Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

Garu

2011. november 24.

Nekem a berry sorbet van meg, az illata szuper, elég ragacsos, hogy ne folyjon le, de sajnos nem túl tartós, a tubusa pedig jó is meg nem is: mindig az ujjammal viszem fel, mert ha elbénázom, túl sokat viszek fel, viszont nagyon kis picike, tolltartómban is elfér. Az ára nagyon jó.
Megérte megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

Megérte megvenni.

Biu

2011. november 6.

Utálom a tubusos kiszerelést, nem is túl tartós a szájfény, de mégis szerethető. Miért? Nem is tudom nekem kellően könnyed, ápol és cuki a csomagolás, az illata pedig kárpótol mindenért :). Jah igen, többféle is volt, most ami még megvan az a Toffee frappucino :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

solyaorsolya

2011. október 25.

Kávésat ( Toffe Coffe? ) vettem meg kiárusításkor 99Ft-ért. Annyira jó édes illata van és szépen csillog. Igazi nude, halvány barna színe van de itthonra szagolgatni meg kiszáradt szájat újraéleszteni ennyiért pont tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Druszilla

2011. szeptember 30.

Én dinnyéset vettem, de nem jött be. Nagyon ragad, és alig tudtam olyan keveset felvinni hogy ne egy bizarr fehér réteg legyen az ajkaimon. Az illata viszont szuper, attól csábultam el. Ennél sokkal jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Ez nagyon nem jött be nekem valamelyik erős pink színű volt már nem is tudom mert rég kidobtam, gyerekfogkrém illata volt és sokszor folyt össze vissza ha siettem és nem tudtam teljesen rátekerni a kupakot. A színe egyébként számomra megfelelt de azaz illat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

marek anett

2011. szeptember 17.

nem jött be ragad,nem elég tartós nekem kiszárította a számat ,egyededül az illata jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

zuzu

2011. augusztus 24.

Jó kis szájfény olcsó finom az illata de 1-2 óránál nem bir ki többet és egy kicsit ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

Tenshi_ligth

2011. július 24.

Szeretem, nem szárítja ki a szám, ellentétben a legtöbb Labelloval (ami drágább is), kellemes fényt ad, és nagyon finom illatuk van (főleg annak a barnának, kár hogy már nem gyártják). Hátránya, hogy kissé nehéz felvinni, ha nem vigyázok, túl sok megy a számra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 24.

zsizsu

2011. július 24.

Egyszerű olcsó klassz kis szájfény,semmi extra.Szépek a színei,fincsi az íze,és csak ez az egy baj van vele,mert az ember könnyen kísértésbe esik hogy lenyalja.:)
Talán csak a tubussal van bajom nehéz vele szépen elkenni az ajkakon.
Különben szeretem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 24.

Talán csak a tubussal van bajom nehéz vele szépen elkenni az ajkakon.
Különben szeretem!!!

Inez

2011. július 10.

Berry sorbetem volt tegnapig, ekkor folyt bele a sminkes túlélőkészletembe fél tubussal. A kánikula elmúltával be fogok szerezni egy újat, mert szerettem a színét, illatát, és ööö... az ízét is. :)
-1 csillag a nyekenyóka kupakjáért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

-1 csillag a nyekenyóka kupakjáért.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.