Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. január 4.

Ezt az áttetsző porpúdert az alapozó fölé használva mattítható az arcbőr, illetve a smink is fixálható vele. A kis tégelyen belül apró lyukak vannak, hogy mindig a megfelelő mennyiség kerüljön ki belőle. Ragyogó, természetes arcbőrt ad. Egy, áttetsző színárnyalatban kapható, amely minden bőrtónushoz használható.

cat

2012. május 12.

Nagyon szeretem, mivel nekem a színes púderek (bármelyik színt is próbáltam) mindig érdekes színváltozatokat vettek fel az arcomon, ez viszont abszolút természetes hatású. A matt hatásán kívül nem is lehet látni, hogy rajtam van. Ecsettel használom, BB krémre, tökéletes. A csomagolása valóban nem túl praktikus, de mivel én nem hordom magammal, ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Angi

2012. május 12.

Fixáló, áttetsző púdert szerettem volna venni ma, a Müllerben csak ezt az egyet találtam, hazajött velem, nem rossz, funkcióját betölti, de valami borzalom a csomagolása, ezt így nem tudom magammal vinni napközben. Az ára viszont olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Tőzi

2012. május 5.

Tökéletesen mattít és külön tetszik, hogy nincs színe, nekem mindig nehéz megtalálni a megfelelő árnyalatot. Valóban van "poros" hatása, de nekem ecsettel sikerült kiküszöbölni a problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

TerraNostra

2012. április 20.

Imádom! Teljesen természetes hatása van, tartós és azt nyújtja, amit ígér. :) BB krémmel kombinálva a legtutibb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 20.

Mona01

2012. április 17.

Az itt olvasottak alapján vettem meg. Jól mattított pár órán keresztül és egyáltalán nem volt poros hatása, ecsettel eldolgozva szépen belesimul a bőrbe. De az alumínium összetevő nagyon zavar benne, és szárított is. Fogom használni, de szerintem nem való mindennapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

cirrus

2012. április 5.

Nagyon szépen mattít, ecsettel szoktam egy leheletnyit felvinni, nekem nem lisztes ennyitől a fejem. Az arcom zsírosodásra hajlamos részén szoktam használni, vagy alapozó fixálására. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

JJ

2012. március 22.

Számomra ez A csodaszer. Iszonyúan örülök hogy végre találtam valamit, ami segít, hogy ne úgy nézzek ki frissen sminkelve, (1-2 óra elteltével) mint aki fejest ugrott egy hordó olajba. Annyit szenvedtem ezzel a problémával, állandóan törölgetni kellett az arcomat, így nem sokat ért a smink, arról nem is beszélve, amikor előre tudja az ember hogy nemsokára nyoma se marad a szépen elkészitett sminknek, plussz fénylik mint egy tükör. Nagyon idegesítő és elkeserítő.
Én jó nagy ecsettel használom, mielőtt letekerem a tetejét, kicsit megrázom, felrázom, hogy kerüljön felszínre a porból.. Utána bele az ecset, hozzáütögetem a széléhez hogy visszahulljon a felesleg, Párszor megismételve a belemártogatást leütögetést, "beterítem" vele az arcom:)) Én a legsötétebb alapozót használom, és nem fakít rajta. Nem fehérít. Próbálkoztam különböző mattító púderekkel de mindegyik világosabb volt mint az alapozó, amelyik meg nem, az tiszta csillogós, pedig mattitania kellene. Ettől matt marad a fejem, és ugyanolyan színű, nagyon tetszik. Úgy gondolom nagyon sokáig elég lesz, de még mielőtt elfogy beszerzem a következőt biztos ami biztos.
Nekem a csomagolásával nincs gondom, mármint, nem várok többet. Nem kedvelem ezt a lyukacsos megoldást, de amik ilyen finom porból vannak, azt hiszem mind ilyen megoldással készülnek. Semmiképp ne szivaccsal, puffnival stb próbáljátok felvinni, csak nagy ecsettel, és nem kell sok belőle!

UPDATE: Had' emeljem ki mégegyszer: SOHA NE PUFFNIVAL,HANEM NAGY PÚDERECSETTEL, ÉS SOHA NE ALAPOZÓ NÉLKÜLI NATÚR BŐRRE, MERT PUFFNIVAL ÉS NATÚRON SZINTE BIZTOS HOGY TÉNYLEG FEHÉRÍT.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

Biu

2012. március 16.

Az alumínium miatt sem használom, de ez lenne a legkevesebb, mert túl "művi" lesz tőle az arcom, bármilyen kicsit teszek fel, illetve fehérít, ami az amúgy is fehér bőrömnek nem túl előnyös, és ha vakuval fotóznak, akkor konkrétan mint 1 hulla úgy nézek ki a képeken. Semmilyen formában nem éri meg szerintem. Jó, az NYC-vel szemben annyi benne a +, hogy a kupakja tekerős, így a táskába is be lehet dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

RicoCake

2012. március 5.

Nagyon jól mattít - viszont ez az egy színárnyalat nagyon nem jön be - sötét bézs-olíva árnyalatú bőröm van és habár kis mértékben de fehérít. Fotókon pedig nagyon rémesen fehérnek tűnik. Nagyon jó termék lenne ha olyan 4-5 színárnyalatban kapható lenne - így maradok a drágább Mac blot púdernél (egyébként annak sincs sok színe csak egy nagyon halvány de az mégsem fehérít egyáltalán)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

mellesleg

2012. február 22.

Sajnos én is csak rontani tudok a csillagokon, nekem sem jött be. Nagyon jól mattít, ez való igaz, viszont iszonyúan szárít. És az, hogy átlátszó, nem igaz, egy sötétebb bőrű lányon nem is tudom elképzelni. Nekem fehér bőröm van, így nem volt feltűnő a "fehérítés", viszont tényleg nagyon poros, lisztes a végeredmény, nem simul szépen a bőrbe, pedig jól belenyomkodtam pamaccsal :) Az összetevői meg... pfff... nem vagyok egy nagy natúr fan, de ez azért mégis csak túlzás, főleg hogy az arcunkra kenjük... Ja, igen, nagyon nehezen adagolható, a csomagolás is ócska...

UPDATE: Vissza kell neki adnom a csillagokat, megkövetem magam... Az Aluminium és a szárító hatás miatt félretettem, és elkezdtem használni a másik púderemet (Rimmel Stay Matte). Lehet, hogy ez szárít, viszont mattító hatásban és és föld a különbség. Sajnos nekem is nagy problémát jelent az átfényesedő bőr, úgyhogy visszatérek ehhez, mert ez szuperül kordában tartja a zsíros csillogást. Ja, és eddig puffnival tettem fel, de nagy púder ecsettel sokkal jobb, és úgy tényleg nem lesz fehér, lisztes. Úgyhogy ismét a kegyeimbe fogadtam a kis drágát :) (A csomagolás még mindig nem praktikus...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0