Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 658-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 658

A krémes, hab állagú textúra magas pigmentáltsággal gyakorlatilag egybeolvad a bőrrel. Elrejti a szem alatti sötét karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

Ár: 658 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

rosegangela

2019. október 31.

Szeretem az állagát, könnyen felvihető, eldolgozható. Jól fed, a hétköznapokra tökéletes, Egyetlen hibája ez a borzalmas tégely, amiből alig birom kikaparni a végén az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Babuus

2019. május 20.

Ár- értèk arányban kiváló termék. Szeretem a hab állagát. Ecsettel nagyon szepen lehet vele dolgozni. BB krémre szoktam felvinni egy keveset. Szép matt hatást biztosít. Szép a fedese. Szorítja le az esetleges pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

glau17

2018. július 4.

Először kicsit aggódtam, mert felvive narancssárgának tűnt, de miután eldolgoztam, magyon szép lett. Jó a fedése, de nem érzem maszkszerűnek se. Hasonló, de drágább termék pótlására vettem, mert abból kifogytek, de azt hiszem, maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

uvdmnk

2018. június 8.

Nagyon jó fedése van, csak meg kell tanulni a technikáját (mint ahogy előttem is írták). Sajnos az én kombinált bőrtípusom nem tolerálja - hiába funkcionál jól az arcom zsírosabb területeivel, felülmúlja az, hogy nem csak kiemeli, hanem még inkább növeli a száraz területeket. Viszont ez csak egyéni probléma, ezért 4*-ot kap. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

AgnesRosko

2018. január 8.

Borzalmas! Egy hónap használat után allergiás reakciót váltott ki a bőrömön és valami borzasztóan durva kis viszkető, vörös kiütéseim lettek tőle! Nem ajánlom! Sajnos két tubussal is vásároltam, ki is dobom rögtön. A többi Essense termékkel még sosem volt gondom, sőt más márkával sem. Ez az első ilyen eset. Csalódtam, mert az állaga szinte tökéletes a bőrre felvéve púder hatása volt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 8.

BriBerecz

2018. január 5.

Egyetértek az előttem szólókkal, sajnos tényleg nagyon durván kiemeli a száraz részeket, kizárólag ecsettel lehet használni, mert egyébként nem tudod kiemelni a tégelyből, vagy ha igen, akkor a fele a körmöd alatt köt ki. Ha nagyon zsíros a bőröd, akkor szinte biztos, hogy jó lesz, de akinek kombinált vagy száraz, az felejtse el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

tara95

2017. december 26.

Szem alá szuicid hajlamú egyéneknek javaslom, 16 éves maximum életkorral. Egyébként micro mennyiség elég belőle én egy ecset hegyével veszem fel és a lapos felével dolgozom el. Csoda módon az én hullafehér bőrömre tökéletes a 20-as. Nagyon erős a fedése, szárít is egy kicsit ami a sebeknek és a hegeknek csak segít. Nem hittem volna, hogy ennyire nélkülözhetetlenné válik a számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

hadri

2017. november 22.

350 ft-ért vettem kiárusításon. Csatlakozom az előttem szólókhoz, sajnos a száraz részeket nagyon kiemeli. Zsíros bőrűeknek ajánlom mindenképpen. Könnyű vele dolgozni, szépen fed , bár sajnos a ráncokba eléggé beleül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Szilviams0118

2017. október 30.

Első essence termékem, amit szeretek is. 350 Ft-ba került, annyiért megérte, hozza, amit ígér, se többet, se kevesebbet. Mérete miatt táskába való, magammal vivős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

kocsissbrigi

2017. október 22.

Zsíros területeken egészen jól működik, viszont a száraz részeket annyira kiemeli hogy borzasztó..
Az állagát szeretem, mert nem érezni egyáltalán hogy alapozót visel az ember.
Egy nagyon olajos , ám bőrproblémákkal nem rendelkező arcon szerintem jó választás, egyébként pedig csak egy színezett könnyed hab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Az állagát szeretem, mert nem érezni egyáltalán hogy alapozót visel az ember.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.