Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 339-ért megnézem

A krémet feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 339

Ár: 339 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
hollieme

2017. augusztus 1.

nem túlárazott, jól hegyez, viszonylag könnyű tisztítani, és plusz pont a fedeléért, mert bárhová magammal vihetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bettina28

2017. július 8.

Szerintem tök jó, olcsó és jól hegyez. Praktikus a fedele miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Szerintem tök jó, olcsó és jól hegyez. Praktikus a fedele miatt

mekhrba

2017. június 28.

Nagyon jó termék, olcsó, jól helyezi a ceruzákat, érdemes beszerezni egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Nagyon jó termék, olcsó, jól helyezi a ceruzákat, érdemes beszerezni egyet.

Babsszi

2017. május 12.

Ma vettem (ráadásul még 20% kedvezményt kaptam is rá a müllerben), úgyhogy hazaérve egyből ki is próbáltam. Nagyon jó, mindegyik kipróbált ajakcerúzát hibátlanul kihegyezett. Ennyiért ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Alexia

2017. április 28.

Zöld van meg. Teljesen bevált. Nem drága, jól hegyez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Zöld van meg. Teljesen bevált. Nem drága, jól hegyez. :)

Cintia89

2017. április 6.

Zöld színben van meg nekem kb. 1,5 éve. Nagyon szeretem, jól helyez, nem törik bele a ceruza. A teteje tényleg lehetne jobban záródó, de én ennek ellenére is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

gyanett

2017. március 23.

Imádom! Célnak tökéletesen megfelel, nem töri a ceruzák hegyét

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Imádom! Célnak tökéletesen megfelel, nem töri a ceruzák hegyét

izabella73

2017. március 6.

Ez a második hegyező amit eddig használtam,úgyhogy túl sok viszonyítási alapom nincsen,nem is régóta használom,de eddig teljesen jó,a célnak megfelel és az ára is nagyon kedvező.Ha nem is lesz hosszú életű,az árát így is mindenképp megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.

Lilla90

2017. február 26.

Jöttem jól lehúzni ezt a terméket... nagyon borzalmas!!! Nem lehet olyan szépen hegyesre kihegyezni vele a szemceruzákat plusz én ezt az ovális alakú hegyezőt pár hónapig használtam csak de életlen lett, plusz a szemceruzáim belét is tönkretette egyszerűen nem értettem miért lett a kedvenc szemceruzám hegye tompa és már azt hittem a szemceruzámmal van a baj. Aztán rájöttem hogy ezzel van a baj... azonnal a kukában végezte gyenge 2 csillagot érdemel.

Update: Lehet a jó múltkorában csak én fogtam ki egy selejtes darabot aminek hamar eléletlenedett a pengéje. Az extreme lasting essence szemceruzáimhoz csak ezt a fajtát mertem beszerezni. Szépen viszi az összes ceruzám hegyét és egy szóval nagyon elégedett vagyok vele. Viszont itt jön egy de... a kedvenc 24 óráig tartós Adenes szemceruzámmal csúnyán elbánt. :( Kihegyeztem vele egy kétszer és végül olyan krémes végeredményt kaptam hegyezés után, hogy mikor rátettem a kupakot a hegyre letört. Sajnos az Adenes szemöldök/szemceruzáimhoz kénytelen vagyok valami mást beszerezni. Ettől függetlenül az értékelésem feljavítom 4 csillagra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

kovacsfruzsika

2017. január 25.

Király, évek óta használom, a ceruzát kellően hegyezi hegyesre és nem töri. A teteje tényleg nem zár olyan jól, de ezen kívül a legjobb ilyen árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.