Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: azoszlardori, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Fekete, feketébb, hármas fekete! A népszerű get BIG! Lashes család egy új taggal bővül. A nagy, innovatív ecset szálainak maximális mennyisége és sűrűsége extra dús hatást garantál. A szén fekete textúra biztosítja a kifejező tekintetet hármas fekete hatással! Szemészetileg tesztelt.

eszteRTM

2013. december 27.

Nagyon jó spirál hatalmas pillákat csinál, pont jó mennyiségű festéket visz fel, a keféje is pont jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

PPati

2013. december 27.

szeretem az ilyen nagyobb kefés spirálokat, szép, hosszú, fekete pillákat csinál...viszont egy hét használat után elkezdte irritálni a szemem:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

Maniac

2013. december 7.

Extra dús hatás? Ezt inkább extra összeragadt hatásnak nevezném, a pókláb kutyaf*sza ehhez képest... A kefe túl nagy, sok festéket visz fel, ezért mindig lehúzom a tubus száján, így megpróbálom két vékony rétegben felvinni, de semmi hatás, nem építhető, csak színez, maszatol. 350-ért sem érte meg, azt gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

kovacsvecaa

2013. november 26.

0!!!! Meg szerencse, hogy nem draga.. de meg ennyit sem adnek erte megegyszer.. korulbelul az eddigi legrosszabb szempillaspiralom... baromi sok festeket vesz fel a kefeje, lassan szarad, osszeragad a szempillam, se nem gondorit, se nem dusit, nem hosszabbit es raadasul nem is tartos.. 0...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

AshleeyTayloor

2013. november 24.

Azt hittem sokkal jobb lesz, darabos mikor felviszem a szempillámra és össze is tapasztja, bár fönt marad egész nap, de semmi csodát nem csinált alig lett hosszabb a szempillám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

szilvike94

2013. november 23.

Szép pillákat csinál de biztos soha nem lesz a kedvencem. Nekem felkenődik a pilláimról a szemöldököm alá, azt nem tudom, hogy ez a festék hibája vagy az alapból zsíros bőrömé! Ezért csak egy kettest kap, mert ha tényleg olyan jó minőségű lenne, ezt nem szabadna megcsinálnia velem! 750 Ft volt a rossmannba akciósan a vízálló kékkel együtt! Még azt nem próbáltam, remélem arról jobb véleménnyel leszek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

dorisan03

2013. november 23.

Szempillagöndörítés nélkül nem voltam elájulva tőle, de szempillagöndörítéssel meg egyszerűen gyönyörű szempilláim lesznek tőle. Tényleg feketébbek lesznek tőle a szempilláim, de a göndörítés lényegesen sokat javít rajta..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Mariss

2013. november 17.

A keféje nagy de számomra gyönyörű pillákat csinál:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

A keféje nagy de számomra gyönyörű pillákat csinál:)

Nina93

2013. november 17.

Tényleg szépek lesznek a szempilláim :) Én elégedett vagyok vele. Oké, a kefe tényleg nagy, de hozzá lehet szokni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

bogyo28

2013. november 16.

Már hetek óta ezt használom és imádom! A sűrű, viszonylag nagy keféjével dús, műszempillahatást lehet elérni. Valóban extra fekete színt ad és amit még nagyon szeretek benne, hogy rétegezni is lehet, anélkül, hogy összeragasztaná a pillákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol