Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

ediiit

2014. április 27.

Szép fekete színe van és dúsít is ez a spirál csak hamar lepotyog sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

Szép fekete színe van és dúsít is ez a spirál csak hamar lepotyog sajnos.

szvivi777

2014. április 17.

Nekem a feketéje jobban bevált, de ez is szépen dúsít, és valóban sötét a festékje!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

kisevelyn

2014. április 11.

Én szemüveges vagyok,és mindig idegesített,hogy hozzáérnek a pilláim a lencséhez,aztán rátaláltam erre a spirálra,és csodatörtént mert nem ért hozzá a szemüvegemhez!Mindenkinek csak ajánlani tudom!Szép fekete pillákat varázsol,az árát megéri,és halottam olyat hogy 1hónap után beszárad....hát én már 2hónapja használom és semmi baja :) bár nem dúsít annyira mint vártam,de ettől függetlenül megadom neki az 5pontot!Csak ajánlani tudom!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 11.

krittii

2014. március 8.

Nővérem vette, gondoltam kipróbálom. Tényleg szép fekete, de hogy dúsítana, vagy bármi mást csinálna az biztos hogy nem. A kefére alapból nem jön be, és egy idő után ott van a szemhéjamon. Fölösleges vétel volt, és polcon állós lesz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

rocksteadycat

2014. március 7.

Hú hát nekem elfogyott a Tonymoly-s cicás, és gondoltam kipróbálok megint egy Essence-t. Nos nekem bevált, nagyon szép mély fekete, szép pillákat csinál, és nem kenődik el. Szóval nálam ötös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

erika81

2014. március 2.

Akkor vettem én is, amikor kettőt adtak egy áráért!
Mikor elkezdtem használni feltűnt, hogy elég sok festék marad a kefén, de gondoltam majd idővel változik, de nem. 2 hétig küzdöttem vele és félretettem. Tegnap elővettem. Még mindig sokat visz fel, így le kellett húzogatni a keféről, mind a két szemhéjam festékes lett, az arcomról is úgy kellett leszedegetnem, sőt még az asztalról is. Ugyan szép pillákat csinál, de nincs naponta 10 percem a spirálozásra, sőt az utána való kötelező javításra, így kukáztam. Remélem a fekete, amit hozzá kaptam jobb lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

Akkor vettem én is, amikor kettőt adtak egy áráért!

Vicus

2014. március 2.

Tényleg nagyon szép fekete, de a keféje valahogy nem jön be. Túl sok festéket vesz fel, így csomós lesz a pilla, nehéz lehúzni róla a felesleget. Ja és nekem kicsit le is potyog, vagy ha mást nem a szemöldököm alatt keni össze a bőrömet. Barátnőmnek is vettem ajándékba, mert neki nagyon tetszett az extra fekete színe miatt, és mindig az enyémet használta :D Később kiderült, hogy mindkettőnk szemét irritálja, neki egyenesen csípi is..:/
Update: Nehéz lemosni, vagyis én akárhogy próbálkozom, nem sikerül rendesen és mindig kicsit szürke marad az alsó szempillasorom alatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

quika

2014. március 1.

Baromi gyenge, teljességgel felesleges megvenni, A pillákat éppen hogy feketére festi, de azt se nagyon, amúgy különösebben nem csinál velük semmit. Ha már megvettem, akkor más spirálok előtt első rétegnek használom.

Pár héttel később: folyamatos használat mellett gondolom kissé besűrűsödött a festék, így szép hosszú pillákat csinál, jól szét is választja őket, viszont nem tartós, lepereg, fél nap alatt "kifogy" az ereje, már nem olyan látványos az eredménye. De sokkal pozitívabb róla a véleményem, mint eleinte. Átlagos hétköznapi spirálnak oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

NBetti2000

2014. február 19.

Megszerettem ezt a spirált de nagyon kell figyelni hogy ne vegyünk fel sok festéket és szépen spirálozzunk egy rétegben, mindig szempillagöndörítővel használom és úgy szép. én 760 forintért vettem ami nagyon jó ár és azért 4 csillag mert több rétegben nagyon tapaszt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 19.

blackcat00616

2014. február 14.

Nekem ez se jött be, szeretem az Essence-t, de a spiráljai nem jöttek be. Persze, szép, dús pillákat varázsol, de 10 perc után csíkok vannak a szemhéjamon, ezért 1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol