Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

Scatty

2015. február 5.

Még csak ismerkedem vele, de egyelőre nem igazán vált be. Egy rétegnél is rettenetesen csomósodik, az óriási kefe miatt nehezebb is vele dolgozni, szolidan, de pereg, én nem nagyon tudtam vele szép pillákat varázsolni, semmi extra.
Egyetlen előnye a valóban elég intenzív, szép fekete színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Egyetlen előnye a valóban elég intenzív, szép fekete színe.

AkInImOd

2014. december 29.

Számomra ez a termék nagy csalódás volt - a miss sporty után próbáltam ezzel kísérletezni, de nem volt jó. Első alkalommal a szempilláimra túl vastagon vitte fel a festéket, összetapasztotta és csomósodott. Aztán pár alkalom után, egy kis kísérletezgetés keretében kiderült, hogy a szemem is ettől gyulladt be (a szempillatöveknél a bőröm enyhén kipirosodott és viszketett, szerencsére a lemosással elmúlt). Édesanyám is tesztelte magán, szerencsére neki nem esett tőle semmi baja, és elkérte, de ő is csak ritkán használja. Emiatt esélyes, hogy más essence szempillaspirálokat sem fogok kipróbálni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

nicolleee28

2014. december 22.

Édesanyámtól kaptam ezt a csodálatos szempillaspirált. A szempilláim alapból dúsak és hosszúak, de sajnos nem állnak égnek. Mindig ez a bajom vele, hogy alig látszanak a szempilláim, mert rögtön a felkenés után 10 percre lelankadnak a pillák (milyen vicces kifejezés). Viszont, ha ezt a szempillaspirált használom + szempilla göndörítőt akkor valami mesés lesz az összhatás! Igaz a nap végére a szemem sarkában elkenődik, mert ilyen hidegekben gyakori a szemem könnyezése. De szerintem ez még nem olyan nagy probléma.
Nálam nagyon is bevált!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Nálam nagyon is bevált!:)

abbey94

2014. október 29.

Én mindig csak dicsérni tudtam az Essence szempillaspirálokat, mert szerintem a legjobb drogériás spirálok közé tartoznak, de ez most elég nagy csalódást okozott. A színe tényleg gyönyörű, mély fekete első húzás után, viszont az égadta világon semmit sem csinál a pilláimmal. Nem hosszít, nem dúsít, konkrétan tényleg semmit. Inkább csak tapaszt és póklábakat csinál :/ Sajnálom, pedig tényleg olyan szép fekete színe van. Elfogom használgatni, főleg amikor csak elrohanok ide-oda és nem vágyom drámai pillákra, de nem venném újra az fix.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

kireka

2014. október 24.

Nem túl tartós, de gyönyörű szempillákat lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

Nem túl tartós, de gyönyörű szempillákat lehet vele csinálni.

pannizs

2014. október 23.

Annyira nem ájultam el a teljesítményétől főleg, hogy pár óra után lepereg és a többiekhez hasonlóan csomósodnak a szempilláim, ha nem figyelek oda a mennyiségre, ami a kefén van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

Hayley

2014. szeptember 13.

Update: azóta a kedvenc spirálommá vált! Most, hogy van összehasonlítási alapom a vízálló testvérével is, csak még jobban imádom! Hihetetlen hosszú, göndör és dús pillákat csinál, és a végeredmény elég tartós. Nem mondom azt, hogy egy-egy melegebb napon nem kenődik fel a szemöldökcsontomra, de ennyit elnézek neki :) Csak ajánlani tudom!

Nemrég vettem, és eddig jól teljesít! A keféje szépen szétválasztja a pillákat, és hosszan tart a festék. Az illata sem olyan erős, mint egyes spiráloké. Meglátjuk, meddig marad ilyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

lidi2119

2014. augusztus 25.

Nekem a Get Big Lashes vízálló volt meg. Azt imádtam. Barátnőmnek ez megvolt, kipróbáltam és akkor beleszerettem. Mikor megvettem véget ért ez a szerelem. Annyira nem kelt drámai hatást, de azért jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

gittus24

2014. augusztus 18.

Nekem is összeragasztja a pilláimat és csomósodik is :S De most már hogy kb a felét elhasználtam, könnyebb szépen felvinni és "eligazgatni".

Update: már lassan kifogyóban van (szerencsére), de egyre nehezebb használni. Lehet hogy én vagyok béna, de rettenetesen összetapadnak tőle a szempilláim. Egy régebbi spirál keféjével át szoktam fésülni és így valamennyire vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

szabiina

2014. augusztus 13.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Nagyon szépek tőle a pilláim, dús hatást biztosít, amit imádok. Egyetlen hibája, hogy nem kapható vízálló változatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol