Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. január 4.

Ezt az áttetsző porpúdert az alapozó fölé használva mattítható az arcbőr, illetve a smink is fixálható vele. A kis tégelyen belül apró lyukak vannak, hogy mindig a megfelelő mennyiség kerüljön ki belőle. Ragyogó, természetes arcbőrt ad. Egy, áttetsző színárnyalatban kapható, amely minden bőrtónushoz használható.

kovacsrekaa

2013. január 3.

Nagyon jó, épp tegnap szereztem be, mivel az általam használt Maybelline BB krém nagyon csillógossá tette a bőröm :( Véletlen futottam bele, árban nagyon jó, és megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

kitkat.0810

2012. december 18.

nagyon jó, semmi extra hatása nincs, de szépen fixál és mattít. aki attól fél hogy hófehér lesz tőle az arca azt megnyugtatom hogy egyáltalán nem, ez átlátszó, tehát plusz színt, fedést nem ad a bőrnek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

dyta_93

2012. november 30.

Nagyon szeretem. Áttetsző így nem látszik ha valahová több került és egész nap mattít. Bár a csomagolása nekem se vált be de ettől eltekintve jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

dorottyaa

2012. november 17.

Az arcomra egyáltalán nem vált be, hamar lekopik és igazából nem is fixálja a smink többi részét, az egységességet se adja meg. Két réteg rúzs között szoktam a számra ütögetni, hogy tartósabb legyen, arra jó. Nyögvenyelősen elhasználom, de szerintem még ilyen olcsón is pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

mitsux

2012. november 17.

A dolgát teszi, és jól is ráadásul, mattít, tartós. Egyedül a csomagolás nem túl praktikus, de meg lehet oldani a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Naturka

2012. november 8.

Én a BB krémre használom, mert attól csillog az arcom. Nagyon megéri az árát és tényleg tartós. Nem mindennap használom, de ha igen, akkor reggeltől késő estig megmarad a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

annanoszvai

2012. november 7.

A csomagolás nem igazán praktikus, de én megoldottam azzal, hogy kiszedtem belőle ezt a műanyag, lyukas lapocskát, és a tetején maradt szemcséket használom kinyitás után. Finom, semleges illata van, engem a rizslisztre emlékeztet. Felvitel után nagyon sima a bőröm tőle, tényleg tartósan mattít, de nem lesz tőle természetellenesen fénytelen arcod....viszont mindenképpen előtte kell felvinni a pirosítót, bronzosítót, mert valahogy csúszik rajta a krémes állag, a por meg lepereg. Ettől függetlenül tetszik, bár nem mindennap használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

diahlin

2012. november 4.

Hú, most nézem csak az összetételét... Az amúgy nem túl tartós pirosítómat nem fixálja, de az alapozót igen. Nem fényesedik az arcom, és a hatásával semmi problémám nincs, de azt hiszem, inkább megnézek egy másik fajtát legközelebb, amiben kevesebb csúnyaság van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

cunuuu

2012. október 25.

Az egyetlen púder ami nem üt el a bőrszínemtől. Gyönyörűen mattít, egyedül a kiszerelést lehetne picikét szidni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

pilluska

2012. október 9.

Az egész arcomra nem, csak a T-vonalamra szoktam használni, egyszerűen tökéletes. Még a legmelegebb nyári napokon is matt maradt a homlokom:) Már több mint fél éve megvan de még rengeteg van benne, nagyon megéri az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0