Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

csicseriborsó

2013. július 16.

A pink dragonfruit verziót vettem ma meg, mert az a legritkább gyümölcs a fruit ninja-ban és annyira nevettem magamban ezen az asszociáción, hogy nem hagyhattam ott. :D Meg persze ennek volt a legszebb színe a tubusban... Felvíve is szép, csilivili, hogy mennyire ragad vagy tartós az mindenkinél egyéni megítélés kérdése, de most komolyan, képes valaki egy 300 forintos termék felé is elvárásokat támasztani? :D Ennyi pénzért örültem neki mint majom a farkának...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Malachite

2013. július 13.

Sose volt még szájfényem, úgy voltam vele amit ezek tudnak tudják egyes ajakápolók is, de végül rávettem magam, hogy kipróbáljam kemény 300 forintért a cseresznyéset. Benyomások: Nagyon ragad. Nagyon. Derékig érő hajam van, szeles időben rémálom. Finom az illata. Finom az íze. Nagyon fényes, és erős a színe is, szép piros. Telt ajkam van, de sajna rá kellett jönnöm, a szájfény valami eszméletlenül előnytelen számomra. Mintha kétdimenzióssá válna tőle a szám, valami rettenetes. Kidobni nincs szívem, ezért a nagyját letörlöm egy zsepivel, és akkor olyan hatás marad utána, mintha épp csak megnyaltam volna a számat. Sajnálom, nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Nicole88

2013. július 3.

Szerintem is kicsit ragacsos, de az íze és az illata nagyon fincsi :) Nekem a fehér juicy melon van meg, nagyon szeretem, felkenve szép a színe, és kellemesen hidratál, puhák lesznek tőle az ajkaim, a csillámok pedig hihetetlenül szépen csillognak a napfényben :) Tőlem 5 csillagot kap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

szreka

2013. június 28.

A pink dragonfruit van meg, pici csillámos, fényes és tubusban élénk színe van, de az ajkamon kevésbé látszik, talán egy picit sötétebb, mint a szám színe. Tetszik a kiszerelése, aranyos ez a tubusos megoldás. Nem szárít, sőt ápol, gondolom a benne lévő ricinus olaj miatt. Hétköznapra kiváló, minden lánynak alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Lilu

2013. április 17.

Ragad és nem annyira tartós, de jó illata van, és szép a színe is... nekem bejött, kétfélét is vettem belőle az előbb sorolt problémák ellenére ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

Tatus

2013. április 11.

Cseresznyéset vettem meg, finom illata van, ad egy kis enyhe pirosas színt az ajkaknak.Picit tényleg ragad de engem nem zavar, és örülök,hogy nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 11.

jane79

2013. március 31.

Az eprest vásároltam meg. Szerintem drágább márka is ragad ennyire, pont azért vettem meg mert olcsó volt. Illatát szeretem, bár igaz, hogy nem tartós szerintem sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

kalmaniki

2013. március 28.

Nekem nagyon tetszik, az epreset vásároltam meg tegnap. Igaz, hogy nem tartós és picit ragad, de nagyon finom az íze és az illata, ráadásul olcsó is.
update: a cseresznyéset is megvettem, az is nagyon tetszik, egy kis színt is ad az ajkaknak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

jadviga86

2013. március 6.

A fénye nagyon szép, de elég nehezen eloszlatható az ajkamon, nem tartós, és rendkívül ragadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Black Fairy

2013. február 17.

Nagyon finom az íze és az illata, de szerintem túl ragacsos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Nagyon finom az íze és az illata, de szerintem túl ragacsos...

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.