Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

Jelizz

2016. január 29.

össze ragad és össze csomosódnak a pilláim :( nagyon rossz, nem fest szépen.... nem kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

Mirtil

2016. január 15.

Amikor megvettem rengeteg festéket vett fel az ecset, felvitel után pislogással már szét is kenődött. Utána használhatóbbá vált az állaga, de a szem alá lemászás megmaradt, kb. fél év után már nagyon csomósodik és továbbra is lepereg.
Anyukám is használt ilyet, ő nem panaszkodott rá de úgy láttam neki is lepergett a szeme alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

adrikovi

2016. január 4.

Nagyon rossz szempillaspirál, potypog, összeragassza a szempillámat és a keféje is bumszli nagy nem lehet vele szépen dolgozni. Úgy kaptam, egyszer próbáltam ki és biztos h tovább ajándékozom vagy kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 1.

Ugye 4 féle van belőle. Nekem ez a lila és a fekete van meg. A feketének az ecsete nagyon szép könnyen lehet vele dolgozni. A lila spirálja annyira nem tetszik ezzel is szépen lehet dolgozni viszont az már nem dúsít annyira. Sajnos elég hamar összecsomósodnak akármennyire vigyázok rájuk viszont azért az árért nagyon megéri. Kezdőknek inkább a feketét ajánlom. (Az azt hiszem még olcsóbb is egy kicsivel)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 1.

fannipanni

2015. december 22.

Sokakkal ellentétben nekem ez a kedvenc spirálom. Nagyon szép pillákat tudok vele elérni, és meglehetősen jó árban kapható. A keféje nagy, tehát vigyázni kell, hogy ne kenjük össze magunkat. Jópár spirált használtam már, de én még mindig azt mondom, hogy simán lenyomja a drága spirálokat. Örökké újra fogom venni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

vrgbtt

2015. október 13.

Az alsó szempilláimra szerettem volna valami spirált, és rá esett a választásom.
Kellemes illata van (mostanában elég büdik a spirálok, nem is értem miért?) és egész este szép volt a pillám, nem kenődött el, pedig csúnyán eláztam legelső alkalommal, amikor használtam. Oda kell figyelni a kefére, mert szerintem túl sok festéket vesz fel de amúgy teljesen rendben van.
Habár nem használom rég óta, megkockáztatom neki az 5*-ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Habár nem használom rég óta, megkockáztatom neki az 5*-ot

bea07

2015. augusztus 31.

Edddig nagyon megvagyok vele elégedve szépen dúsít és hosszabít is , és sztem a tartóssága is elég jó, nekem nem pergett le napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

szViki095

2015. augusztus 27.

Soha többet! Gyakorlatilag az egész, amit felkentem a szempillámra, a szemhéjamom landolt amint kitettem a lábam a házból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Catcatcat

2015. július 16.

Nem rossz spirál, de használtam már jobbat is. Elég sokáig kell vele kennem a pillám mire tényleg elérem vele azt a hatást, amit szeretnék, de ha ez sikerül akkor tényleg szép pillákat csinál. A keféje nagyon sok festéket vesz fel nekem ami egyrészt azért nem jó, mert le kell kapargatnom a tubuson és tiszta festék lesz minden, másrészt azért nem, mert összeragadnak a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

citronella

2015. július 7.

A kékkel együtt összecsomagolva jutottam hozzá baromi akciósan,így azt hittem,hogy nagyon jó üzletet csináltam. HÁT NEM! Semmit nem ért. Ahogyan a többi Essence spirál,úgy ez sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol