Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. január 4.

Ezt az áttetsző porpúdert az alapozó fölé használva mattítható az arcbőr, illetve a smink is fixálható vele. A kis tégelyen belül apró lyukak vannak, hogy mindig a megfelelő mennyiség kerüljön ki belőle. Ragyogó, természetes arcbőrt ad. Egy, áttetsző színárnyalatban kapható, amely minden bőrtónushoz használható.

timcsi_i

2014. február 24.

Első használatkor kiborítottam egy adagot belőle majd rá egy hétre unokatesóm fújt bele és megint odalett egy adag. Szóval a csomagolása borzalom, de ezt leszámítva nagyon szerettem, jól fedett, nem volt vele problémám. Szerettem benne azt, hogy nem sötétitett, nem világosított szóval nem adott újabb szint az arcomnak, hanem tökéletesítette az alapozót. Viszont nem vásároltam újra, már nem emlékszem miért, talán a csomagolása miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

virumiru

2014. február 24.

szépen mattít,de a csomagolása borzalom,és nekem nagyon szárította a bőrömet:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

szépen mattít,de a csomagolása borzalom,és nekem nagyon szárította a bőrömet:/

noorii

2013. december 9.

Már egy éve használom, nagyon szeretem. Szépen mattít, és az eredmény tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Már egy éve használom, nagyon szeretem. Szépen mattít, és az eredmény tartós.

Mozart

2013. november 9.

A csomagolása szörnyű, könnyen kiszóródik a púder ezért ki is vettem belőle azt a műanyagot, mert csak megnehezítette a használatát, és nem tartós. De plusz pont amiért minden bőrtónushoz jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Picijenci

2013. szeptember 17.

Szeretem, mert színtelenségéből adódóan nem lesz furcsa árnyalatú az ember a használata után. :p Ha nem teszel belőle sokat nem látszik, csak a szép bőr, bár nekem délutánra már kezd fényesedni kicsit az arcom.
Sajnos a csomagolás valóban borzalmas, hurcolászni nem nagyon kell sehová, mert összevissza borul benne a púder. Kellene valami hasonló, csak kompakt, hogy napközben is velem lehessen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

agica0723

2013. augusztus 10.

Nem rossz púder, szépen el lehet dolgozni, és jól mattít, de a csomagolás borzalom. Így ritkán nyúlok hozzá,mert minden csupa púder lesz :( Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

zsoxcore

2013. május 11.

Nagyon jó! Ennél jobb púderem állítom, hogy nem volt! A leárazáson vettem, kemény 349 Ft-ért, ezért az összegért hatalmas mennyiségű púdert kaptam. Február óta használom, még bőven van benne, pedig nagy 'púderes' vagyok :) Szépen, és sokáig tartja mattan az arcomat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

timcsike1989

2013. május 3.

A leárazás alatt vettem és most fedeztem fel bontatlanul a szekrény mélyén. Szépen fixál és mattít. Mostanában teljesen leszoktam az alapozóról is meg a bb-ről is a lustaság és a meleg miatt, úgyhogy csak korrektorozok és ezzel átfutok az arcomon. Nekem ez így nagyon bevált. A korrektor a helyén marad és az arcom is matt marad maximum annyira fényesedik át, hogy egy kis egészséges fénye lesz. Ez a második porpúderem előtte NYC volt, de ez ezerszer jobb! Hidegebb időben nem ajánlanám, mert akkor szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

petrevici

2013. április 4.

Nyáron használom, a bb fixálására.Szeretem.Tényleg nem retikülbarát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Nyáron használom, a bb fixálására.Szeretem.Tényleg nem retikülbarát.

Babooca

2013. március 31.

Nekem nagyon bevált, csak éppenséggel nem vmi hordozható, így napközben nem nagyon tudom a sminkemet korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0