Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2015. május 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 3 az 1-ben minipaletta mindent tartalmaz, amire a bőrhibák, sötét karikák és piros foltok eltűntetéséhez szükséged lehet.

• zöld- piros foltok
  • rózsaszín- sötét karikák
  • barna- bőrhibák

Any

2012. január 2.

Hát nem ájultam el ettől a terméktől :\ A kéket semennyire nem használom, mert ha az arcom azon részére kenem fel ahol picit piros foltos azt túlzottan kifehéríti. A rózsaszín a szem alatti karikákat csak nagyjából fedi el. A barna színt használom a legtöbbet mert illik a bőrszínemhez és a többihez képest jól látja el a feladatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

stilusnaplo

2011. december 29.

A rózsaszín rész egyszer próbáltam szem alá, de nekem nagyon szárította a bőröm, így nem is próbáltam többet. A barna eleve túl sötét, a zöldet szoktam piros foltok eltüntetésére, de volt már jobb korrektorom is. Nem fogok még egyszer ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

lucacica

2011. december 27.

Én nagyon szeretem. Barna nyáron jó, rózsaszín pedig télen a kifakult bőrhöz. Zöld részét nem használom, semmit nem ér. Nekem bejött, nem fed nagyon, de az elég erős karikáimat egy kis púderréteggel elég jól halványítja.
el tudok képzelni jobbat is, de az ár-érték arány miatt 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

el tudok képzelni jobbat is, de az ár-érték arány miatt 4es.

Emily

2011. december 16.

A rózsaszín beleül a ráncokba, a beige túl sötét, a zöld használhatatlan. Elrejtve a fiók mélyére :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

bleonora70

2011. december 4.

Nekem a szemem alatt nem a rózsaszín hanem a zöld vált be.( Persze csak tapigatva, kevéske.) A barnája pedig pont az én színem. De az ecsetes korrektorok nekem higiénikusabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 4.

blanchee

2011. december 3.

Azért vettem meg, mert nagyon sok helyen írtak/mondtak róla jó véleményeket. Hát... számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

belle

2011. november 21.

Sokkal jobbra számítottam és a beharangozáshoz képest fele annyira se teljesít jól. A szem alatti karikák miatt vettem, de ezeket nem igazán tünteti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

zsizsu

2011. november 20.

szerintem nagyon jó,bár nekem alapból nincs nagy bőrhibám és ezt a kis korrektort nagyon szépen tudom használni.nálam ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 20.

sziszikeee

2011. november 10.

használhatatlan:||

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 10.

használhatatlan:||

melange

2011. október 23.

Nekem is hasonló a véleményem, a rózsaszín nekem is elfogyott a karikákra, és a barna valóban túl sötét(majd kipróbálom a keverést:) )... az ára tényleg szuper, de nekem nem elég tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 23.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Synthetic Wax, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol