Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 339-ért megnézem

A krémet feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 339

Ár: 339 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
PiciBrigii

2015. június 24.

Pont ilyen színűm van, pont ennyiért vettem és imádom!!!:) Még egy szemceruzának se törte ki a hegyét, nem kell 100-szor forgatnom benne, hogy rendesen kihegyezze..tökéletes és olcsó!!Plusz pont, hogy a vastagabb ceruzákat is lehet vele hegyezni! És csomó kis cuki szín van!:) Ja és nem tű hegyes a végeredmény, hanem olyan "kis cuki", ahogy már írták!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

Nikonik

2015. április 16.

Már szükségem volt egy új hegyezőre és az essence pultnál nézelődve láttam meg,hogy van belőle sok színben és mivel az ára is kedvező volt ezért megvettem és itthon egyből egy próba következett és azt kell mondanom,hogy egy szuper hegyező! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

gendur.berni

2015. március 24.

Életem első normális hegyezője. Elsőre gyönyörűen kihegyez mindenféle ceruzát. Sok szemceruzám azért került használaton kívülre, mert más hegyezőkkel csak szétforgácsoltam őket, szálkás maradt a végüknél, volt, hogy végig is repedtek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

ivy

2015. március 19.

Szuper, hegyezhetetlennek tűnő zselés szemcerkát is viszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Szuper, hegyezhetetlennek tűnő zselés szemcerkát is viszi :)

Kodi

2015. március 3.

Olcsósága ellenére nagyon jó kis hegyező, erős pengével, szinte mindent visz, és igényesen hegyez, nem túl nagy felületen, így valóban kis "cuki" ceruzavég az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

bYou

2015. március 2.

Olcsó volt nagyon, jó kis hegyező. Otthon kicsit meglepődtem, hogy milyen "cukira" hegyezi a ceruzáimat, nem lesz annyira hegyes a hegyezett rész. Nagyon tetszik, jó döntés volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

szaszu05

2015. február 16.

Szépen hegyez, nem töri a ceruzák hegyét és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Szépen hegyez, nem töri a ceruzák hegyét és olcsó.

Tildi

2015. február 10.

Teszi a dogák, nem töri ki a ceruzák hegyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Teszi a dogák, nem töri ki a ceruzák hegyét.

Hibiszkusz

2015. február 5.

Nagyon szépen hegyez, még az olyan ceruzákat is szépen rendbetette, amik szinte reménytelenül hegyezhetetlenek voltak. Olcsó is jó is, cuki vidám színekben kapható, egyszóval tökjó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

manitia

2015. január 12.

Fantasztikus kétvégű (kétféle ceruzamérethez) hegyező, ha jól emlékszem 349,-Ft-ért vettem. A catrice hegyezője, és ez között vacilláltam, végül az ára miatt választottam (a catrice olyan 650,-Ft körül volt). Tökéletesen szépen hegyez! Megéri az árát, és szép színekben kapható, legalább 5 féle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.