Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
solyaorsolya

2011. október 25.

A színe nem olyan erős, minta sima tusé, egyébként minden rendben van vele, könnyen, jól használható, kezdőknek nagyon ajánlom, hamar rá lehet szokni és utána már rendes tussal is könnyebb dolgozni. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Druszilla

2011. szeptember 30.

Mindent összevetve a legjobb tus, amit eddig használtam. Az sima,tubusos tus hiába erősebb, rákenődik a pilláimra (másnak nincs ilyen problémája?) és macerás leszedni. Nagyon könnyű használni, viszont még véletlenül se felejtsétek el róla a kupakot mert 1 este alatt kiszárad!!! Tanulóknak is bátran ajánlom, nem kenődik, nem szárad-pereg. Én nem tudtam vele milliméter vékony vonalat húzni, a hegye vastag hozzá. Amint elfogy a tubusos tus, újra ilyet veszek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

nikike78

2011. szeptember 27.

Ez nekem nem fekete , hanem szürke volt, alig látszott a szememen. Szörnyű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Ez nekem nem fekete , hanem szürke volt, alig látszott a szememen. Szörnyű!

kikki17

2011. szeptember 24.

Minden nap használom, tökéletes vonalat lehet vele húzni. Egész nap fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Minden nap használom, tökéletes vonalat lehet vele húzni. Egész nap fent marad.

guccigirl

2011. szeptember 16.

Mindig nagyon szomorú voltam, mert iszonyúan tetszett a kihúzott, cicás szem, de én nem tudtam megcsinálni, mert a sima (ecsetes) tussal sehogy sem sikerült egyenletesre a vonal. Nekem igazi megváltás volt ez a termék, gyakorlatilag ugyanúgy kezelhető, mint egy szemceruza. Nem is fogom lecserélni, mert vékony és vastag vonalat is szépen lehet vele húzni. Már a másodikat használom, az elsőt hónapok után, tökéletes állapotban dobtam ki, higiéniai okokból (kontaktlencsés vagyok, ezért erre nagyon figyelek). Az ára szuper, a minősége is, nekem jobbat még nem tudtak mutatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

knoemi88

2011. szeptember 15.

Tökéletes! Rendkívül gazdaságos, már vagy egy éve vettem és mindennapi használat mellett még mindig jól dolgozik! Nekem semmi kézügyességem, még ezzel szép tusvonalat tudok húzni. Könnyen lemosható, ellenben nem mászik el jobbra-balra az ember lányán napközben. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

framboise

2011. szeptember 1.

Aki csak éppen próbálkozik a tusvonalakkal azoknak tökéletes választás. Nagyon könyű kezelni intenzív színű nem kenődik. Egyedül a tartósságával vannak problémák, de ahogy észre vettem ezt egyetlen drágább filces tus se tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

szzsu19

2011. augusztus 25.

Nagyon tartós , és könnyű kezelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

Nagyon tartós , és könnyű kezelni.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.