Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2015. május 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 3 az 1-ben minipaletta mindent tartalmaz, amire a bőrhibák, sötét karikák és piros foltok eltűntetéséhez szükséged lehet.

• zöld- piros foltok
  • rózsaszín- sötét karikák
  • barna- bőrhibák

ernestina

2012. szeptember 12.

A barna és zöld színt használom belőle legkevésbé. A barnát eddig alapozó alá, a rózsaszínt alapozó fölé tettem fel. Az állagát kicsit sűrűnek találom de a kezem melegétől könnyen kenhetővé válik ha megfelelően kis mennyiséggel dolgozom. Ami számomra hátrány az a kiszerelése, jobb lenne ha nem kellene kézzel belenyúlni. Sajnos a zárófedél hamar elpattant de ez az én hibám, táskába nem teszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Bettina

2012. augusztus 28.

Nagyon jó korrektor. Nálam sem egyenlő arányban fogy. A barna rég elfogyott már a rózsaszínbe se sok van, de a zöldhöz alig nyúltam. Fedése jó, könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

kazlas

2012. augusztus 21.

Ez egy nagyon jó korrektor szerintem! A zöld szín sokat segített a pattanásaimon, kicsit a szemem alá is kentem belőle vegyítve a rózsaszínessel. Alapozó alá használtam, igaz nekem akkor sem látszott a színe, ha nem kentem rá alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Corra

2012. augusztus 1.

Nálam sem egyenlő arányban fogy a három szín, de mindhármat használom, és én szeretem. A rózsaszíín nem igazi rózsaszín, inkább egy erősen fényvisszaverő highlighter szín, ami mindenhová jó, ahol valamit előtérbe szeretnénk hozni, ezért nekem bevált karikákra. Persze ügyesen el kell dolgozni, és azt is mindennkinek magának kell kitapasztalnia, hogy alapozó alá vagy fölé érdemes-e inkább felvinni. Ha alapozás előtt hazsnáljuk, annak megvan az az előnye, hogy az alapozó aztán szépen kiegyenlíti a többféle színt, az alapozó fölé való használat az, amit a sminkeskönyvek ajánlanak, enek meg az az előnye, hogy jobban megtapad, nem csószkál a hidratálós bőrön a korrektor.

A zöld és a barna színt szreintem érdemes együtt hazsnálni, ha kidudorodó pattanása van valakinek: a zöld semlegesíti a piros színt, a barna látszólag háttérbe szorítja a dudort azáltal, hogy árnyékolja, sötétíti. Tehát itt pont nem az a lényeg, hogy egyezzen a bőrszínnel, hanem hogy sütétebb legyen egy kicsit. Persze púderrel még össze kell dolgozni a színeket.

A barnát egyébkén tönmagában szemhéjalapozónak is hazsnálom, tökéletesen bevált: a színek élénkebbek, jól tapad és tartós marad az olcsóbb szemhéjpúder is.

Már nem ide tartozik, de valaki írta, hogy nem szereti, ha profi sminkesek táskájában meglátja ezt a terméket. Hát én sem. otthoni, hétköznai hazsnálatra jó, de azt én sem szeretem, ha filléres anyaggal dolgozik egy sminkes, miözben annyit fizetek, mintha a sminkalaptól a púderig minden high-end termék volna. A menyasszonyi sminkemet egy elismert profi sminkes készítette, aki Essence pure púderrel fixált, sminkalapot, korrektort és kontúrpúdert egyáltalán nem is hazsnált, és igazából a szemhéjpúder minőségén és tartósságán lehetett csak egyedül látni, hogy nem amatőr sminkelt ki, de az alapozó egy óra múlva már átfénylett például:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

pofi89

2012. július 28.

A barna túl sotét, a zold viszont nálam jól funkcionált csúnya gyulladt piros pattanásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

boxa

2012. július 20.

Idáig az ori hasonló palettáját használtam, de ez százszor jobban bevált, főleg a szem alatti részre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 20.

sztike

2012. július 14.

A barnát leszámítva tudtam használni, az én iszonyatfehér bőrömhöz a barna sajna túl sötét volt. :/ Ettől függetlenül jó termék, a karikákat tökéletesen eltüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

nycole

2012. július 12.

Annyira nem vált be nekem ez a korrektor, hogy jajj. Egyik színnel sem tudtam mit kezdeni, hiába volt olcsó, sehogy nem passzolt az arcomhoz, se a sötét karikákhoz se a piros foltokhoz. A kevergetéshez meg nem értek, inkább adják nekem készen a megfelelő színt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Zenzen

2012. július 3.

Három szinéből inkább a bőrszinű volt nekem jó, a rózsaszínt ami eredetileg a karikákra ment volna primerként használom. A kékeset még nem teszteltem, mivel nincsenek piros pöttyeim (szerencsére :)) Tartósságával elégedett vagyok, ha reggel felkenem (ujjal is jól lehet) akkor délutánig kb. jó, de ha 24h-s hatást akartok akkor használjatok púdert hozzá.
Teszt: http://bubbiful.blogspot.hu/2012/06/essence-korrektopaletta-teszt.html

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 3.

Teszt: http://bubbiful.blogspot.hu/2012/06/essence-korrektopaletta-teszt.html

Dorotheaas

2012. július 3.

Régen, használtam ilyet, a Maybelline Affinitone korrektora előtt. Tetszettek benne a színkorrektorok, illetve maga korrektor szín is passzolt a bőrtónusomhoz. Fedés jó volt, de mivel én nem púdereztem le, így kicsit hamar kopott. Kezdeti korrektornak remek, az árát is megéri, tény, hogy a barnát használja el belőle a legkorábban az ember. (én 3 tégellyel is így jártam:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Synthetic Wax, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol