Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

gabyca34

2013. február 1.

Nekem is a shoppig trip in soho és a party all night long kombó van meg, és nagyon jóóó :) Nagyon szép színek, leginkább málnára tudnám hasonlítani. Tartós is, jobb mint a többi mostani essence lakk. Szerintem be kéne szerni még pár variációt, megérné!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

mili

2013. február 1.

A 02 shopping trip is soho árnyalat van meg, akciósan 350 ft-ért vettem. Nekem kicsit kényelmetlen, hogy 2 üveg van együtt, de ez legyen a legnagyobb bajom. Egy rétegben is fednek, de 2 rétegben kenem az összes lakkot. Amíg a körmöm van nem pattog nem kopik, igaz 3 naponta szoktam lemosni mindig. Lehet még egy másik árnyalatot is beszerzek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

czuczy

2013. február 1.

Nagyon jó lakkok, három színt is megvettem belőle. Az essence többi körömlakkjától eltérően, baromi tartósak és nagyon szépen fednek egy rétegben is.

kvitta.girl

2013. január 30.

Essence leárazáson 350 ft-ért jutottam hozzá a kékhez ami zöld pelyhes fedőlakkal van.
De valami szörnyű.
Oké a finish szép lett,tetszett a körmöm,de már másnap reggel hopp egy lepattogzás,délután mégegy körmömön,este mégegyen,mára meg már vállalhatatlanul lepattogott.
1 napot nem bírt ki a körmömön nevetséges.
Nem érte meg a 350 ft-ot se,időpazarlás volt csak kifesteni körmöm hogy most már moshatom is le.
2 csillagot kap a szép színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

De valami szörnyű.
1 napot nem bírt ki a körmömön nevetséges.
2 csillagot kap a szép színe miatt.

terke29

2013. január 24.

Én,akinek összesen 3db lakkja van,ma kettő ilyen lakkot is vettem.A pinkeset,és a feketecsillogósat.Nagyon mutatósak,egymagukban is,és "keverve"is.Tartósságról nem tudok nyilatkozni,mert nekem műkörmöm van,és olyankor lakkozok rá,mikor megunom az alap mintát,és mivel a műköröm nem rugalmas,ezért a lakkok sem pattognak le róla egykönnyen.Szóval a színek csodásak,és ezen az akciós áron egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

Heli

2013. január 21.

Nekem a lila+csillámos van meg. Most vettem a leárazáson, előtte valahogy fel sem tűntek ezek a lakkok. Még a feketén gondolkoztam, de azom van egy (Galactic black) azt szoktam feldobni csillámos lakkal vagy kövekkel. Nagyon szép, bár felkenve kicsit veszít a lilásságából. Nekem nem kényelmetlen az üveget fogni, bár kicsit szokatlan, máshogy áll kézre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

evilshedevil

2013. január 5.

gyönyörű színe van együtt a kétvégű lakkoknak, rendkívül látványos!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

reka196911

2012. október 2.

Nekem három van meg belőlük és nagyon jók, sokáig is tart és élénkek a színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Nekem három van meg belőlük és nagyon jók, sokáig is tart és élénkek a színek.

Verus

2012. október 1.

Nagyon szép párosok, külön külön is szépek, és együtt is. Átlagos colour&go lakkra jellemzően szárad, és fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

suti_muti

2012. július 2.

Két darabom is van belőlük. Együtt igazán szépek, külön külön pedig szokványos Essence lakkok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.