Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2018. július 23.

10 pigmentált, hosszan tartó, matt és csillogó szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

4 változatban kapható

Essence Eyeshadow Box In Love With Rose
Ár: 900 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Essence Eyeshadow Box 04 one way only
Ár: 990 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
naiyah

2019. február 27.

csomagolása miatt vettem meg, cuki kis paletta, a színek primerrel egész tartósak:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Lunora

2019. február 17.

Nem tudom hogy ki mivel viszi fel de én két féle ecsettel is. A sötétséget egy pufival a csillámosakat pedig lapos fejűvel és így nekem iszonyatosan pigmentált. Egyszerűen imádom. Szinte csak ezt használom a hétköznapok folyamán. Kicsit potyognak de ez az Essence-től várható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Vivienn13

2019. február 14.

Szép színek,jó minőség és tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Szép színek,jó minőség és tartós

AdriennBernadett

2019. január 11.

Mivel essence szemhejfestékben előtte nem csalódtam, túlleptem az infantilis kis dobozkán.
Nagyon változó minőségűek a különböző árnyalatok. A pigmentáltsággal és a tartósságal is baj van. Pár órat sem bír ki és míg az eggyik szín már túlságosan is pigmentált a másik nem is látszik felkenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

lilielli

2019. január 1.

Annyira szerettem volna egy nude palettát!Karácsonyra kaptam dm utalványt,és ezt vettem belőle.Nagyon megörültem.Nagyon szép,diszkrét színei vannak,munkába is jó.A matt színek tartósabbak a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

vikicseresznye

Korcsoport: < 18
2018. november 24.

Nagyon nagyon tetszik , azért kap csak 4 csillagot , mert a 2 sötétebb szín nem a legjobban pigmentál . A csomagolása hatalmas plusz pont 😍 A 01es van meg , de szerintem még beszerzem mellé a rózsásabb árnyalatút . Az ára nagyon jó .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 24.

pilleriin

2018. november 17.

Nyúltam már mellé essence szemhéjpúderrel (my must haves) de ez 10-ből 10! Szuper színek, tartósak, pigmentáltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

mikkamakka75

2018. november 14.

Mèg egy termèk, aminek a cukisàga tetszett meg leginkàbb a gyermeki ènemnek 😅
Az csak plusz pont, hogy a ròzsaszínes paletta színösszeàllítàsa nekem tökèletes, nagyjàbòl minden színt ki tudok hasznàlni, ami nàlam elèg ritka bàrmilyen funkiòjù, kategòriàjù ès színvilàgù palettànàl. A zöld szemeket nagyon jòl kiemelik a ròzsàs, lilàs, bogyòs színek. Kicsit porolnak a mattok, de nem zavaròan. Tartòssàgàval eddig elègedett vegyok.
Simàn ötös 😆 (de csak àràhoz kèpest..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Mèg egy termèk, aminek a cukisàga tetszett meg leginkàbb a gyermeki ènemnek 😅
Simàn ötös 😆 (de csak àràhoz kèpest..)

Aadrii

2018. november 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Tartós, szépen el lehet dolgozni a szemen, eléggé pigmentált is. És iszonyatosan cuki :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Candy21

2018. november 13.

Nekem a 01es van meg a színei nagyon szépek viszonylag elég pigmentált egy jó szemhéj alap azért nem árt hozzá. Elég könnyen eldolgozható, meglehetősen porzik. Amivel nem vagyok megelégedve az a tartóssága bár az én szemhéjam nagyon olajosodik kb 3óra után sokat veszít a pigmentáltságából, a ráncokba viszont nem gyűlik meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lauric Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Lauric Acid