Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 339-ért megnézem

A krémet feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 339

Ár: 339 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
devababa

2018. február 21.

Ma vettem, rogton ki is probaltam. Nekem a vastagabb miatt kellett, szajfenyhez. Teszi a dolgat es jo arban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

rosa.love

2018. január 10.

Végre valami amivel tenyleg lehet hegyezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Végre valami amivel tenyleg lehet hegyezni.

Anna922

2017. december 31.

A célnak megfelelően funkcionál, praktikus a kinyitható fedél rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

A célnak megfelelően funkcionál, praktikus a kinyitható fedél rajta.

SchmitzhoferFanni

2017. szeptember 22.

Pontosan úgy funkcionál, ahogy az meg van írva. Két féle méret miatt vásárotlam meg és nagyon jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Nittuska

2017. augusztus 9.

Világos Zöld színűt vettem meg
Már mindent leírtak előttem.
Célnak megfelelő és nem töri a ceruza hegyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Világos Zöld színűt vettem meg
Már mindent leírtak előttem.
Célnak megfelelő és nem töri a ceruza hegyét.

dorottya96

2017. augusztus 6.

Amire kell, arra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Amire kell, arra megfelel.

Saranhuone

2017. augusztus 6.

Eleinte feleslegesnek tartottam, évekig hegyeztem sima ceruzahegyezővel, majd mégiscsak megvettem, hiszen ennyi pénzért nem volt nagy kiadás és tetszett, hogy zárható. Utólag megbántam hogy nem szereztem be hamarabb, mert amióta megvan, egyetlenegyszer sem törte ki a szemceruzáim hegyét, a nagyobb lukban tudom hegyezni a vastagabb ajakceruzát is (vagy mit :D) szóval tök jó. Már több mint egy éve megvan és nem lett életlen, nem tört el, pedig hurcolászom is. Nekem a teteje is jól zár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Mundow

2017. augusztus 5.

A zöld színűt vettem meg és nagyon elégedett vagyok vele. Jól hegyez és nem töri a ceruza hegyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

hollieme

2017. augusztus 1.

nem túlárazott, jól hegyez, viszonylag könnyű tisztítani, és plusz pont a fedeléért, mert bárhová magammal vihetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bettina28

2017. július 8.

Szerintem tök jó, olcsó és jól hegyez. Praktikus a fedele miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Szerintem tök jó, olcsó és jól hegyez. Praktikus a fedele miatt