Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemsmink lemosó. A finom formulája kamillakivonattal kíméletesen távolítja el a szemsminket, és egyidőben nyugtatja az érzények szemkörnyéket. Nem hagy maga után olajos réteget, így a lemosás után újra kisminkelhetjük magunkat. Szemészetileg tesztelve.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Nagyon szeretem, bár néhol nehezen szedi le a szemfestéket, az árát megéri kb 700 ft és 125 ml...sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

wishes

2011. március 19.

Nekem sem jött be. Nem szedi le a sminket, inkább elmossa, és az illata sem valami túl jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 19.

strawberry92

2011. március 18.

Szeretem az Essence termékeket, de amikor ezt megvettem nagyon megbántam. A nem vízálló sminket is nagyon nehezen szedtem le vele, és inkább elkente a szemem környékén a sminket és 3 vattakorong kellett sokszor szemeként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.