Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2015. május 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 3 az 1-ben minipaletta mindent tartalmaz, amire a bőrhibák, sötét karikák és piros foltok eltűntetéséhez szükséged lehet.

• zöld- piros foltok
  • rózsaszín- sötét karikák
  • barna- bőrhibák

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mintyss

2012. február 24.

Nekem felemás érzés, egyrészt csalódás, mert korrektorként nem nagyon tudom használni (a lent is említett hibák miatt), másrészt kellemes meglepetés hogy szemhéjalapozóként működik. Ez utóbbira véletlenül jöttem rá, mikor nem volt nálam a rendes. Vékony rétegben tökéletesen helyén tartja a festéket és attól függően milyen árnyalatú a sminkem még variálni is tudok a három színnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

divatbolondblog

2012. február 22.

Nekem semmit sem ért. A barna sötét, a többit fel sem lehet vinni, semmit sem halványít a bőrhibán. Szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Birdy

2012. február 8.

barna nekem használt, a zöldnek semmi fedése (fel sem veheti a versenyt nálam az oriflame-sel!) a rózsaszíneset nem próbáltam, ezekszerint nem is fogom. egy 3-ast megér csakis a barna miatt... de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Stina

2012. február 7.

Nomen est omen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Nomen est omen...

bbia_

2012. február 7.

A rózsaszínt lehetetlenség rendesen eloszlatni, és szerintem ki is emeli a karikáimat. A barna túl sötét, a zöldnek pedig semmi fedése, és nem lehet olyan vékonyan eloszlatni, hogy ne üssön el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

agi.greendaygirl

2012. február 5.

én csak a barna részét használom néha, az pont passzol a bőrömhöz. a másik két szín valóban nem jó semmire... A barna része nekem megfelelő fedést nyújt, viszont az állaga kissé olajos, és e miatt könnyen elmászkál. Olyan közepes termék. Mondanom sem kell, hogy eszembe nem jutna még egyszer megvenni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Vadpulyka

2012. február 1.

Első próbálkozásokhoz megfelelt, jó visszagondolni, mit szerencsétlenkedtem vele össze alig egy éve. :D De nem ajánlom senkinek, akkor már inkább a Catrice korrektorpaletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

bendee91

2012. január 29.

Abszolút semmit se ér, inkább kiemeli szerintem a hibákat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Abszolút semmit se ér, inkább kiemeli szerintem a hibákat...

Dalma1111

2012. január 13.

Ez az a termék, amire azt mondom na neeee! Szörnyű! Az állaga, a színe, szerintem tök használhatatlan. Semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

Milli006

2012. január 2.

A barna részét egyszer sem használtam, a zöldet korábban, amikor volt 1-2 piross pattim. A rózsaszín a legjobb része, de túl krémes, így kicsit beül a ráncocskákba. :( Nem lett a kedvenc termékem, erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 2.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Synthetic Wax, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol