Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 339-ért megnézem

A krémet feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 339

Ár: 339 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
erosdora00

2017. január 15.

Az első normális hegyezőm, amibe nem törik bele a ceruza, nem kenődik bele, viszont a teteje nem túl jól zár így a nesszeszerbe óvatosan kell beledobni mert ha kiborul csúnyán összekoszol mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Sunchi

2016. december 28.

elhagytam a 15 éves hegyezőm kellett egy gondoltam nem csalodom a márkában :) így is lett . nem tépi nem tőri a cerka hegyet mikor hegyezem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

Black Fairy

2016. december 25.

Nem töri a terméket, könnyű használni, bár a teteje egyáltalán nem masszív, és a meghegyezett bél furán néz ki...vagyis hegyes, de olyan pici, igy kétszer annyit kell faragnom és sokkal gyorsabban fogynak a termékek.

UPDATE
Kap még egy csillagot, mert:
a) azóta is rendszeresen használom, és még mindig jó a hegye.
b) mikor kicsorbult a másik faragóm vettem még egyet belőle, mert egyszerűen nem találtam jobbat a drogériában eddig...
c) általában nem foglalkozok az árakkal, de röhejesen olcsó, szóval az előzőeket figyelembe véve szerintem ez átlöki a csodaszer kategóriába.
d) általában a színekkel se foglalkozok, de olyan jó színei vannak, nekem a sötétlilából, és a zöldből van - a következő megint sötét lila lesz, ha még nem szüntették be.
e) a gyengén záródó tető ellenére könnyedén hordozható és nem esik szét a giganeszeszeremben - pedig rengeteg cuccot szoktam belegórni, szóval jócskán felülteljesítette az elvárásaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

UPDATE
Kap még egy csillagot, mert:
a) azóta is rendszeresen használom, és még mindig jó a hegye.

chililamp

2016. november 15.

Tök jó! Belefáradtam, hogy minden cerkám hegye törik, hasad, pusztul a korábbi hegyezőktől (az automata szemceruzát meg annyira nem szeretem), és kínomban gondoltam mit veszíthetek, a sok kidobált ceruza emlékére, gondoltam egy próbát megér. És működik! Simán hegyezi a puhább termékeket is, nincs krémesen beleragadt "cumó", se letört hegy. Imádom! Az ára meg... vicc. Úgyhogy, veszek is tartalékba egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Banszky

2016. szeptember 25.

Egy új vastagabb szemceruza miatt vettem meg hogy azt is tudjam hegyezni. Olcsó,tetszik hogy duo és szép színekben kapható. :) Nem törik a legpuhább szemceruzám se tőle,jó hogy van teteje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Candy21

2016. szeptember 10.

Jó kis hegyező elégedett vagyok vele szépen kihegyezi a ceruzákat nem töri ki a hegyüket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Sapkalapka

2016. szeptember 10.

Régóta kerestem egy hegyezőt, ami nem töri ki a ceruzáim hegyét, de végre megtaláltam! Praktikus, hiszen a vastagabb és a vékonyabb termékeket is ki lehet vele helyezni. Az ára is kedvező. Utazáshoz jó, mert nagyon kicsi helyen is elfér, viszont a neszesszerben könnyen kiszóródik a benne lévő faforgács. Érdemes lenne valami dugót vagy valamit adni hozzá, amivel le lehet zárni. De ez már tényleg csak kukacoskodás. Nekem egyértelműen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Luckuska

2016. május 15.

Teljesen jó, a célnak megfelel. Sűrűbben használom, kisebbet hegyezek vele a ceruzán, így mindig tökéletes állapotúak a ceruzák, a hegyüket pedig egyáltalán nem töri a hegyező. Nekem nem jár le a teteje, teljesen elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Hoagirl

2016. április 28.

Valamelyik blogon, vagy instán vagy én már nem is tudom hol olvastam egy kommentet, ahol ezt nagyon ajánlották. Mindig nagy gondban voltam a hegyezőkkel, mert egyszerűen nem találtam olyat, ami ezeket a (Terka néni után szabadon...) "moderneket" tisztességesen kihegyezi. Arra a nem fa, de nem is műanyag, meghatározhatatlan anyagú, fura cerkákra gondolok, tudjátok.... Ezért faragós termékeket már nem is vettem, mert úgysem tudom használni őket, akkor meg minek... de amikor ezt a hozzászólást olvastam, gondoltam egy életem egy halálom, lecsekkolom a boltban és ha nem valami őrületes összegbe kerül beruházok rá, egy próbát megér. És milyen jól tettem! 349 Ft-ot fizettem érte, de egy álom használni! Nem törik a ceruza hegye, siklik mint kés a vajban, a kicsi és a nagyobb része is zseniális. Volt 3-4 tompa, kitörött hegyű ajakkontúr ceruzám, rúzsceruzám, szemceruzám és mindegyikkel simán elbírt, most már nem tart vissza a hegyezhetetlenség a vásárlástól. :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

nicolebunny

2016. február 22.

Nagyon jó hegyező, direkt olyat kerestem, aminek van teteje, hogy ne hegyezzek égbe-világba :D szép rózsaszín, olcsó volt, jól hegyez, nem töri le a ceruza hegyét, nekem bejött, 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.