Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

doriprivat

2013. november 12.

Téptem már úgy ki véletlenül szájfénybe ragadt hajszálat, hogy egy simítással el akartam távolítani a az arcomról/ból, de a szájfény erősebben tartotta :D
Durván ragad ez a szájfény, de az illata is, színe is, állaga is és a tartóssága is bejön.
Az egyik legjobb szájfényem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Az egyik legjobb szájfényem.

Sellenix

2013. október 29.

Imádom :) egy halvány rúzsra nagyon jó és még az íze is finom nagyon szép színek is vannak nekem a strawberry smoothie van meg. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

jzsofi

2013. október 2.

Hát én is le fogom húzni szegényt. A sweet strawberry változat van meg. 1-2 alkalommal használtam, de nem szeretem, borzasztóan zavar hogy ragacsos. Az illata kellemes, de az íze szerintem nagyon műanyag. A felkenése katasztrófa, nagyon nehéz egyenletesen eloszlatni és szerintem nem én vagyok a béna :D Jobban jártam volna ha azon a 350 forinton veszek egy tábla csokit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

WaterLily

2013. szeptember 26.

A pink dragonfruit van meg. Simán megér 350 Ft-ot, összességében kellemes kis cucc, fincsi az illata, bár színe nem sok van és az íze is kissé mű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

outcastperson

2013. szeptember 14.

A berry sorbet van meg belőle. Az ízét és az illatát imádom! Viszont rettenetesen ragad. De egyébként nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Rékababa

2013. augusztus 31.

Én szeretem,finom cseresznye illatú (árnyalata:cherry kiss) csak az a bajom vele hogy eléggé sok apró csillám van benne,ami szájon gigacsillámmá nő.Meg még az is bajom vele,hogy keveset viszek fel de mégis brutális piros színe van a számon.Ha elfogy tuti nem fogom újravenni,amúgy nem is drága 349Ft.Mostmár értem miért olyan olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Cintii

2013. augusztus 19.

Nekem a blueberry sorbet árnyalat van meg, nagyon szép színe és illata van, az applikátora is egész jó,DE az még hogy ragad egy kicsit nem is lenne baj,de undorító íze van,amitől sikítófrászt tudok kapni :D 5/4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

neelad

2013. augusztus 13.

A strawberry smoothie tulajdonosa vagyok. Megszagolva kicsit tömény volt az illata, de gondoltam majd felkenve jó lesz. Jó is lett. Ami nagyon nem tetszik, hogy ragad, de eszméletlenül. Megoldottam annyival a dolgot, hogy "rápusziltam" egy zsepire és a felesleg így lekerült, ugyanúgy csillámos maradt, csak nem ragadt, ami azért elég utálatos tud lenni, főleg mikor fúj a szél és a hajunk a szánkon köt ki, ugye csajok?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

dodika2001

2013. július 19.

Nekem a Pink Dragonfruit van meg. A színe jó. Ennyit a jókról. Nagyon ragadós. Az aplikátora borzalmas. UTÁLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 19.

Gogo89

2013. július 18.

Na ez az a termék amiből teljesen indokolatlanul használom már a harmadik tubussal. :D Volt már csillámos meg csillámtalan cseresznyésem meg ugye a dragonfruit verziót se hagyhattam ott. Nagyon ragad, szeles időben ügyességi játéknak is beillik a viselete. Hamar lekopok vagy csak nem veszem észre ,hogy én vagyok aki lenyalja, viszont hagy maga után egy kis színt ami azért felettébb kedves tőle. Mégis megmagyarázhatatlan de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.