Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

Dodoo93

2013. november 13.

Szuper "kis" szempillaspirál, nagy szempillákat csinál, tartós, és nem ragasztja össze a pilláimat. Ebben az árban, ilyen jól teljesítő terméket nem is gondoltam volna, hogy lehet kapni. Dupla csomagban vásároltam, de önmagában is 750 Ft körül van az ára. Szeretem, és biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

pmarcsi

2013. november 2.

Dupla akcióban vettem, aztán gyors el is keseredtem, mert olvastam a krémmániás véleményeket róla. Hát szerencsére nekem nagyon jól bevált! Nagy pillákat csinál, és valóban szupi fekete. Nem kenődik a szemhéjamra sem, szóval 4* jár neki mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

pottykeh

2013. október 31.

A DM-ben láttam meg egy társával duplán csomagolva. Az ára vonzó volt, így azonnal lekaptam az állványról és megvettem. Az elején megijesztett a kefe nagysága, azt hittem, hogy majd nem tudok vele rendesen dolgozni, de szerencsére pozitívan csalódtam benne. Nagyon szép fekete szempillákat csinál. Fontosnak érzem megemlíteni, hogy egyáltalán nem csomósítja össze a szempilláimat. Max pontot adnék neki, de egy kis bökkenője van a dolognak. Néha a szemem alatti részen látom, hogy fekete. Ez pedig nem más, mint a szempillaspirál. Nem mindig marad fent egész nap. Ezt leszámítva imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

KataaBabaa

2013. október 30.

Átlagos spirál, nem az a "húha", de nem is használhatatlan. A kettőt kap 1 áráért akcióban vettem, így nem egész 400ftért szerintem a napi rutin szemfestésre simán megteszi. Nem ragad, szépen elválnak a pillák, nem folyik el. Nem műszempilla hatás, de mindennapokban nem is kell feltétlen ennél több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

bogi15

2013. október 30.

Nem a legjobb spirál, a keféje nagyon sok festéket vesz fel és egyáltalán nem "triple black"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

szandrah86

2013. október 29.

Úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények...:) Én is kipróbáltam,a dúsító spirál volt mellé csomagolva. 749 forintért akadtam rá a Rossmannban. Tehát 350 pénzért én úgy gondolom teljesíti azt amit ígér. Nem szénfekete de valóban intenzív a színe. Tartóssága is rendben van,mivel nem vízálló spirálról van szó. A drágábbak sem bírják az erős könnyezést vagy a hőséget. Nekem a keféjével sincs gondom. Úgy gondolom,ennyit megér persze vannak jobbak is magasabb áron. Ajánlom azoknak akik nem akarnak sokat költeni szempillaspirálra. Szerintem megéri amúgy a teljes árát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

zsebibaba

2013. október 21.

Nem rossz....nem rossz.....,de nem vagyok elájulva tőle. "Tripla feketeséget" nem vettem észre, és alig van festék a keféjén. Hát nem is tudom.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 21.

Ms.Cat

2013. október 20.

Nem rég kaptam baráttomtól és eddig nagyon tetszik! Már a keféje elsőre megtetszett, mert én a nagyobb keféket szeretem. Szépen dúsít, nem ragad össze a pillám, valamint hosszabbít is. Ez nálam nagy szó, mert nagyon rövid, egyenes és világos a pillám. Eddig 5! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Tavasz tündér

2013. október 17.

Én is akciósan jutottam hozzá, mellé a fekete tubusos elvileg dúsítós spirált választottam. Semmi jóra nem számítottam, gondoltam néha átlagos napokra jók lesznek vagy elajándékozom őket. Első próbálkozásra nagyon gyatrán teljesítettek, konkrétan épp hogy egy kevéske festék került a pilláimra, semmi más nem történt. Kiszáradtnak tűntek és bóvlinak. Aztán adtam egy újabb esélyt. Mert: Jártam már úgy, hogy mivel legtöbbször a spirálok fektetve vannak, a festék oldalra tapad így a spirál fej nem fog, szóval használhatatlan, mintha ki lenne száradva. Ilyenkor meg kell rázogatni és a spirál fejet ide oda mozgatni, hogy a festék lejöjjön oldalról. Így cselekedtem most is. És láss csodát ez, azaz a lila tubusos verziónál a spirálon bőven lett festék. Sőt így már, igaz hogy többszöri réteggel, fésülgetéssel ugyan, de nagyon ívelt és dús hatást értem el vele nagy meglepetésemre. Nagy márkák, drága termékeivel két réteggel érem el ugyan ezt. Később nem pergett le, tartósnak mondható. Igaz kicsit küzdeni kell a hatásért, de nekem így nagyon megéri az árát. A fekete tubusos viszont továbbra is használhatatlan. Egyébként van egy barátnőm, akinek rövid és szög egyenes pillái vannak, amiket hiába keneget a legdrágább, legszuperebb spirálokkal bizony semmit nem érnek nála. Szóval ez a működik nem működik dolog is nagyon egyén, azaz pilla függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 17.

dorothy23

2013. október 10.

szerintem sem a legjobb,akciósan vettem kettőt együtt, mert a vízálló párját szeretem, de ez túl sok festéket vesz fel, összetapasztja a pilláimat, és könnyen kenődik, ha az avonos spirálom keféjével átmegyek ez után a szempilláimon egész tűrhető az eredmény, de különben nem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol