Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

A szemhéjpúder duó két tökéletesen harmonizáló árnyalatot kínál a szemek kontúrozásához. A „lépésről lépésre” útmutatónak köszönhetően használata egyszerűbb, mint valaha.

4 színkombinációban kapható

kocosfox

2017. augusztus 16.

Vettem már ugyanennyi pénzért ezerszer jobb szemhéjpúdert is. A vicc, hogy szemhéjpúderként valami eszméletlenül rossz, állandó jelleggel szétesik és söpörhetem le az arcomról a kis darabkákat, viszont szemöldökfestéshez pont amiatt kiváló, hogy nincs annyira "por" állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

tsolya

2017. augusztus 5.

Az tény, hogy egy kicsit lehetne pigmentáltabb, de összességében nem rossz kis cucc. Leárazáson sikerült megvennem 349 forintért, úgy gondoltam egy próbát megér. Korrektort tettem alá, az picit segített abban, hogy pigmentáltabb legyen. Természetes, natúr, mindennapi sminkhez tökéletes alapdarab, jó, hogy ilyen kompakt és egy helyen van a két szín. Viszonylag tartós is, nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

nusysan

2017. március 24.

Szerintem ilyen árért nem kell csodákat várni. A 02-es árnyalatot szereztem be, mert a fényes szín gyönyörű volt swatcholva. Szemhéjon is szépen működnek, én örülök is neki, hogy a sötétebb szín nem olyan pigmentált, könnyen lehet visszafogott sminket készíteni vele. Utazásra tökéletes szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Eszter1101

2017. február 25.

Napi szinten nem sminkelek nagyon csak annyira, hogy kiemeljem a szemem. Általában a mélyítővonalba teszek bronzosítót, ami erre a szerepre tökéletes. Kék szemekhez viszont jobbnak tartom a hideg színeket. Már régóta szemezgettem vele, de most döntöttem úgy, hogy mégis megéri.
Egy természetes hétköznapi sminkhez elég a pigmentáltsága. Kompakt, és elég jó minőségű a csomagolása ahhoz, hogy magammal merjem vinni utazni. Nekem nagyon tetszik, nem csodaszer, de aki ilyet keres annak megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

im

2017. február 20.

Nem túl pigmentált, de szerintem is nagyon praktikus, mert tényleg el lehet vele készíteni egy no-makeup szemsminket. Nekem is a 01-es van meg. Picit porol, picit kemény, nehezebben veszi föl az ecset, de színeket szerintem jól válogatták össze. Remélem, nem fog pár hét alatt tönkremenni a csomagolás. Öt csillag semmiképp, négyet akkor adnék, ha tökéletes lenne a kategóriájában. Így legyen három. Ha hónapok múlva úgy fogom érezni, nem tudnék többé e duó nélkül élni, biztosan felpontozom majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

ssyakaky

2017. január 30.

a 01 mauve meets marshmallows változatot használom már hónapok óta. valóban nem túl pigmentált árnyalatok, de egy hétköznapi natúr sminkhez nekem pontosan elegendő. ha rendeltetésszerűen használjuk, a világosat a szemhéjra és a sötétet a mélyítőbe, akkor feltűnés nélkül kiemeli a szemeket, és végülis ez a dolga, szóval szerintem nem rossz termék. és szerintem még nagyon sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

alcyone

2016. szeptember 28.

Ennyi pénzért nem számítottam überbrutál végeredményre, de ezt támasztják alá az előttem szólók véleményei is, amelyeket most csak így utólag láttam az oldalon. Valóban, a szemhéjpúder nem durván pigmentált, bár végeredményben szépen építhető, ha valakinek türelme és ideje hozzá. Az én világos bőrömhöz néha pont ennyi is elég, vagy kiegészítem egy másik színnel, mindenesetre jó alapot nyújt a hétköznapokra. Csodát nem kell várni tőle, de egyelőre még nem temetem, igyekszem megszokni és meglátom, hogy hosszú távon hogyan teljesít. Azért viszont jár a pirospont, hogy nem durván csillogós és azért is, mert nem porzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

csill87

2016. szeptember 25.

Már rég szerettem volna egy ilyen kivitelű szemhéjpúdert, ami ilyen picike és két szín van benne, mert utazós cuccokhoz ideális, kis helyet foglal, egy egyszerű szemsminket pont el lehet készíteni vele. Mióta kifejezetten ilyet kerestem, valahogy nem jött szembe sehol. Főleg, hogy nem akartam drágát, mert utálom, hogy utazásnál mindig a sminkemet féltem, hogy nehogy összetörjön valami, ezért a kis olcsóságért meg gondoltam nem fog fájni a szívem.

Ilyen hosszú felvezető után: a pigmentáltság szinte nulla. Ha sokáig próbálkozok azért fel lehet építeni, de melós egy dolog. De legalább nem foltos. Biztos az a baj, hogy már megszoktam a jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Adanaomi

2016. szeptember 18.

Ezt a terméket teljesen véletlen vettem meg, ugyanis csak a kontúr szót láttam meg és csak 1 hét után vettem észre hogy ez nem arcra hanem szemre való😂😂😂 de a véleményem nem változott. Nem túl pigmentált, de legalább sok van benne és nem porzik.😇😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate