Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

tátombák

2015. március 1.

Egy piros meggyes volt meg, az újabb kiadásból. Nagyon imádtam, egészen addig, amíg el nem hagytam valahol. Bánatomban újravettem teljes áron, de az is hasonló sorsra jutott. Kár értük, ezzel kezdődött a kenőfejes szájfények iránti rajongásom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

v.alexandra27

2014. július 8.

Szerintem nagyon jó :) Szép csillogó lesz tőle az ajkam és még az íze is finom :D Lefekvés előtt szoktam mostanában a számra kenni, és reggelre nagyon puha lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Loreee15

2014. július 2.

Nekem már az újabb csomagolású van meg, olcsón vettem leárazásnál. A mango icecream árnyalat van meg, ami ilyen nagyon szép barackos színű. Szeretem, szép színe van, viszont nem tartós, és nekem sajnos hamar megromlott úgyhogy ki kellett dobnom. Pedig szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Tinc

2014. május 16.

Az enyém az Apple pie illatú, ízű, nude szín, pici csillámokkal :) egy leárazáson vettem, kb. 65 cent-ért :D Egy picit ragacsos, de nem zavaró. Semmi különöset nem vártam tőle, nagyon szeretem az illatát és jól kiegészít egy natúr sminket ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

*harley_quinn*

2014. március 15.

A cherry brownie árnyalat van meg,nagyon szeretem.Enyhe színt és fényt ad,édes illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Kiscsillag5

2014. február 17.

Leértékelve vettem nemrég egy piros csillámosat. Finom ízű és illatú, szép fényt ad a szájnak és egy enyhe színt. Szeretem. Tartósságot ne várjatok tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Oraculum

2014. február 9.

Ragadósak, a színek felkenve nem olyan szépek, könnyen lejönnek.Soha többé ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Tyuki

2013. december 16.

Halvány rózsaszín és piros árnyalatot birtokoltam, elfogytak, de nem lettek kedvencek. Az illatukat imádtam és a színük is szép volt, de nekem nem fedtek valami egyenletesen. Azért praktikus kis darab, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

livia1979

2013. december 2.

Én ma vettem meg a cherry brownie árnyalatot, nehéz volt választani. Tényleg kissé ragad, rózsaszínes színe van, cseresznyés illattal (a brownie illat még véletlenül sem jelenik meg benne). Édes az íze, de ugye nem enni kell. Cuki a csomagolása is. Nekem felkenés után kissé bizsergetős érzés volt, de hamar el is múlik. Jó - jó, de még egyszer ilyet nem veszek, maradok a "rendes" ajakápolóknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

Mozart

2013. november 15.

'Nincs rá szükségem, de úgyse bírom ki nélküle.' érzésem van velük kapcsolatban. Tényleg teljesen felesleges, de azért kis cukiságok, imádom őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.