Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. január 4.

Ezt az áttetsző porpúdert az alapozó fölé használva mattítható az arcbőr, illetve a smink is fixálható vele. A kis tégelyen belül apró lyukak vannak, hogy mindig a megfelelő mennyiség kerüljön ki belőle. Ragyogó, természetes arcbőrt ad. Egy, áttetsző színárnyalatban kapható, amely minden bőrtónushoz használható.

Pancsi25

2011. december 29.

Én is most vettem elsőnek, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Kicsit féltem, hogy fehérít, de egyáltalán nem. Szép sima és puha a bőröm utána és az ára is szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

balsika

2011. december 25.

Hűűű, nekem az első ilyen termékem... És maximálisan meg vagyok elégedve vele!!! Csodásan tartja a sminket! Csodás babapopsi bőr egész nap! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 25.

babascene

2011. december 23.

Kíváncsiságból vásároltam meg, mert nem hittem el hogy egy fehér vagy egy halvány "áttetsző" púder tényleg teljesen láthatatlan és áttetsző... Hát azt kell hogy mondjam kipróbáltam alapozó nélkül és úgy borzasztóan fehérített!!! Alapozóval kipróbálva pedig kb. fél árnyalatot világosított ami szerintem nem túl sok...De még így is feltűnő lehet. Tehát az hogy teljesen átlátszó azért HAZUGSÁG!!! Egyébként tényleg szépen mattít de én így nem igazán tudom használni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

petravilaga

2011. december 15.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy puffnit azért rakhattak volna mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 15.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy puffnit azért rakhattak volna mellé.

Ada

2011. december 10.

A fedésével meg vagyok elégedve.A csomagolása KATASZTRÓFA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

A fedésével meg vagyok elégedve.A csomagolása KATASZTRÓFA!

wishes

2011. november 24.

A tartóssága nem rossz, 1 nap 2x kell csak újrapúderezni, az még nálam bőven belefér. A bőröm tapintása viszont érdes lesz tőle, azt nem igazán kedvelem benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

GeoNautic

2011. november 13.

Szuper kis darab, én is szeretem, mondjuk nekem az sem baj, hogy szárít. Nem kell attól tartani, hogy sápadt ábrázatot kölcsönöz, nem fog látszani az arcon a színe. :) Mondjuk tényleg odafigyelhettek volna, hogy ne szóródjon szanaszét a tartalom, de hát így jártunk. Én beletettem egy vattakorongot, az épp oda passzol, így meg van oldva a probléma. Nem érdemes emiatt feladni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 13.

Kandi

2011. november 7.

Csak alkalmakra, bulikra használom, mert bár szépen mattítja a zsírosodásra hajlamos bőrömet, de hosszú távú használat esetén szárít, és a rozáceás foltjaim viszketnek is tőle egy picit. A szóródás elkerülésére én egy régebbi púder "puffját" tettem bele, így teljes mértékben használható, napközben is, mikor nincs nálam ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Krikri

2011. november 7.

Jó kis púder, de valószínűleg sosem veszem újra. Ez a csomagolás egy katasztrófa. Szóródik össze-vissza. Nem úgy van ám, hogy csak bedobja az ember a táskájába. Minden egyes alkalommal felhúzom magam rajta, békés természetem ellenére. Amúgy szépen mattít és tartós is, de sajnos ezzel a csomagolással sosem fogok megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

gabbancs

2011. október 25.

Remek púder. Mattít, de közben egészséges kinézetet ad, nem fehérít, finom állagú, könnyű használni. Minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0