Essence

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Francia manikűr sablon

Nessy

2013. augusztus 31.

Én eleve a tiszta, festetlen körmömre tettem rá, gondoltam úgy is jó lesz, ha utána áthúzom egy vékony réteg szép nude-dal, de akárhogy ragasztottam még így is bement alá a festék! Plusz felszedte a körmöm felső rétegét is, oké hogy gyengék a körmeim, de azért mégis...nevetséges!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

livia1979

2013. augusztus 31.

Sajnos használhatatlan, pedig már örültem, hogy szép francia manikűrt fogok vele csinálni. Bár már évek óta belejöttem, szépen megy bármilyen sablon nélkül. Ez a sablon semmire sem jó, a száraz lakkot is képes felszedni, vagy ha nem szedi fel, akkor a lakkon ott maradnak a ragacsmaradványok, amiket lerobbantani nem lehet, csak acetonnal. Nem ajánlom senkinek se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

csevelin96

2013. augusztus 31.

Igen sajnos ez tényleg egy használhatatlan termék, felszedi a lakkot amire ráragasztom..és minden lakkomnál, szóval biztos, hogy nem a lakk a hibás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

bandita

2013. augusztus 31.

Nem francia manikűrhöz vettem elsősorban, hanem egyfajta "sorvezetőnek" szánom, azzal a céllal, hogy egy tervezett nagy méretű mintám körvonalait bekeretezzem vele, és az ne fusson ki a vonalból.
Egy Moyra matt grafitszürke alaplakkra fogom felragasztani.
Természetesen próbát tettem vele előzetesen, és eddig a percig azt gondolom, hogy működni fog.
Több általam használatos alaplakkra is felragasztottam, és sajnos tapasztalom, hogy mindet felszedi, egyedül a matt Moyrámat nem. Emiatt három csillagra értékelem, mert francia manikűrhöz valójában csak úgy képes működni szerintem, ha pucér körmökre ragasztom, úgy viszont jól tapad, nem folyik alá semmi, még a sarkok kritikus pontjain sem.

Update:
Mégis felszedte a matt Moyrát is, valamint az illesztési pontoknál kissé aláfutott a festék....tulajdonképpen még azt a lakkot is magával húzta, amit ennek mentén festettem! :D

A "farkasfog-szélű" Francia Manikűr játszik? Mert ez arra kiválóan alkalmas :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Egy Moyra matt grafitszürke alaplakkra fogom felragasztani.

Update:

A "farkasfog-szélű" Francia Manikűr játszik? Mert ez arra kiválóan alkalmas :D

kzagrab

2013. augusztus 22.

Én szépen megcsináltam vele a körmöm.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Én szépen megcsináltam vele a körmöm.:))

tfdorii

2013. augusztus 21.

használtam az essence nude glammet és miután megszáradt rátettem ezt a sablont... leszedtem és lakkal együtt jött le ez a sablon. borzalmas. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

fleur.cherie

2013. augusztus 8.

Megvettem, örültem, kipróbáltam. Az eredmény: extrém francia manikűr, a körömvég alatt egy nem várt, ragacsos, egyenetlen felületű 'díszítő 'vonallal. Talán egyszer ez lesz a legújabb körömdivat, de addig biztosan nem használom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

eo

2013. július 27.

Ez az egyetlen típusú francia manikűr sablon, amit eddig próbáltam. Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Felkentem először egy erősítő alaplakkot, hagytam megszáradni, majd erre tettem a sablonokat. Mikor elkészültem és lehúztam.. hát én is szembesültem vele, hogy néhol felszedte az alaplakkot, máshol ott hagyott egy ragasztós réteget vagy magából a matricából maradt egy kicsi. Nekem nem igazán folyt alá a fehér lakkból, de mégis fura volt, mert annyira jól tapadt, hogy az alaplakkot felszedje, ugyanakkor mégis folyton simítgatnom kellett, hogy oldalt ne jöjjön fel. Használható, de nem túl egyszerű, szerintem igényli, hogy az ember kicsit kitapasztalja, hogy hogyan is lehet jól használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

nyrktlin

2013. július 14.

Szalagavatóra készültem, francia manikűrt akartam csinálni. Felkentem egy rózsaszínes alaplakkot, vártam jó sokáig megszáradni, aztán felragasztottam 5 sablont. Kész volt a fehér réteg is, rákentem, aztán mikor próbáltam volna leszedni a sablont, hoppá, felszedte a rózsaszín lakkot egy az egyben. Szóval, azt hiszem mondanom sem, hogy használhatatlan. Azóta is ott pihen a szekrényemen, mert nincs értelme azért felragasztani, hogy leszedje az alatta lévő lakkréteget. Szerintem teljes pénzkidobás, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

xxmaiax

2013. április 25.

A lakk nem folyt alá de felszedte az alapréteget, körömlakk mentes körmön pedig ragasztós réteget hagyott és nem fedett jól miatta a fedőlakk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.