Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

Lettike77

2014. július 1.

Nekem nagyon nem vált be,semmit nem csinált a szempilláimmal.:( Egy darabig használtam,de találtam jobbat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

husiii14

2014. június 6.

Nagyon ócska szerintem, ilyen akciós pack-ban vettem meg a feketével egybecsomagolva.....szerintem ki fogom dobni mindkettőt (1x-1x használtam őket, mindkettő borzalmas.....semmit nem csinál, csak fekete lesz a szempillám tőle, de se nem hosszít , se nem dúsít....lehet csak én vagyok ilyen defektes)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Timcyykee

2014. május 24.

jelenleg őt használom, de újra venni nem fogom. keféje túl sok festéket vesz fel, ugyancsak a keféje elégé duci és nagy, a kisebb pillákat nem igazán fogja meg, elég hamar csomósít. alá szoktam rakni ugyan ebből a fekete színűt, az sokkal jobb. ő neki csak 3-ast tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

ireka333

2014. május 21.

Tegnapelőtt vettem, de eddig nagyon megvagyok elégedve vele... szép hosszú dús szempillák... Essence get big lashes szempillaspirál + Réka = imádat ♥ :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 21.

Laura

2014. május 18.

kicsit csalódtam. ez elött a maybelline the rocket izéjét haasználtam-kék rózsaszín- és bár ez is nagyon fekete, tulajdonképpen semmit sem csinál. nem dűsít, nem göndörít. a maybellinnél mindig megkérdezték hogy műszempillám van e. ez viszont egy tök átlagos szempillaspirál. nem szidom de nem is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

clau1708

2014. május 12.

Nem rossz, de nem az igazi. + a nap vegere lepereg egy kicsit amit en nagyon utalok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

csillámponi

2014. május 11.

Nemis tudom miért nem írtam még erről a spirálról. Egyszerűen imádom. Mivel természetes szőke vagyok és ezért a szempilláim végei is szőkék, a szemöldökömről ne is beszéljünk. Nagyon szeretem sokkal jobb mint az 5000ft-os loreal spirálom. Hosszú, dús, és fekete, nagyon fekete pillákat varázsol. Még akkor vettem mikor ilyen 1+1 akcióba volt, szóval elég régen. Mindennapos használat mellet még mindig van benne, nem is kezdett el büdösödni. Pedig volt olyan spirálom ami le volt fóliázva kinyitottam és egy hónap után már rettenetes szaga volt. Imádom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

nikcsii

2014. május 11.

Imádom! Valamivel több mint fél éve van meg, nem okozott csalódást (kivéve, hogy 7-8 óra után minimálisan pereg), ráadásul napi használat mellett se fogyott még el belőle a festék. Párhuzamosan használom a volume boost spirállal. Elérhető ára van, de még nem biztos, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

szabonikolett120

2014. május 4.

Én barátnőmtől kaptam ezt a spirált,mert ő kipróbálta és nem jött be neki.Nekem viszont annál inkább.Nagyon szép fekete a színe,a pilláimat szétválasztja,dúsítja és hosszítja is egy kicsit.Nekem a kenődéssel sincsen problémám. Újra vevős termék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

ediiit

2014. április 27.

Szép fekete színe van és dúsít is ez a spirál csak hamar lepotyog sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

Szép fekete színe van és dúsít is ez a spirál csak hamar lepotyog sajnos.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol