Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 339-ért megnézem

A krémet feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 339

Ár: 339 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
anett0426

2015. december 29.

Lehet csak en fogtam ki egy selejtes darabot, de az enyemnek allandoan leesik a teteje. Nem lehet ratenni normalisan. Kenytelen vagyok venni egy masikat, de tuti nem az essence-tol..:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Lylien

2015. december 28.

Szuper hegyező sminktermékekhez! A menthetetlennek tűnő szem- és szemöldökceruzámat is helyretette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

blackcat00616

2015. december 1.

A régi jò pár éves és nem hegyez olyan szépen, ideje volt lecserélno. Ezt mikor megláttam 5 percig azon gondolkoztam milyen szìnűt vegyek :D Volt zöld, lila, barack, rózsaszìn és sötétzöld. A barack nyert. Alig vártam, hogy kipròbálhassam, de hatalmas csalòdás volt :( Hegyez, de tompán és pici marad a hegy, amihez eddig szoktam, ahhoz képest kutya füle 🐶 Megjegyzem a 150Ft-os egy euròsban vásárolt hegyező is sokkal jobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

rencsubaba

2015. november 24.

Szeretem,szépen hegyez,nem tördeli szét a ceruzáimat,Zöldes színben van Pinket akartam de már sajnos nemvolt,pechemre masnap mar ujra volt nekik de a színe lényegtelen jokis hegyező.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

HEva

2015. november 20.

Aaaaaa végre egy hegyező, ami nem faragta szanaszét a szemceruzáimat!
Hurrá!
Én balga mindig ceruzahegyezővel faragtam, gondolván az ugyan az. De az mindig durán szétfaragja a szemceruzáimat, nem szabad vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Aaaaaa végre egy hegyező, ami nem faragta szanaszét a szemceruzáimat!
Hurrá!

KuliKali

2015. november 3.

Szeretem,nagyon jól hegyez,nem töri ki a hegyét a ceruzának,így nem pocsékol. Egy élénk zöld darab van meg,abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

AkInImOd

2015. október 17.

Kellett egy, és ez volt mind árban, mind kialakításilag a legszimpibb, egy szép, mély menta zöld árnyalatra esett a választásom. Szuperül bejött eddig mindkét oldala, jó használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Nixa

2015. szeptember 21.

Olcsó, használható, jó! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Olcsó, használható, jó! ;)

lilaszilva

2015. szeptember 19.

Remek hegyező. Kompatibilis az összes ceruzámmal, éles a pengéje, mindent visz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Remek hegyező. Kompatibilis az összes ceruzámmal, éles a pengéje, mindent visz.

Dea

2015. szeptember 4.

Első körben letörte a szemceruzám szépen kihegyezett hegyét :(( Amit a lovelys szemceruzához adnak sokkal jobb,bánom,hogy megvettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 4.