Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

Luna

2011. július 2.

Nekem a Berry Sorbet árnyalat van meg. Kicsit csalódtam, mert élénkebb színt vártam, de ez végülis nem a termék hibája, hiszen általában ezek a csillámos, átlátszó szájfények nem túl pigmentáltak. Ha több, vékony rétegben kenem fel, akkor nem ragad, és nem folyik le az államra, meg erre-arra, mint sok hasonló típusú szájfény. Ár/érték aránya szuper! Ilyen kis mindennapi, futkosós sminkhez tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

sokkismalac

2011. július 1.

Egész jól használható, és jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Egész jól használható, és jó az ár-érték aránya.

Vick

2011. július 1.

Nekem nem jött be... :( Nem tartós, és túl ragacsosnak éreztem, bár lehet én fogtam ki rosszat...majd adok neki vszínű még egy esélyt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

Bb.Sophie

2011. május 24.

Nekem dinnyés ízű van, és nagyon szeretem. Ápoló hatást nagyon nem tapasztaltam, de szép fényt ad és jó az illata.
A dinnyéssel vigyázni kell, hogy mennyit teszel fel, különben fehér színe lesz a szádnak, de kis mennyiségben nagyon szép fénye van. Inkább többször kell utána kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 24.

szalaijudit92

2011. május 2.

Ma vásároltam,tartósságáról nem igazán tudok beszélni.De nagyon jól kenhető,szép színe van.Boltban is láttam olyat,ami rossznak nézett ki,de szerencsére volt jó is.Az ára verhetetlen,és elég nagy adag.Annyi a rossz benne,h annyira jó illata van,h meg tudnám egyszerre enni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 2.

szofyca

2011. április 18.

Nekem is 3 színben van meg, igaz, hogy hamar lekopik de szeretem mind a hármat, főleg a cseresznyés színét. Jó, hogy szóltok, hogy hamar megavasodik, majd igyekszem gyorsan elhasználni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.

Your Aurora

2011. április 16.

Nekem 3 színben is megvan. Szépek, illatosak de 1-2 hónap után mind elkezd folyni és használhatatlan lesz, már ha valaki nem bírja, hogy mindene ragad ha a kezébe veszi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 16.

wishes

2011. március 29.

Nagyon olcsó, csak 345 Ft. A csillámossága és az isteni sárgadinnye illata miatt most a 'Juicy Melon' az aktuális kedvenc, de szinte az összeset végigpróbáltam már. A legnagyobb baja, hogy könnyen kopik, ráadásul 2-3 hónap alatt tönkremegy, megavasodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 29.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.