Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2015. május 31.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A 3 az 1-ben minipaletta mindent tartalmaz, amire a bőrhibák, sötét karikák és piros foltok eltűntetéséhez szükséged lehet.

• zöld- piros foltok
  • rózsaszín- sötét karikák
  • barna- bőrhibák

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Your Aurora

2011. március 31.

Egyedül a barnát tudtam használni, az viszont túl hamar elfogyott, mivel elég kis adag. A rózsaszín nem lett volna rossz, de tényleg beleült a ráncokba. messziről tényleg szépnek tűnt az eredmény, nem látszott a karika, de ha közelebb hajoltam a tükörhöz, vagy csak természetes fényben néztem elkeserítő volt a látvány. Annyit semmiképp nem ér meg, amennyibe került. Én már csak szemhéjalapozónak használom:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

Ena

2011. március 27.

Én a zöldet használom, azt szeretem. A rózsaszín sem rossz, de tényleg beül a ráncokba. Viszont a barnát nem tudom mire használni, ugyanis nagyon sötét az én bőrömhöz képest. Tényleg jó lenne, ha bővítenék a színskálát, mert ez így nem valami jó. A csomagolása pedig szörnyű, én már el is törtem, pedig vigyáztam rá. Összességében három színből egy használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 27.

gaalmelinda

2011. március 25.

Pattanatásra talán jó lehet, kedvező az ára, de szem alatt megül a kis ráncokban, bőrhibajavítóként pedig az a baja, hogy nem túl tartós. Többet nem veszek, az tuti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 25.

bagaela

2011. március 21.

ár-érték arányban teljesen jó, nem akar többnek látszani, mint ami.
Nem tul pigmentált, de épithet.
Megjegyzés az eddigi váleményíroknak és jövendőbeli használóinak:
A lazac és a zöld réteget, miután felvittük, még arra kellene, hogy egy bézs-bőrszínű réteg jöjjön. Akinek nem jó a termék barnája, az használjon másik korrektort a zöld vagy a lazac tetejére.

Az alapszin ugyanis csak az eltérö árnyalatot közömbösiti, erre még ajánlott a börrel azonos szinü réteg. (igy elkerülhetö, hogy pl. 1-1 piros folt vagy börhiba a bézs korrektorral furcsa árnyalatot hozzon létre a börön, ahelyett, hogy eltünne)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 21.

ár-érték arányban teljesen jó, nem akar többnek látszani, mint ami.
Nem tul pigmentált, de épithet.
Megjegyzés az eddigi váleményíroknak és jövendőbeli használóinak:

Carmenessque

2011. március 20.

Csak a rózsaszínt használom belőle, ami nem rossz, bár nem valami tartós, ami erősebb karikáknál nem egy jó tulajdonság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.

wishes

2011. március 17.

A rózsaszín része imádnivaló, mindig az fogy el leghamarabb. A zöldet a barna alá kenem, és úgy kombinálva tökéletes, de a barna önmagában túl sötét. Ezért az árért nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 17.

zsuzsanna.kurdy

2011. március 16.

Zöld és rózsaszín nagyon praktikus, de az én nagyon világos bőrömnek a barna sehogy sem volt jó...ennek ellenére 4, mert a szemem alatt szépen elfedte a lila karikákat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Wish

2011. március 15.

Jó állagú korrektor, jó fedése van, bár kicsit kevés a barna színskála, nem minden bőrhibát tud elrejteni. Ennyi pénzért nagyon jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 15.

DittyCat

2011. március 15.

Mindent tud, amit egy korrektornak tudni kell, nem professzionális minőség, de hétköznapra megfelel. A benne lévő barna korrektor viszont nem felel meg mindenkinek, jó lenne bővíteni a színválasztékot.
Ami viszont a legnagyobb hibája, hogy a doboza rendkívül könnyen törik. Én a harmadik példányt vettem belőle, és az első kettő nem elfogyott, hanem eltört a doboza, pedig nem dobáltam össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 15.

bunieka

2011. március 14.

Tulajdonképpen ez a korrektor szerintem bőrszínfüggő, én nem tudtam használni a rózsaszínt a szemem alá, a barnát viszont igen. Az remek volt, el is használtam az egészet. A többivel viszont nem tudtam mit kezdeni. A zöldet is kipróbáltam, de hiába, a másik kettő egyszerűen nem passzol a bőrszínemhez, talán nem elég világos az enyém.
Mindenesetre a barna tényleg kedvenc volt, csak nem fogom megvenni azért, hogy legyen benne két másik szín is amit nem fogok tudni felhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 14.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Synthetic Wax, Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol