Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

KNina

2015. június 26.

Eddigi egyik legjobb szempillaspirálom, pedig már nem egyet kipróbáltam, mert napi rendszerességgel használok spirált... Olcsóbb árkategória, de veszekszik némelyik drágább spirállal, szóval én azt mondom próbáljátok ki, szerintem nem fog csalódást okozni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

fanni06

2015. június 23.

Nekem biztos,hogy nem ez lesz a kedvenc szempillaspirálom,ugyanis a keféje rettentő sok festéket visz fel,valamint összetapasztja és csomósítja a pilláimat.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Nem venném újra.

papucsallatka

2015. június 5.

szerintem teljességgel használhatatlan és gagyi ez a spirál. túl nagy a keféje és túl sok festéket visz fel, egy vonás és máris egy liter fekete maszatot felvitt, ezért nem is lehet szépen eloszlatni és kenődik össze-vissza

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Csermely

2015. május 23.

Nagyon jó kis szempillaspirál, az árát teljesen megéri. Szép kis volument tud adni a pilláknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

msz

2015. április 27.

Én nagyon olcsón (350ft) jutottam hozzá egy akció keretében. Nem vártam tőle sokat, de kellemes csalódás lett a vége. Nem csúcskategóriás szempillaspirál, de az árához képest nagyon jó. Elég régóta használom már és még mindig van benne. Nekem hétköznapokra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Tesa

2015. április 15.

Nekem úgy okkal móddal bevált. Amikor a lakótársamét kipróbáltam, azonnal vettem egyet, mivel nagyon tetszett, de az enyémnél már elmaradt a hűha érzés. Eleinte sok festéket vesz fel, még leszedni se lehet szépen a keféről, de két-három hét elteltével szépen besűrűsödött, használhatóvá vált. Nem tapasztotta össze a pilláimat, szépen kihangsúlyozta, de míg a lakótársamé őrült dús pillákat kölcsönzött, addig az enyém nagyon kis mindennapi volt. Nem tudom miért.
Eléggé kenődött, pár óra után már ott volt az alsó szemhéjamon (ezen részen eltávolíthatatlanul), a szemöldökömre is előszeretettel felmászott. Ennek ellenére lehetetlen eltávolítani, akármilyen alaposan is mostam a sminkem, biztos, hogy reggelre befeketedtem a maradék festéktől.

Fél év után besűrűsödött használhatatlanra, akárhogy igyekeztem nehezen vett fel festéket, és azt is "golyókban" vitte fel a szempilláimra, lehetetlen volt elhasználni. Mivel jó áron van, és hétköznapra nagyon megfelelt, ezért újra is vettem, de az új tubus még nagyobb csalódás, LEHETETLEN használni. Nem igazán tudom megérteni, hogy miért van ekkora különbség két tubus közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

spari193

2015. április 14.

Én évek óta használom a Maybelline egyik dúsító szempillaspirálját, ami abszolút bevált nekem, most venni akartam valami olyat ami hosszít is. Alapjérato nem rossz termék, de középszerű a teljesítménye, a keféjét meg nagyon nem szeretem, összetolja a szempilláim és csomókban van rajta már a festék is amikor kibontom. Nem okozott semmi különöset:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

t.eszter004

2015. április 12.

Nem tudom hogy romlottat fogtam-e ki, vagy alapból ilyen,de az enyém eszméletlen büdös volt, pedig pár hetes volt még csak. Szép, intenzív,fekete színe van, az elején dúsított, de kb 2-3 hét használat után eléggé csomós lett. Az ára baráti. Első használatnál azt hittem végre megtaláltam az igazit,de ezzel is mellé fogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Tigercat_haters

2015. március 29.

Lehetne tartósabb,de ettől függetlenül nagyon szeretem,dúsít,hosszabbít,és semmi pókláb!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

Shennny

2015. március 8.

Két rétegben szép dús fekete pillák :) Nekem egy kiadós könnyfolyás tis kibírt és nem irritálta a szemem :) Bejött nagyon, főleg a Rimmeles gigantikus csalódásom után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol