Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2015. május 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 3 az 1-ben minipaletta mindent tartalmaz, amire a bőrhibák, sötét karikák és piros foltok eltűntetéséhez szükséged lehet.

• zöld- piros foltok
  • rózsaszín- sötét karikák
  • barna- bőrhibák

Dorcsa

2011. október 9.

Szem alatt beült nagyon a ráncokba, a barna része, pedig nekem nagyon sötét. A zöld részét szoktam használni pirosságra arra megfelel, de csak emiatt, nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.

orsii

2011. szeptember 21.

szem alatti karikára vettem. hát sajnálattal mondom, hogy elég nagy csalódás volt. A rózsaszín része egyáltalán nem vált be ellünk, a barna még úgy-ahogy elfedi de az is csak egy kicsit. (tudom, hogy a barna nem arra van) mindent összevetve, nem venném meg mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

lyrica

Korcsoport: >54
2011. szeptember 4.

Árfekvés figyelembevételével meglepően jó!Rózsaszín árnyalat a szem alatti sötét karikák eltüntetésére használom,ámbár ha túl sokat viszek fel beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Sminkes

2011. augusztus 31.

Juj, hát ez nem sikerült az Essence-nek valami jól, bár ennyi pénzért nem lehetett szerintem többet kihozni belőle, hisz a minőségibb alapanyagoknak azért ára van. A kék nekem használhatatlan, a rózsaszín nem tudom mire jó, a barna meg túl sötét. A jó korrektor színek szerintem a sárga, a zöld, a levendula, a fehér és a testszínek. Nekem pl. nagyon bevált a Coastal Scents Eclipse palettája, de a quadok is szuperek. Jóval magasabb minőségűek az Essence-nél és azok valóban korrektor színek tökéletes textúrával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

mellesleg

2011. augusztus 19.

A rózsaszín része egész jó a szem alatti karikákra, bár eléggé beleül a ráncokba. A zöld is használható a pattanásokra, persze, ha a tetejére kerül még egy kicsi a bézsből is. A bőrszínű rész pedig nagyon sötét nekem. Kár, hogy csak egy árnyalatban kapható. A pozitívuma, hogy praktikus, például egy utazásnál. Ennek ellenére nem hiszem, hogy újra vásárolnám, szerintem van jobb ebben az árkategóriában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

fancsol

2011. augusztus 12.

A kékes-zöldes rész használhatatlan kb., de a rózsaszín nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

A kékes-zöldes rész használhatatlan kb., de a rózsaszín nagyon bevált.

Inez

2011. július 10.

Praktikus holmi arra az esetre, ha az ember nem akarja a fél fürdőt/sminkasztalt maga után vonszolni plö nyaralásra, de az apróbb hibákat az esti bulikra szeretné eltakarni. Kell hozzá némi türelem, gyakorlat, nem fed túl jól, de nem is profi cuccot ígérnek. Az árát bőven megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

a bőrszínű részt szeretem, a többit nem igazán tudom hasznosítani belőle.. a sötét karikákon nem enyhít semmit és a piros foltokon se..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

UnVraiAnge

2011. június 20.

Nagyon jó, csak azt nem tudom mire. Egy árnyalat mindenkinek?! Igazán érdekes elgondolás. Más tekintetben sem jó, de azt szerintem felesleges is részletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 20.

missbuttercup

2011. április 1.

Nem igazán szeretem. A bézs nyárra jó volt, elég szépen eltüntette a pattanásokat, a rózsaszín nem igazán fed jól, a zöld az én bőrömön zöld marad, akárhogy is dolgozom el. Télen a bézs színt sem tudom használni. Az egyik első korrektorom volt, és egyben egy nagy tanulság is, hogy jobban megéri kicsit minőségibbre gyűjteni, mert ezzel, bár olcsó volt, nem értem el semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 1.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Synthetic Wax, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol