Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2018. július 23.

10 pigmentált, hosszan tartó, matt és csillogó szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

4 változatban kapható

Essence Eyeshadow Box 04 one way only
Ár: 990 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
Essence Million Nude Faces Eyeshadow Box
Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
tyukanyo

2018. június 9.

A rózsás paletta van meg. A pigmentáltságával nekem nincs bajom, nem a legerősebb, de nem is a legrosszabb. Szemhéjalappal egész nap tart. Jól kombinálhatóak egymással az árnyalatok. Egyedül azzal van bajom, hogy pár sötétebb színt nehéz szépen eldolgozni, szóval ügyesen kell vele bánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Timi01

2018. május 29.

Megvettem a 03 my shell is my castle-t is mert van benne 2 duokróm szín 🙈. A bal alsó sötét szín nagyon szép 😀. Taupe zöldes-szürkés fénnyel de vigyázzatok mert csillámos, ami lehet, hogy sokatoknak nem tetszik. A középső, kagylóban lévő jobb oldali lila pedig hol hideg, hol melegebb fényű, rózsaszínbe hajlik, ez csak selyemfényű. Keményebb szivacsos ecsettel lehet működésre bírni őket, építgetni kell, potyog is, a paletta is gyerekeknek való, minden baja van de nem érdekel, amíg ők benne vannak 😀.

Ma simán fel tudtam vinni a szokásos ecsetemmel is, lehet hogy melege van :).

A 01-es van meg. A Bourjois Les Nudes palettájából szinte teljesen elhasználtam a 6-os színt, viszont csak érte nem akartam még egyszer megvenni. Az Essenceben a felső sor középső színe halványabb ugyan de ugyanúgy szaténfényű, tökéletesen helyettesíti az elfogyott színt. Főleg azon a 2 mm-en, ahol látszik a szemhéjamon. 10 szín van benne, van szaténfényű, matt és 1 csillámos. A fényesek jól működnek, viszonylag krémesek, a sötétebb mattak és a csillámos viszont keményebbek és vigyázni kell velük mert potyognak és szeretnek foltokban elrendeződni a szemhéjon. Most próbálgatom, melyik ecsettel lehet szépen felvinni őket. Az ára nagyon baráti, ebben a kategóriában szerintem jól teljesít, de azért nem kell nagy csodára számítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Ma simán fel tudtam vinni a szokásos ecsetemmel is, lehet hogy melege van :).

Gina1978

2018. április 17.

Million nude faces box 01 palettából rögtön kettőt vettem. Nagyon szép nude színek vannak benne, sajnos nagyon kis mennyiségben. A csomagolása annyira nagyon aranyos. A színek nem erősen pigmentáltak, de építhető. Viszont nagy különbséget érzek a selyemfényű és a matt színek között. A matt színeket kicsit nehezen tudom a helyére tenni, porzik, de ez kezelhető az ecsetre fújt fixáló folyadékkal. A selyemfényű színekkel viszont nincs ilyen gond, krémesek, nem porolnak. Közepesen tartós, sminkalap és fixáló ellenére is. Szeretem, de hibái miatt nem nevezném csodaszernek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

silver

2018. április 5.

A 02-es van meg, ami egy rózsás összeállítás. Ezek a szemhéjpúderek nagyon puhák, minimálisan porzanak. Mindegyik szín nagyon szép, de ami az essence honlapon olvasható, hogy "magasan pigmentált", azért erős túlzás. Nagyon aranyos paletta, diszkrét napi sminkhez tökéletes, fiatal csajszinak ajándéknak szuper lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

dreammiyss

2018. április 5.

Amint megláttam beleszerettem! Annyira aranyos! Imádom az essence cukiságát, minden termékükbe belecsempésznek valamit, amitől meglágyul a szívem. A paletta hihetetlen szuper színekkel rendelkezik, emellett úgy véltem megéri az árát 10 színért. Gyönyörű színek. Sajnos mégis enyhe csalódás volt ez a paletta. Többet vártam. Ez a harmadik palettám az essence-től. A the little x-mas factory paletta hihetetlenül pigmentált, ezzel szemben az eye and face paletta már csöppet sem az. Reménykedtem, hogy ezzel a palettával szerencsém lesz és jól pigmentált lesz, nem úgy mint az utóbbi. Vizes ecsettel talán jobban lehet vele dolgozni, de így sem az igazi. Mindenesetre próbálom megtalálni a módot, hogy használhatóvá váljon a számomra. A cukiság miatt 2*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lauric Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Lauric Acid