Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2018. július 23.

10 pigmentált, hosszan tartó, matt és csillogó szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

4 változatban kapható

Essence Eyeshadow Box In Love With Rose
Ár: 900 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Essence Eyeshadow Box 04 one way only
Ár: 990 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
umpalumpa

2018. október 26.

Megdicsérem az Essence-et, hogy ilyen jól működő cukiságot adott ki! A drogériés sminkkínálat szerzett egy jó pontot nálam megint.
Az In Love With Rose palettába habarodtam bele innen a piactérről. Szépek, pigmentáltak, viszonylag tartósak a színei, jó szemhéj-alapozással egész napos gyűrődést bírnak. Akinek nem olyan olajos és fedett a szemhéja, mint nekem, lehet, h nem is kell nagyon alapoznia. Volt egy nap, amikor reggel 6-tól (bezony), este hatig szinte mozdulatlanul bírta, csak utána kezdett összecsúszni, de az intenzitásból jóformán csak a fényesek veszítettek. Nem mondom, hogy el fog fogyni az összes szín, de a sötétebbek tuti és még a fényeskéknek is lesz helyük az arcomon és a szememen is.
A csomagolás és kivitelezés plusz pontot ér (nekem szerencsére nincs bajom a pan-ek közelségével), jó előszedni, ránézni, kinyitni, mert jó kedvem lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Pajzs

2018. október 17.

Az In Love with Rose nevű palettát pár hónapja kezdtem használni. Mivel főleg rúzsozom magam, ezért olyan szemfestéket kerestem, ami illik a bogyó-, bor-, virágszínekhez, mélypirosakhoz, szilvákhoz, amiket rúzsként a számra kenek. Soha nem voltam nagy rajongója az essence-nek, az ajakceruzáit és egy-két terméket leszámítva, de ez a paletta nagy kedvenc lett. Gyönyörűek a színek, tartós, nem potyog, nem porzik, természetes, elegáns, illik a saját színeimhez. Ha rúzsozás mellé kedvem szottyan szemet is festeni, akkor mostanában ez a paletta kerül elő. Highlighternek is szuper benne a szaténos fényű rózsaszín arccsonton, szemzugban, száj fölött.
E jó tapasztalat buzdított arra, hogy a Be an original-nak keresztelt palettát is megvegyem. Tartósnak ez is tartós, rendesen pigmentált, viszont a narancssárga festék folyton kiesik a tartójából, pedig csak egy autós utazásra vittem el, és csak minimálisan rázkódott. Ennél már előfordul potyogás. Ezért a mínusz egy csillag. Bár a szépséges árnyalatokért megéri...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Erika80

2018. október 14.

Nekem is az In love with rose paletta van meg és nagyon szeretem. Ezeket az árnyalatokat szeretem legjobban. Igen, egy kissé valóban porzik, viszont remekül építhető, jól pigmentált palettáról van szó. Egész nap tartott a szemsminkem, nem ült be a ráncocskákba, nem csíkozódott, nem állt össze a festék a szemhéjamon. Primerként pedig csak egy kis korrektort használtam. Ár-érték aránya remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

bebuska94

2018. szeptember 10.

Én a In love with rose 02-es változatát vettem meg kezdő sminkelőként. Nyilván porzik, de nagyon jól pigmentált. Jól kihasználható színek vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Mancsoska

2018. szeptember 6.

Először a million nude faces változatot akartam megvenni, mert nagyon aranyos a csomagolása és gyönyörű színek találhatóak benne, aztán megláttam az in love with rose változatot és azonnal beleszerettem a színeibe. Bronzos nude szemhéjpúderből sokkal rendelkezem, ez is elég nagy szerepet játszott abban, hogy végül a rózsaszínes verzió jött haza velem. Őszintén szólva nem értem a színek méretében a különbségek okát, de amúgy örülök is neki, hogy a rózsaszínes csillámos szín ilyen nagy, mert gyönyörű. A csillámos színek mind nagyon szépek és tartósak, a mattokat egyértelműen építgetni kell, porolnak, nem a legjobb minőségűek. Szerintem megérte ennyi pénzért ez a paletta, szép mindennapi sminkeket lehet vele elkészíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Andrea1198

2018. augusztus 28.

Nagyon porzik, nem olyan egyszerű őket eldolgozni. Nem annyira erősen pigmentáltak, de aki nem bírja az erős, durvább sminket, annak jó lehet. Csillámos színeket könnyű felvinni, ami egy plusz pont. Le volt árazva talán 749 ft-ra, így megérte. Szemhéj alappal, tartós, anélkül beül a gödröcskékbe. " In love with rose".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

bubilany

2018. augusztus 28.

Nekem a "million nude faces" árnyalatban van meg és imádom! :) Először csak az aranyos kutyás csomagolása fogott meg és rá kellett jönnöm, hogy nem csak ez az egyetlen jó tulajdonsága. A csillogós színek egyszerűen gyönyörűek!! A mattabbak nem túl tartósak és sajnos a kicsi és zsúfolt kialakítás miatt össze tudnak kenődni a színek is, ha nem elég óvatos az ember. Igazából semmi panaszom nem lehet, mert ezért az árért (1500.-) nagyon klassz ez a paletta :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Anheszenamon

2018. augusztus 21.

A Million Nude Faces paletta van meg nekem. 1500 Ft-ért mindenképp megéri, kezdő sminkelőknek is tökéletes választás. A színek gyönyörűek, bár kissé azért porolnak, így nem árt leütögetni az ecsetet mielőtt felvisszük a terméket a szemhéjra. A fényes árnyalatok kifejezetten szépek. Én minden szemhéjpúder alá használok alapot, így még a legolcsóbb festékek is tartósak és nem kopnak. Aki olcsón szeretne viszonylag jó palettát és szép színeket az csapjon le erre a termékre. A csomagolása is nagyon aranyosra sikerült. Egyetlen bajom vele, hogy elég közel vannak egymáshoz a panek, így könnyen össze tudnak keveredni a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

In love with rose 02-es palettát vettem meg, imádom. Utazáshoz, vagy ha nem otthon alszom, tökéletes. Ujjal is szépen fel lehet vinni belőle több színt is. A színekeket nagyon jól válogatták össze, megfelelően pigmentáltak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

dflilla

2018. július 17.

Ennyi pénzért jó kis paletta. Szemhéj alappal egész tartós és építhető. Nagyon porzik néhány szín, de ez orvosolható. Pigmentáltak a színei.
Elsősorban kezdő sminkeseknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Elsősorban kezdő sminkeseknek ajánlom.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lauric Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Lauric Acid