Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 658-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 658

A krémes, hab állagú textúra magas pigmentáltsággal gyakorlatilag egybeolvad a bőrrel. Elrejti a szem alatti sötét karikákat és a bőr egyenetlenségeit.

Ár: 658 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Nymphea

2016. augusztus 26.

Tetszik ez a habos állag. Én csak a szemem alá használom, de sokáig elég. Újabban Beauty Blenderrel viszem fel, így kevésbé kukacosodik, mint annak előtte. Ezért a pénzért szerintem jó kis sminkecske ez, a csodát nem ettől kell várni, de határozottan javít a karikás szemek, fáradt tekintetek összképén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

tevepup

2016. július 29.

Nagyon tetszik az állaga, olyan, mint az alapozó és a korrektor közti átmenet: még nem fülled be alatta a bőröm, de mégis jól halványítja a piros pattanásokat. Csak a problémás helyekre használom, nem az egész arcomra, így a szemem alá sem viszem, mert ott viszont beleül az apró ráncokba és csak kihangsúlyozza őket, úgyhogy oda nem való. De amit imádok benne, hogy a 08-as árnyalat egy az egyben az én bőrszínem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Ernesztinpolettanapoletta

2016. június 24.

Jó az állaga, viszonylag könnyű vele dolgozni. Sajnos komolyabb problémákat nem fed, de szerintem erre nincs is tökéletes termék(legalábbis én még nem találtam). A szemalatti sötét karikákat szépen elfedi, a tartósságát illetően is egészen elégedett vagyok. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

b.jucy17

2016. június 19.

Nagyon konnyu kellemes korrektor. En konnyen eldolgozom es jol is fed, szepen kivilagositja a szemem alatti karikakat. Es nem csak a krem, de a csomagolas is csillagos otos. A kis uvegcse a matt fedovel nagyon szep es igenyes, nem is fogom kidobni, valamire felhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Vyvcsyke

2016. június 19.

Nagyon jó kis termék, örülök, hogy rátaláltam. Már a 3. tubust használom, nagyon tartós, nekem kb 1 évig minimum elég. Egy bajom van vele, hogy mire elfogy kijön egy csomó más nevű hasonló színű fajtája, de mindig vacakolok a boltba, hogy melyik is volt az enyém... Miért kell a nevét és a színét változtatni, Csak összezavar..:D Viszont nekem nagyon tartós, reggel felkenem és estig szépen fed:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

mnikc

2016. június 9.

Nagyon szeretem :) konnyu eldolgozni , szepen fed, a vilagos szin is szep vilagos belole :) -1 csillag csak azert jar mert nagyon nem tartos nekem :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

habibi

2016. május 15.

Nem rossz, de többet vártam. Borzasztó nehéz szépen eldolgozni, cserébe, sokáig fennmarad, tartós. Az alapozójával együtt használva eléggé szárít és maszk szintű hatást kölcsönöz. Meggondolom az újra vételt, volt már az essence-nek ettől jobb korrektorja is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Jutka1989

2016. április 14.

Ez az első hab állagú korrektorom, korábban folyékony és rúzsos korrektort használtam, de egyik sem vált be. Ezzel viszont teljesen elégedett vagyok. Könnyű vele dolgozni, és jól fed. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

bandita

2016. április 5.

Illik még nekem a tőlem egyébként megszokott, klasszikus hárombetűs F O S jelzőt akasztanom ennek a terméknek a nyakába? :D
Félek, talán már nem, de ne haragudjatok kérlek, a bőrömből nem tudok kibújni, és ez a korrektor nálam minden szempontból kiérdemelte ezt a velős, szubjektív értékelést.

A Catrice folyékony kamut próbáltam leváltani vele, mert a drogériás fényviszonyok között maximális erősségűnek láttam a fedését, ráadásul oly könnyed, lágy volt az állaga, hogy egészen lenyűgözött, mindez egy maxitáblás egész mogyorós Milka csoki áráért.

Az első éles bevetés szerencsére szabadnapomon történt meg, alaposan aláhidratált szemkörnyéki karikákon, ahol nálam már bevésődött, pókhálófinomságú, sugaras lefutású apró mimikai ráncok ékeskednek. A végeredményt semmiképp nem vittem volna utcára

Dióhéjban:

Eloszlatni, bedolgozni sem ujjbeggyel bekopogtatva, sem korrektor ecsettel, sem szivaccsal nem lehetett korrekt módon, és minden létező fényviszonyban mesterkélt, maszkos, porosan matt finist nyújtott, minden egyes bőrredőt tökéletesen kirajzolva és hangsúlyozva.

A fedés erőssége egyébként majdnem maximális, de a felület gyorsan, igénytelenül kopik.

Sajnálom, biztató volt számomra a termék állaga a teszter tégelyben. Magam részéről a pénzkidobás klasszikus eseteként éltem meg a termékkel való kapcsolatomat, én csak hibátlan bőrfelületre ajánlom.

A termékkel a blogomon összehasonlító, részletes tesztbejegyzést készítettem, amelyet a nevem alatt a profilomban érhettek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 5.

Dióhéjban:

Krisz78

2016. április 4.

Nálam kiütötte a Catrice Liquid Camouflage Korrektorát a nyeregből.
Könnyű, hab állaga van, ezáltal gyerekjáték eldolgozni, kicsit aláhidratálva nem ül meg a ráncokban.
A legjobban nálam úgy működik, ha picit beleérintem a szivacs hegyes végét a tégelybe, nyomok rá egy kis hidratáló krémet és úgy ütögetem a kívánt területre (szemem alá).
Valóban nagyon kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Nálam kiütötte a Catrice Liquid Camouflage Korrektorát a nyeregből.
Valóban nagyon kis mennyiség is elég belőle.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.