Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2020. november 9.

Kategória:   Egyéb

Három különböző stílusban kapható: drámaian dús, ezüst szemvonal az elbűvölő megjelenésért, illetve közepesen hosszú pillák a természetes megjelenésért. Kényelmes és hosszantartó viselet.

A szettek egy pár szempillát, vagy negyven különálló tincset illetve egy tubus szempillaragasztót tartalmaznak.

ernestina

2013. március 8.

A tincsesből dobok fel hármat-hármat a szempillák külső ívére. A hosszukon picit igazítok, hogy ne legyen túl nagy a kontraszt a saját és a műszempillák között. Kicsit ráspirálozok. A hozzá csomagolt kis ragasztó jól működik. Amíg kell, addig tart, a pillák leszedésénél pedig nem húzza magával a saját pilláimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

terke29

2013. február 12.

Itt nagy farsangi láz van,és bár én nem vagyok egy beöltözős némber,most gyártottam egy fullcsillámos sminket(azthittem ennyivel megúsztam,de nem...),és ahhoz vettem ezt a zöld dobozos csinipillát.Nem rossz,mondjuk nem is jó,szóval ha valami kiöltözős helyre mennék,nem ez után kapkodnék,de amire nekem kellett,arra pont jó volt.Illetve nekem picit hosszú,hát levágtam,de egyébként ennyi pénzért néhány órára megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 12.

svenimeni

2013. február 12.

Én Duo ragasztóval ragasztottam fel, mert elvből nem fogom elrontani a sminkemet azzal, hogy esetleg az olcsó szempilla ragasztója nem fog ragadni. Nekem fennmaradt, nem vált el, semmi nem történt vele egész este. Maga a termék nyilván mint a többi hasonló olcsó műszempilla nem olyan mint a magasabb árkategóriájú termékek, nyilván nem adja magát könnyen amikor megpróbálod a szemed formájához hajlítani, mert olcsó, ettől még nem lehetetlen a dolog.

A másik pedig:
Bármilyen ragasztót használsz várni kell addig amíg kicsit megszárad, mert akkor nem fog belefolyni a szemedbe.

A tincseset pedig kis odafigyeléssel könnyebb felrakni, természetesebb, kényelmesebb.

Egy vélemény pedig nem mérvadó ha valaki nem ért hozzá. A műszempilla SOHA nem volt tartós, még a 3D-s szempilládat is el tudod cseszni egy szemdörgöléssel vagy nem megfelelő sminklemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

A másik pedig:

skorpió

2013. február 9.

Műszempilla, az oké! Szuper találmány, tartós is, és valóban sokat dob a leányzón, ha sűrű, hosszú pillákat rebegtet. Jött a -majd én otthon kipróbálom, mert így olcsóbb- kezdetű home made verzió. Nem a tincseset, mert az ugyebár szakemberért kiált, hanem a kész pillákat, amit csak fel kell dobni! Ragasztót alig mertem rátenni, mert ugye mégiscsak a szememről van szó, bár nem hiszem, hogy ezen múlt. (Utólag kentem rá még egy kevés maradékot, amikor meggyőződtem arról, hogy tuti nem fog belefolyni a szemembe.) A felhelyezés kínszenvedés volt, előtte odapróbáltam, méret stimmel, levágni nem kell, ragasztó rá... és akkor jött a döbbenet, hogy ugyan a méret oké, de az ív nem teljesen egyezik meg. Némi erőszak árán sikerült a megfelelő ívre hajtogatni a terméket, igaz, a célba vett vonal fölött egy picivel. Az a pici épp elég ahhoz, hogy "furán" nézzen ki az ember. Nekem tényleg apró volt, de elég idétlenül festettem. A 2 "szempillám" közé került egy tusvonal, és így valamennyire vállalható volt. Az amúgy is erős ünnepi szemhéjfesték kicsit korrigálta, legalább ki mertem menni az utcára vele. A tartóssága sem nyűgözött le. Szinte tovább tartott felvarázsolni, mint amíg megmaradt. Mulatozásból hazatérvén tisztálkodásba kezdtem- kövezzetek meg érte, de buli után elég gyakori rossz szokásom a fürdés. Néha képes vagyok olyankor elvetemültségemet bemutatandó hajat is mosni! A rajtam levő sminket nagyon óvatosan mostam le, azt még "túlélte", de a fürdés és a hajmosás már sok volt szegénynek. Még aznap este arcmosást követően bánatosan úszkált a fürdővízben. Soha többet kategória. Ha esetleg mégis, akkor is tegye fel kozmetikus, de akkor már ne "egy estés" alkotás legyen, hanem tartósabb változat. Maradok a 3D szempillánál kb: 5500 forintért, az legalább egy darabig a helyén marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.