Essence

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Francia manikűr sablon

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fashionistakitti

2015. május 17.

Átfolyik alatta a festék, és nekem nem mindig tapad megfelelően..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Átfolyik alatta a festék, és nekem nem mindig tapad megfelelően..

Dézi

2015. április 21.

Borzalmas. A festék befolyik a sablon alá, ráadásul lehúzáskor az alatta lévő réteg is letépődik.... ha valami fahéjas fondorlat során a helyén marad, akkor csupa ragasztófolt lesz... teljes pénzkidobás volt. Bosszantó hogy ennyi pepecselés után moshatjuk le az egész lakkot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Pingvinke

2015. április 7.

Erősen ragad és nem mozdul el a helyéről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 7.

Erősen ragad és nem mozdul el a helyéről.

Patus13

2014. július 5.

Nem olyan szörnyű csak tény, hogy átfolyik alatta a festék, viszont azt egy körömlakk lemosós fülpiszkálóval leszedem és kész:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

MissNickole

2013. december 28.

nekem a ragasztó ottmaradt vagy a körmömön, vagy az alsó réteg lakkon, ezért kukás...
pont azt a feladatát nem látja el, amit kellene, aláfolyik néha a lakk, és ragasztót hagy:( akkor meg minek?
viszont sok köröm sablont próbáltam már, de egyikkel sem voltam megelégedve sőt! ami egy kicsit is jobb lett volna abból 2000 Ft volt 10 db! na ne!!! ez csak egy vacak matrica:) a csomagolása többe kerül, mint maga a termék...

Én fogtam magam és (bár szerencsés vagyok mert cégemből kifolyólag van otthon plotterem) vettem a nagykerben 1000 Ft-ért 1,5 nm!!! autófóliát, visszaszedhető ragasztósat, megszerkesztettem magamnak a saját körömíveimet corel draw-ban és kivágtam magamnak 1000 Ft-ból vagy 10.000 db sablont:) ez ám a gazdaságosság!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Yoyofuma

2013. december 2.

Nekem teljesen jó, nincs vele gondom és szereten használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Nekem teljesen jó, nincs vele gondom és szereten használni. :)

L.A.Izabella

2013. november 23.

Eddig ez az egyetlen Essence termék, ami nagyon nem vált be. Vagy alá megy a festék, vagy leszedi a lakkot. Ha valaki francia manikűrre, vágyik inkább gyakoroljon, és tanuljon meg ívet húzni szabad kézzel. Ez a sablon semmire sem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

b.niki

2013. október 17.

Sajnos nekem sem vált be, általában aláfolyik a lakk... Arról ne is beszéljünk, hogy sokszor javítgatni kell, mert tényleg előfordul, hogy felszedi az alaplakkot. A sok szenvedés utáni pontatlanság-észlelés teljesen elvette a kedvem a próbálkozásoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

gyovai890

2013. október 14.

Nekem az a sablon nem szedte fel a lakkot hanem rajtamaradt a lakkon a ragasztó amikor levettem és elég nehezen vagy egyáltalán nem tudtam eltávolítani róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Bibike

2013. szeptember 10.

Nekem is felszedte a lakkot. Sima körömre még nem próbáltam, de az első alkalom után nincs is túl sok kedvem hozzá. Kár érte, mert jó ötlet lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.