Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2020. április 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Minden jó manikűrhöz hozzátartozik a körömágybőr ápolása. A körömágybőr eltávolító másodpercek alatt végzi a dolgát! Röviddel a felvitel után a körömágybőr meglágyul, és az integrált körömágybőr eltávolítóval egyszerűen megszabadulhatunk a felesleges bőrtől.

lenochka

2020. november 4.

Csak felkenem, várok kb. 15 másodpercet, majd szép óvatosan visszatolom a körömágybőrt egy rózsafa pálcikával. Ennyi, nekem ez így teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

dettusbettus

2020. október 28.

Végre egy körömágybőr eltávolító, ami érti a dolgát!
Kb. 1 percig hagyom hatni, ennyi szerintem kell ahhoz, hogy megfelelően felpuhítsa a bőrt. És utána minden flottul megy.
Olcsó és jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Végre egy körömágybőr eltávolító, ami érti a dolgát!
Olcsó és jó!

bernadettu

2020. augusztus 9.

Egy drágább köröm bőr eltávolító helyett kerestem alternatívát, és azt kell mondjam hogy bevált.
Eleinte csak a feltüntetett határidő végéig hagytam fent de az nem volt elég így akár egy percig is fent hagytam, irritációt nem okozott.
A bőrt viszonylag egyszerű volt eltávolítani.
Hosszú távon lehet inkább a drágább termékhez térek vissza de ez jó alternatíva lehet és drogériákban elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A bőrt viszonylag egyszerű volt eltávolítani.

Beatricesss

2020. július 10.

Nekem bevált :) de a 15 mp helyett én inkább harmincat javasolnék, legalábbis nálam úgy jobb hatást ért el. Nem csíp, nem vesz fel sokat a kis ecset egyszerre, nem is folyik mindenfelé,könnyű vele dolgozni. Szóval, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak