia,haragszom ám rád amiért mindig új dolgokat szerzek be miattad:D....200 ft volt darabja....naná hogy addig kerülgettem amig kosárba tettem 1-et...majd még 1-et....addig amig a narancsoson kivűl minden szin a kosaramban volt...Sajnos a rózsaszines már rég elfogyott,pedig azt is megvettem volna.A narancsos nagyon távol áll tőlem,az nem tetszett.
Picit fura ez a kétoldalas kialakitás,de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Picit fura ez a kétoldalas kialakitás,de meg lehet szokni.

eperkonzerv

2013. február 17.

A kékes kombó van meg, 350 Ft-ért én sem tudtam otthagyni. Még jó, ugyanis nagyon tetszik. A tartóssága is megfelel, 3-4 napot kibír, de én sosem vártam meg, hogy elkezdjen kopni. Együtt is szép a két szín, de én már külön-külön is használtam őket. Kezdem sajnálni, hogy kivonták...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

tittus

2013. február 15.

Én a feketés színvariációt vettem meg. Igazából régóta fájt rá a fogam, csak sajnáltam érte kiadni a pénzt. Viszont 350 forintért abszolút megérte, mostmár tudom, hogy a 700 forintot is simán megérné :). Még csak az alap fekete lakkot próbáltam ki, vasárnap kentem fel, és még mindig a körmeimen van kopás nélkül úgy, hogy az Oriflame-es fedőlakkomat csak kedd este kentem fel rá (és nem kíméltem). Olyan, mint a régi Colour&go lakkok, tartós, szép, könnyű felkenni, gyorsan és fényesre szárad...szerintem aki még tud, az csapjon le rá!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

yvie

2013. február 13.

Nekem a piros-narancssárga csillám kombós van meg (képen a 2.)
Nagyon tetszik az ötlet és a megvalósítás, hogy 3 körömlakkot kaptam 1 csomagban.
Régóta pályáztam erre a színre, csak sokaltam érte a 700 ft-ot (azt hiszem akörül volt), de így féláron nagyon megérte. Pláne hogy az új lakkoknak milyen rossz lett a minőségük. Lehet beruházok egy rózsaszínre is majd később , az esetleges 99Ft-os leárazáson.

Up.: Most vettem meg a pinket 199 -ért. Most már a 199-es leárazások mennek . Akinek még kell valami most szerezze be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Nekem a piros-narancssárga csillám kombós van meg (képen a 2.)

Szaszmancs

2013. február 8.

Elöljáróban annyit,hogy már többször megfogadtam,hogy nem veszek essence lakkot,mert csapnivaló a tartósságuk és újabban már az árai sem olyan kiemelkedően alacsonyak. Másik info: nálam a kék lakk eddig tabu volt.
Hogy mért vettem meg mégis ebből a fajtából a kéket,ne kérdezzétek,beszippantott a leárazás :D és nem bántam meg,sőt! A sok negatív tapasztalat után most kellemes meglepetés ért. Könnyű használni a szokatlan csomagolása ellenére is, a szín tökéletesen fed, nagyon hamar szárad és sokkal tartósabbnak bizonyult,mint az eddigi essence lakkjaim (alap -és fedőlakkal természetesen). Ja és megkedveltem a kéket is :) Úgyhogy pénztárcám nagy bánatára visszanyerték a bizalmamat az essence lakkjai,bár özvegy tehén nem felejt! Ez a kombó most megér nekem 5 csillagot!
Megvettem a pinket is,arról még nem tudok nyilatkozni,majd visszajövök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Megvettem a pinket is,arról még nem tudok nyilatkozni,majd visszajövök.

zsenya

2013. február 2.

a ticket to the show-front row or backstage van meg nekem is. tartós, nagyon szépek a színei együtt és külön is, én beleszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.