Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

babaanna

2014. február 12.

700-800 Ft-ért nagyon-nagyon megéri. Nagyon intenzív fekete nem csomósítja össze a pillákat, bár én még rá szoktam vinni egy másik vízálló szempillaspirált mert sajnos egy idő után kicsit potyog, ezt leszámítva viszont az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

hanka.horvath

2014. február 10.

nagyon jó kis spirál. hatalmas a keféje ezt külön imádom,ára elfogadható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

nagyon jó kis spirál. hatalmas a keféje ezt külön imádom,ára elfogadható :)

OrosziEszti

2014. február 9.

2 rétegben elmegy, egyenesen rettegek az esőtől..elég pár csepp és lemossa...nap végére pedig felkenődik a szemöldököm alá..nem a legjobb de volt már ennél rosszabb spirálom is. Így hétköznapra, suliba tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

2014. január 23.

A legjobb spirálom, azok közül, amit eddig használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

A legjobb spirálom, azok közül, amit eddig használtam!

bogcsilike

2014. január 18.

Hűűha, ilyen jó spirálom még sosem volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Hűűha, ilyen jó spirálom még sosem volt!

0kosan

2014. január 14.

Hát ez egy semmi extra spirál. Hamar beszárad és különösebben nem csinál nagy pillákat semelyik dimenzióban. Hétköznapra elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

bettuska

2014. január 12.

én meg vagyok vele elégedve. az árához képest nagyon jól teljesít. valahogy tényleg feketébb a színe, nem tapasztja össze a szempillákat. a mindennapokra teljesen jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

azoszlardori

2014. január 11.

Én is akciósan vásároltam (a kék vízálló mellett), hát a kettő közül nekem ez jobban bejön. Valóban az első réteggel szép, természetes pillákat kapunk, 'vadítani' meg több réteggel lehet. Ez teljesen rendben van.
Az egyetlen problémám a keféjével van. Az eleje és a vége rendszerint nagy csomókban veszi fel a festéket, ami azért néha okoz egy kis gubancot...
Sajnos nem tudom kifesteni a szempilláimat anélkül, hogy ne jusson belőle a szemhéjamra is. Eddig megoldottam a dolgot azzal, hogy kivártam amíg megszárad és egyszerű fültisztító pálcikával eltávolítottam, de ezt sajnos ezzel nem tudom megtenni. Még száradás után is csak kenem szanaszét a szemhéjamon.

Update: Fúj, fúj, fúj. Iszonyatosan kenődik, napközben rendszeresen ellenőriznem kellett, hogy ne legyen az arcomon vagy a szemöldököm alatt csíkokban. Viszlát csillagok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Lettiz

2014. január 1.

Az árához képest nem rossz,de nem hiszem,hogy újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

Az árához képest nem rossz,de nem hiszem,hogy újravásárolnám.

viktoriacsoke

2013. december 27.

A kedvenceim ezek a nagy duci fejű spirálok,de ez mégsem vált be igazán, összegubancolta e pilláimat, sok festéket vett fel de kifésültem szempilla fésűvel így tudom használni,a színe az nagyon teszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol