Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. január 4.

Ezt az áttetsző porpúdert az alapozó fölé használva mattítható az arcbőr, illetve a smink is fixálható vele. A kis tégelyen belül apró lyukak vannak, hogy mindig a megfelelő mennyiség kerüljön ki belőle. Ragyogó, természetes arcbőrt ad. Egy, áttetsző színárnyalatban kapható, amely minden bőrtónushoz használható.

rammi

2013. február 5.

nekem egyáltalán nem vált be. a felvitel után olyan az arcom, mintha liszt borítaná, pedig nem teszek rá sokat, és viszonylag világos az arcbőröm.

Az ára miatt kap 2 csillagot, de még így is teljes pénzkidobás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Az ára miatt kap 2 csillagot, de még így is teljes pénzkidobás volt számomra.

borntobe

2013. február 4.

A leárazáson vettem egyet, mert púderből sosem elég. Remek vétel volt, kár, hogy kivonják...BB krém fölé használom, de csak a fényesedő részekre, mert máshol szárít. Az izzadságot is egyből felszívja a homlokomon, reggeltől estig tart a mattító hatása. Engem nem fehérít, mondjuk elég világos a bőröm, max egy kicsit halványít, miközben egységes képet ad. Este mondjuk jól esik megszabadulni tőle, mert nagyon száraz, fura tapintású felületet ad, és egy kis extra hidratálás sem árt hozzá, de egészében és maradandóan nem rontja a bőröm állapotát. Alapozó fölé még nem próbáltam, magában viszont biztos nem használnám, csakis valami hidratáló termékkel. Mattít, egységesít, tartós. Jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

szabiina

2013. február 1.

Néhány napja használom, hétköznapra. Eddig megfelelt, nem fényesedett ki a bőröm, tetszik, hogy színtelen, nekem egyáltalán nem látszik, mivel elég belőle kevés is. 350 Ft-ért kár lett volna otthagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

vivuss87

2013. január 31.

Nekem bejött. Hamar kifényesedik a bőröm, bármit használok. De ha ezzel fixálom, akkor akár 4-5 órán keresztül sem fényes. Oriflame-es pamacskával használom, főleg homlok, és orca részen. Akciósan vettem, 350ft-ot a bolondnak is megért:D Ajánlom. Nekem nem szárít, és abszolút nem lesz fehér, ja ha egy tonnányit kennék, akkor lehet, de ebből nem kell sok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Nanaho

2013. január 29.

Az utolsót sikerült elhoznom az üzletből,legtöbbször érte nyúlok nekem annyira bejött. Nem lehet vele fehér arcot varázsolni:) Sajnos nekem valahogy jó sok kijött a tégelyből de sikerült szépen a lyukakon visszaütögetni. Az alapozót szépen fixálja és mattít is rendesen,főleg a zsíros homlokomat :) Szuper termék,sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Holdudvar

2013. január 27.

Rettenetes! Röviden: Fehérít, szárít és borzasztó a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Rettenetes! Röviden: Fehérít, szárít és borzasztó a csomagolás.

lyriane

2013. január 23.

Mivel végre találtam olyan alapozót, ami pontosan illik a bőrszínemhez, örülök, hogy van ez az áttetsző púder. A lényeg, hogy tényleg kevés kell, különben látszik egy kis fehérség. Felvitel után egyszer végigsimítom az arcom kézzel, hogy a pihékre ült szemcsék lepotyogjanak. Így is szépen mattít jó pár órán át. A csomagolás nekem se a kedvencem, magammal vinni valahová eszembe se jutna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Natalka

2013. január 22.

Szuper púder, kicsit aggódtam, h fehér foltos leszek, de nagyon finoman őrölt, könnyen eloszlatható a termék! Tényleg hajlamos a kinyitásnál porozni, erre kicsit figyelni kell, de megoldható, h ne legyen olyan az egész ruházatom :) Eddig tartósnak is bizonyult, bár a hidegben amúgy is később fényesedik ki a bőröm, szóval az igazi próbatétel még csak nyáron jön! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

fanikof88

2013. január 21.

A csomagolás nem túl praktikus. Nekem száll minden fele ahogy kinyitom vagy zárom, pedig óvatos vagyok. Egyszer próbáltam ki, de akkor fehér foltok maradtak rajtam néhol, pedig jól eldolgoztam.
Akciósan vettem kifutó termékként, így nem bánom annyira. Még nem adom fel, adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

bolero

2013. január 10.

sajnos ez nekem nem vált be. a csomagolása szerintem ronda, de ezzel meg tudtam volna békélni, ha legalább rendesen zárható. nagyon porzik, ki sem nyitom, és már úgy fehér körülötte minden, de ez biztos csak a bénaságom oka.

nehéz belőle megfelelő mennyiséget felvinni, és a legminimálisabb is meglátszik, mintha átlátszó liszt borítaná az arcomat.

ez is valószínűleg a túlérzékeny bőrömnek tudható be, de nekem viszketett, sőt néhol kiszáradt, kipirosodott tőle a bőröm.

plusz pont, hogy tényleg mattít és nem lettem tőle pattanásos, ráadásul jó árban is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0