Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 658-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 658

A krémes, hab állagú textúra magas pigmentáltsággal gyakorlatilag egybeolvad a bőrrel. Elrejti a szem alatti sötét karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

Ár: 658 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

tátombák

2017. szeptember 19.

Szintén akciós zsákmány még a téli kifuttatásról. Reflexből a legvilágosabb árnyalatot kerestem, sosem gondoltam volna, hogy valaha rikítóan fehér lesz rajtam. Épp ezért nem jó a pattikra, de a szemem alatt nagyon jól mutat. Magasfedésű, púderrel fixálva sokáig a helyén marad. Azt nem igazán szeretem, hogy ujjal kell belemászkálnom, de ez az állag ezt kívánja meg.

Hölgyeim, legyetek szívesek a tesztert próbálgatni, mert legutóbb, amikor vettem volna az utánpótlást, MINDEN tégelybe beletapickoltak már előttem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

reka63

2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem a habos állagát. Szem alatti karikákra szoktam használni és nagyon jól kivilágosítja a problémás területet. Akcióban jutottam hozzá én is, szinte fillérekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Rebuska

2017. június 11.

Nem nagyon használtam eddig nagy fedésű alapozókat, de most lettek bor hibáim ezert be szereztem ezt. Nekem be jott, fed rendesen de nem nagyon tartos, én használok alá fixalo kremet, így okes. Ecsettel es szivaccsal is szépen el lehet dolgozni. Ha picit tobbet viszek fol belole akkor nagyon matt lessz és púder hatásu, de ha nem túlzom el akkor nagyon szép. Szerintem ár arányban nyújtja azt amit kell. Vannak ettol drágábbak is amik rosszabbak úgyhogy nem bántam meg. Ha el fogy ujra veszem. Ja es a szine egy az egyben illeszkedik az arcboromhoz aminek kulon örülök mert eléggé érdekes a borszinem altalában tul rozsaszin az alapozó a boromhoz kepést vagy tul sárga ennek tényleg barna-bor színe van. Azert csak 4csillag mert nem lehet épiteni, és lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

hnikolett

2017. április 7.

Kifutó termékként leárazva találtam a rossmannba, 350 forintért. Magamtól lehet nem vettem volna meg, de úgy voltam vele hogy ennyiért nem bánnám meg annyira ha nem válna be. Hát nem is igazán vált be, már amikor kenném fel, elmászik.. 2* mert nem hasznalhatattlan, de nekem nem valt be, fiatalabbaknak jobb lehet, akik csak ennyit hasznalnak.

Up.: Szilva uj videojabol ellestem egy technikat, miszerint egy pufi ecsettel viszi fel a korrektort, arra alapozo majd puder, szigoruan mind csak utogetve. Na hat en ezt a korrektort azota nem vettem elo, de sajnaltam volna a draga korrektorom elpocsekolni arra hogy probalgatom, gondoltam jo lesz ez arra. HAT HOGY EZ ILYET TUD?? Nagyon szepen elfedte a szemem alatti reszt, szepen kivilagositotta, elfedte a pattanas utani hegeket is!!! A tartossagarol nem tudok nyilatkozni, de 1000x hogy igy fogom hasznalni! Kicsit idoigenyesebb de megeri!😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Orsivagyok

2017. április 7.

Kiárusításban vettem és szerintem jó fogás volt. Elég púderes és tényleg hab állagú. Szerintem egész jól lehet vele dolgozni és jól is fed. Jól világosítja a szemalatti részt. Gyorsan kell vele dolgozni de nem nehéz. :)

brigi50c

2017. március 27.

Szomorú, hogy le kell húznom, de már régóta használom, és mindig egy süteménygyár lesz tőle a fejem, annyira tűrhetetlenül cakey a finish. Ennél már csak akkor lenne feltűnőbb, hogy van valami az arcomon, ha ráírnám alkoholos filccel. Lerakódik, megtelepedik, pórusokat hangsúlyoz, összeáll , hajlatokból eltűnik a fedés. Vicces az orrom körül két árnyékkal hazaérni mindennap. A többiekkel ellentétben nekem nagyon nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Flower1008

2017. március 14.

Teljes áron nem vettem volna meg,de leakciózták 350-re gondoltam ennyiért miért ne. Pattijaim nem nagyon vannak, szem alá gondoltam.Ki is próbáltam szem alá több alkalommal, viszont kiszárította a szemkörnyékem. Nem túl feltűnő messziről, de közelről elég csúnya látvány volt. Szerencsére ismerősöm pont ilyet szeretett volna, így túl tudtam rajta adni, ő más bőrtípusú, viszont az én száraz bőrömre nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

horfanae

2017. február 15.

Egy barátnőmnél láttam és nekem is megtetszett, így beszereztem. Én nagyon imádom! Az én arcomra tökéletes és nekem a fedése is pont jó, illetve az állaga miatt szinte nem is érzem hogy van az arcomon valami! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

kovacsfruzsika

2017. január 22.

Nagyon tetszik ez a habos textúra. Könny felvinni és eldolgozni. Kisebb bőrhibákat szépen elfed, sajnos már kifutó termék az essencenél szóval jó lesz belőle betárazni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

v1blanka

2016. november 24.

Nagyon régóta ezt használom, beleszerettem az állagába. Tartós és nem kopik olyan könnyen, nem kell belőle sok és viszonylag sokáig is elég. A kis üveg rendkívül esztétikus, főleg a nude színű fedővel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.